[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez linka 24 maja 2011, 12:40
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

[Komorów]

przez Sabaidee 24 maja 2011, 12:42
magdalena87, z Komorowa już nie mam nic czego nie musiałbym się wstydzić. To był luty i trafił się jeden dzień taki wiosenny.
Sabaidee

[Komorów]

przez magdalena87 24 maja 2011, 12:50
No tak największy urok to miejsce ma chyba latem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez Sabaidee 24 maja 2011, 14:18
Jeszcze jedno znalazłem:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sabaidee

[Komorów]

przez halenore 02 cze 2011, 11:48
Czy po grupie ZERO trzeba kontynuować leczenie? Pytam o to, jak sprawa wygląda w papierkach. Jaki jest najkrótszy okres pobytu?
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

[Komorów]

przez Sabaidee 02 cze 2011, 11:54
halenore, nie trzeba. W zasadzie tam są tylko dwa okresy pobytu albo 12 albo 24 tygodnie.
Sabaidee

[Komorów]

przez halenore 02 cze 2011, 13:39
Dzięki za odp.Lekarz namawia mnie na szpital, a ja mam mieszane uczucia. Tzn wiem, że trzeba zadziałać.
Ten awatar z Madsem mnie powala 8)
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

[Komorów]

przez sebastian86 23 lip 2011, 18:31
ostatnio jak bylem u nowej psychiatry uslyszalem ze powinienem sie zastanowic nad "sanatorium" w Komorowie. ostatnio czuje sie tak beznadziejnie ze o zgrozo zastanawiam sie nad tym...ile czasu trwa tam pobyt?
We Are The Champions 2016(L)

[Komorów]

przez Żaneta23 04 sie 2011, 21:13
Witajcie
Nazywam sie Żaneta.Mam 23 lata i zwalone życie :/. Mój ojciec jest alkoholikiem ,uzywal wobec nas przemocy fizycznej i psychicznej , lecz nie to chciałam mialam na mysli.MOim problemem jest to ze jestem "lekomanka" Gdy mam ciezkie dni , doły i tak dalej łykam leki obojetnie jakie ,jakie mam w domu . Czesto miewam depresje .Teraz obecnie jestem na glodzie. Mam czesto i obecnie mysli samobojcze .Chodze na terapie u mnie w miescie dla wpolzuzalenionych ale to niepomaga.Moja terapeutka zapisala mnie do pani psychiatry tam wypisala leki lecz ich niewykupilam poniewaz boje sie ze zjem wszystkie. Dostalam dzisiaj skierowanie na oddzial psychiatryczny.Powiedzcie mi dlugo sie czeka na termin rozmowy ?? Ja do Komorowa mam 164 km .Dziekuje

-- 04 sie 2011, 21:15 --

Na skierowaniu stwierdzono u mnie zaburzenia osobowosci i mysli samobojcze

[Komorów]

przez Sabaidee 04 sie 2011, 21:24
Żaneta23, nie wiem jak jest teraz. Ja na rozmowę kwalifikacyjną czekałem kilka dni (grudzień 2010). Obawiam się tylko, że te myśli "S" mogą Cię zdyskwalifikować. W październiku doszło do najgorszego i teraz strasznie się boją.
Sabaidee

[Komorów]

przez Żaneta23 04 sie 2011, 21:41
aha :( moja pani psychiatra kazala mi zadzwonic umowic sie na wizyte albo sprobowac w Olsztynie. Tylko ze ja niechce brac lekow . Studiuje na 3 roku razem z mezem stwierdzilam ze leki mi niepomoga poniewaz ja moge je zjesc wiecej niz powinnam .Dlatego niemam w domu lekow. Moze mnie wezma :( MOgliby poniewaz niedaje sobie rady

[Komorów]

przez Sabaidee 04 sie 2011, 21:47
Żaneta23, Twoja pani psychiatra powinna dać Ci konkretne skierowanie na psychoterapię do Komorowa. Bez skierowania nikt z Tobą nie będzie rozmawiał. Zdecydowanie zaprzeczaj myślom "S".

Mąż Ci nie może wydzielać leków? :D
Sabaidee

[Komorów]

przez Żaneta23 04 sie 2011, 21:55
ja niebiore lekow na swoj stan zdrowia . Bo bym je zjadla pewnie. Dostalam ogolne skierowanie na oddzial psychiatryczny.Zaproponowala mi Komorowo. i mam zakreslone ze zagrazam wlasnemu zyciu i zdrowiu. kazala mi zadzwonic rano i umowic sie. Niewiem musze na jakis oddzial isc bo zwariuje.

[Komorów]

przez essprit 04 sie 2011, 22:24
Żaneta, bynajmniej nie słychaj przedmówcy.
Jeśli masz myśli samobójcze, to o nich mów ! A nie ukrywaj.

A jak jutro będziesz dzwonić - to koniecznie przeczytaj im co masz napisane w skierowaniu !

Powodzenia !

Sortuj wg