[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez Żaneta23 04 sie 2011, 22:42
niedziekuje :) tez tak mysle zeby im powiedziec . Niepowinnam im niemowic bo to mnie przeraza wszystko :cry: :why:

[Komorów]

przez Sabaidee 04 sie 2011, 22:44
Żaneta23, chyba się nie rozumiemy. W Komorowie jest Ośrodek Terapii Nerwic, a nie Oddział Psychiatryczny. W weekendy nie ma żadnej opieki lekarskiej, są tylko dwie pielęgniarki. Tak samo popołudniami. Tam trafiają ludzie już podleczeni.
Sabaidee

komorow

przez anka3006 24 wrz 2011, 11:21
cześć
nie wiem jak wy ale ja w Komorowie czuje sie zle jestem na grupie 0 i wiem ze po tych 2-och tygodniach wyjde z tad z radoscia. Dziewczyny w pokoju mam mile ale jesli chodzi o warunki to jakis koszmar ogrod zarosniety,staw brudny,budynek smierdzi stechlizna wejscie obskorne w srodku odnowione 1 i 2 pietro w piwnicy jakis koszmar jedzenie moze byc terapi bardzo malo (przynajmniej dla grupy 0)dla innych grup tez nie za duzo do 14 w osrodku pozniej mozna wyjsc ale trzeba wrocic na kolacje sobota i niedziala totalne nudy nawet lekarza niema o21 rekaksacja 20min czytanki rozluzniajacej o22kazdy w pokoju po obchodzie mozna chodzic po korytarzu do woli
Ostatnio edytowano 24 wrz 2011, 11:38 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do zbiorczego wątku

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez Cassandra 19 paź 2011, 12:39
cześć
był może ktoś w Komorowie w ciągu ostatnich miesięcy? moja doktor namawia mnie na terapie w tym ośrodku bo ani leki ani długotrwała terapia tu na miejscu nie dają rady a ja jestem bliska dna totalnego. Może mi ktoś powiedzieć co to jest ta grupa zerowa i czym się różni od pozostałych? trochę się obawiam że zajęć mało a do tego zbliża się pora mrozów i pluchy więc i wychodzić na zewnątrz nie będzie po co. zastanawiam się czy pojechanie tam ma sens.

[Komorów]

przez savana 24 paź 2011, 13:02
witam
za tydzien ide do Komorowa na terapie :bezradny:
czy jest ktos na forum kto tam właśnie przebywa?
aaaa boję się potwornie ;(

[Komorów]

przez Sabaidee 24 paź 2011, 15:07
Cassandra, myślę, że ma sens, bo to dobry ośrodek. Grupa zerowa ma na celu dla Ciebie zorientowanie się co Cię tam czeka, a dla psychoterapeutów daje informację czy i jak są w stanie Ci pomóc. Ja tam byłem na początku roku i myślę, że niewiele się od tego czasu zmieniło.
savana, a czego konkretnie się boisz?
Sabaidee

[Komorów]

przez savana 24 paź 2011, 15:13
między innymi samotności,która mnie tam dopadnie...ośrodek wygląda ponuro,śni mi sie po nocach ehh

[Komorów]

przez Sabaidee 24 paź 2011, 15:21
savana, wcale nie jest ponury. Jest w miarę czysto, wokół piękny park. Samotności też się nie bój. Dużo zależeć będzie od tego na kogo trafisz w pokoju. Jeśli sama się nie będziesz izolować to na pewno samotność Ci nie grozi.
Sabaidee

[Komorów]

przez savana 25 paź 2011, 11:02
dziękuje za wsparcie oby te wszystkie słowa sie sprawdziły ;) juz o niczym innym nie potrafie myślec...

a czy orientuje sie ktoś czy tam robią jakies badania typu pobieranie krwi itp?

[Komorów]

przez Cassandra 25 paź 2011, 15:11
Sabaidee, dzięki za odp. bardzo się boję ale szczerze mówiąc nie mam już chyba innej opcji jak tylko pojechać tam. znając mój rozpęd to minie parę ładnych miesięcy zanim sobie załatwię pobyt. ehh, jak ja bym chciała być normalna

[Komorów]

przez Sabaidee 25 paź 2011, 15:22
savana, standardowe badania krwi i moczu robią i to nawet obowiązkowo każdemu.
Sabaidee

[Komorów]

przez savana 25 paź 2011, 18:20
ooo niee ! strasznie sie boje pobierania krwi aczkolwiek tego sie spodziewałam :(

[Komorów]

przez Sabaidee 25 paź 2011, 19:02
savana, nie bój się, oni biorą tylko trochę. :D
Sabaidee

[Komorów]

przez savana 25 paź 2011, 19:55
hehe:) dre mordke jak tylko wchodze do gabinetu i wiem ze mam miec pobieraną krew,trzęse się łzy się leją i chociaz 24 latka na karku to za kazdym razem przezywam to fatalnie-obrzydliwa fobia :(

Sortuj wg