[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez hevana 09 paź 2010, 21:14
no to mnie pocieszyliście... idę na odział 2 listopada na 2 tygodnie na rozpoznanie. potem wezmą mnie znowu na 3 lub 6 miesięcy w zależności od tego czy będę miała terapię grupową czy indywidualną.
nie zamierza się zniechęcać. jadę tam z wielką nadzieją i determinacją. przekonam się na własnej skórze.
cieszę się na ten basen, bo uwielbiam pływać. gorzej z akceptacją własnego ciała, ale w grupie takich samych "wariatów" jak ja chyba nie będę się tak bardzo krępowała.

przez Askra 09 paź 2010, 22:00
No to racja, że tam cię wszyscy zaakacptują taką jaką jesteś także nie ma się czego obawiać.
Nie rób sobie zwbyt wielkich nadziei, bo własnie ludzie najbardziej nakręceni na "leczenie" tam najbardziej się rozczarowują...
Zresztą może to i dobrze, że pojdziesz na dwa tyg będziesz miała okazje sprawdzić czy chcesz tam zostać.

przez hevana 09 paź 2010, 22:18
a dawno tam byłaś? może coś się zmieniło jeśli chodzi o terapię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Askra 09 paź 2010, 22:54
niedawno wyszłam także niewiele podejrzewam, że zdążyło się zmienić;) chociaż być moze personel bardziej wziął się do działania po samobójstwie jednej osoby (już o tym tu było) i po tym jak jedna anorektyczka doprowadziła się na skraj wyczerpania fizycznego będąc tam.

przez hevana 09 paź 2010, 23:15
Askra napisał(a):niedawno wyszłam także niewiele podejrzewam, że zdążyło się zmienić;) chociaż być moze personel bardziej wziął się do działania po samobójstwie jednej osoby (już o tym tu było) i po tym jak jedna anorektyczka doprowadziła się na skraj wyczerpania fizycznego będąc tam.

no to k***a pięknie. to chociaż powiedz czy żarcie dobre i ciepłe? pociesz mnie czymś :?

przez Askra 09 paź 2010, 23:27
żarcie jest wyjątkowo koszmarne:/ mam porównanie z podobnym oddziałem, w innym mieście i po prostu niebo a ziemia...sorry, ale nie da sie pocieszyć...może tym, ze okolica piękna, mozna sobie pospacerować, no i ludzie...jest szansa, że trafisz na fajnych, chociaż często są problemy z jakąś integracją, ale to już specyfika oddziału - głownie zab osobowosci więc generalnie indywidua.

przez hevana 09 paź 2010, 23:35
no to już chyba nic więcej nie chcę wiedzieć...

[Dodane po edycji:]

a jak z internetem? trzeba mieć przenośny czy jest radiowy?

przez wariat0 10 paź 2010, 22:54
Musisz mieć internet przenośny najlepiej działa w sali telewizyjnej.Jest jeszcze coś takiego że nie mówią pacjętom o tym że oddział jest zamykany na święta.Jeżeli wyczerpią Ci się przepustki to może być kupa.

przez hevana 11 paź 2010, 10:07
ja raczej na okres świąt będę w domu. od 2 listopada biorą mnie na oddział na 2 tygodnie, a potem wolne miejsce na dłuższy pobyt będzie dopiero od stycznia. więc pewnie spędzę tam urodziny.

mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy, ja cały czas wierzę, że mi tam pomogą. chcę o siebie zawalczyć i jestem zdeterminowana.

przez Askra 11 paź 2010, 11:08
Nigdy nie myśl "że ci tam pomogą". Musisz pomoc sama sobie, nikt za ciebie pracy terapeutycznej nie wykona. I to dotyczy każdej terapii, a nei tylko Komorowa.

przez hevana 11 paź 2010, 11:31
wiem o tym doskonale. dlatego właśnie napisałam, że jestem zdeterminowana i na terapii dam z siebie wszystko. chcę nareszcie żyć normalnie, choć wiem, że wymaga to czasu i ogromnego nakładu bolesnej pracy.

przez wariat0 11 paź 2010, 14:25
Jeżeli skupisz się na leczeniu to pewnie osiągniesz to czego tak naprawdę chcesz.Życzę powodzenia wariat

przez hevana 11 paź 2010, 18:42
wariat0 napisał(a):Jeżeli skupisz się na leczeniu to pewnie osiągniesz to czego tak naprawdę chcesz.Życzę powodzenia wariat

dziękuję

przez betii 14 paź 2010, 23:38
dobrymi checiami.....
ja sie bardzo staralam, ale przez brak indywid. terapi nawet nie wiem czy mi sie nie pogorszylo.
ktos trafnie napisał ze to jest jakby bajka ucieczka od zycia... 1 zajecie czy gora dwa dzennie jedzenie i wolne caly dzien... to ma byc terapia>/.hnmmm Ciesze sie ze wrocila psychodrama.nam ją zabrali, bowiem niewyspecjalizowana osoba to prowadzila.
dobrze ze jest ten basen mozna jakos przezyc tą nudę.
ja ciesze sie z tego ze poznalam tam wartosciowych ludzi, ze mam kontat z niektoymi, ze starlam sie pokonywac trudnosci odzywac sie na grupie,.....

Co do urodzin,są mozliwe przepustki.Ja raz w miesiacu jezdzilam do domu do dentysty. a to raz po zajeciach ok 12h. wracalam na 22. albo bralam przepustke z nocą.

Sortuj wg