[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez wariat0 16 gru 2010, 22:28
Każdy ma jakiegoś bzika,każdy jakieś hobby ma weż ze sobą chomika,kota,rybki oraz psa.

przez betii 16 gru 2010, 22:57
pewnie ze mozesz... ale bedzie poza budynkiem! koty są w szopie za szpitalem, nie wolno im wchodzic ! jest zakaz to jest szpital.Choc bywalo ze mieszkały w szpitalu, czesto zapraszane przez pacjentow.Ale taki przepis nie wolno.Jednak to jest szpital.

przez catena 17 gru 2010, 10:20
Dzięki za wskazówki.
chomika, kota, rybek niestety nie posiadam wiec odpadaja:-)
Mam małego yorka,
ale wole go zostawic w domku, on nie jest przyzwyczajony spac w szopie,predzej serce by mi wyskoczyło ,ze może zamarzł..
wole bezpieczniejsze miejsce w domku, trudno daleko , bede tesknic, ale cóż , w koncu jede sie leczyc....
zreszta dopiero na 2 tyg , a pozniej sie okaże ile bede musiała czekac,
pani doktor tłumaczyła mi ,że jak sie zakwalifikuje do terapii grupowej to szybciej sie dostanie, a jak terapia indywidualna to troche dłużej może to potrwac, a sadze ,ze w moim przypadku , terapia indywidualna wchodzi w gre ,z tego co mnie informowal moj osobisty lekarz...wiec zobaczymy. :great:
ile osob potrzeba aby utworzyc grupe wstępna?
dzieki za info...

[Dodane po edycji:]

czy jest ktos na forum co może wypowiedziec sie o Komorowie?
ogolnie ilu w tym osrodku pracuje psychiatrów, ilu psychologów-psychoterapeutów?
kogo polecacie?
byłabym wdzięczna...
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betii 18 gru 2010, 22:30
ja tez tesknilam za psem. Kupilam go a po 2 mies. wyladowalam w szpitalu a po wyjsciu za 3 mce pojechalam do komoowa na 5 mies.... eh pech.
Przezyjesz.Przepustki są :)

Duzo jest wypowiedzi o komorowie. Wiesz ja tez liczylam na terapie indyw. lekarz mnie tez zapewniał.. mialam miec w komorowie... ale okazalo sie odwrotniegrupowa.
Ponoc jak masz problemy i uwaza sie ze lepsza bedzie indyw. wtedy to wlasnie trzeba grupowej aby pozbyc sie tych problemow.,,,
Co do psychiatrow bylo ich wiecej. 1 odeszła i 1 stazystka takze.
na chwile obecną nie wiem ale pare mies.temu byla tylko p.ordynator z-ca oraz 1 lekarka.
psychologow jest po dwoch na kazda grupe, jest muzykoterapia psychorysunek z p.sebastianem, i drama ponoc wrocila.
Nie mialam indyw. ale wiem ze chwalono Romana, Martyne i takiego wysokiego blądyna zapomniaam imienia...

przez namiestnik 19 gru 2010, 01:12
Psa? IMO nie będzie takiej możliwości. Nie wolno mieć zwierząt. Ktoś tam może ma szczurka czy inne dające się ukryć i niewychodzące zwierzę. Kotom nie wolno wchodzić do środka, a psa chyba nie chcesz trzymać na zewnątrz w chatce dla kotków? (Zresztą obstawiam, że nie chciałyby ani one ani on).

przez catena 19 gru 2010, 09:12
wytłumaczcie Mi na czy polega,
muzykoterapia, psychorysunek, psychodrama?

[Dodane po edycji:]

jak byłam na konsultacji przyjmowała Mnie taka miła Pani doktor w okularkach naoko około 34 lat, czy to ordynator?
wogole jak wyglada terapia grupowa?
dotychczas chodziłam na indywidualna do mojego lekarza i terapeuty zarówno, ale nie wyobrażam siebie w grupie, mówiącą o swoich problemach, jestem bardzo skryta i sie wstydze , cokolwiek powiedziec przy jednej osobie , a nie co juz, przed cała grupa...
jak to wyglada , każdy po kolei mówi...
padaja jakies pytania od terapeutów?
i wogole z ilu osob jest cała grupa?
ciekawska jestem ale chciałabym wiedziec jak najwiecej...przed wyjazdem...
a jak wroce to sie podziele moimi spostrzezeniami...
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez namiestnik 19 gru 2010, 10:19
Zapewne to ordynator. Ale masz kurcze oko, że nie 35 np., a 34 :)

Jedź i nie krępuj się. Grupa nie jest straszna. Są to bardzo małe grupy - nie jakiś tłum. Wszystko zależy z jakimi ludźmi będziesz miała.

Skontaktuj się z kimś kto tam jest obecnie - będzie Łatwiej Tobie przyjechać :)

przez catena 19 gru 2010, 10:27
namiestnik , ty też tam byłes?
tak moje oko jest dokładne....co do ułamka...:-)
jak wiesz cos dokładniej to opisz...
ile jest osob w grupach....?
no i reszte pytanek ...co podałam.,...
wiesz poijechac, pojade....
byłam tam na konsultacji, było Ok , jedyna sprawa co Mnie przeraziła, to wyglad wewnątrz budynku,(podobne do ruiny:-) )
ale w koncu najważniejsza jest terapia, i po to tam jade...
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez namiestnik 19 gru 2010, 10:33
Nie martw się wyglądem. Szczególnie jeżeli np. wysłano Cie do toalety na dół jeżeli chciałaś skorzystać. :) Nie wiem czemu to robią - może by sprawdzić czy ktoś za wszelką cenę chce przyjść. U góry - tam gdzie się mieszka jest ok. Szczególnie na drugim piętrze. Jest ciepło i dobrze. Choć nie wiem jakie masz wymagania.

Obecnie tam nie jestem - ale masz na priva namiar na kogoś na miejscu. Bardzo chcę się dostać z powrotem tam.

W ramach pobytu wstępnego dwutygodniowego na który jak zgaduję idziesz to będziesz miała w ramach arteterapii psychorysunek. Nie ma się czego obawiać. Ja nie wierzyłem na początku, że to działa. A jednak... :)

Grupy mają maksymalnie do 12 osób. Ale bywa, że i 5. Ten poziom maksymalny to chyba nie jest osiągany.

przez catena 19 gru 2010, 10:46
dzięki.

masz racje wysłali Mnie do Wc w piwnicy, ohyda...wrrrr,
to tego te drzwi takie 4 metrowe, jak w zamkach:-)

staram sie tym nie przejmowac, tylko myslec o terapii,
a wogole terapeuci sa spoko?

przez te 2 tyg , bede miała psychoterapie, jakas rozmowe z psychiatra jeszcze?
opisz jakbys mógł.....

wogole dlaczego tam nie jestes?
ile tam byłes?

na czym polega ten psychorysunem ,trzeba malowac? ja nie mam kompletnie talentu,uff, tylko sie zbłaznie..
a muzykoterapia, tam sie tanczy , spiewa? jak to wyglada, juz zaczynam przezywac....
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez betii 19 gru 2010, 12:55
mila pani w okularach.raczej bym powiedziaal ze to p.dr pacuła z-ca ordynatora. wg mnie o wiele sympatyczniejsza zyczliwsza pomocna niz pani ordynator w okularach.
Z tego co wiem i tak bylo ordynatorka nie prowadzila kwalifikacji chhyba ze np.za 2 razem....
decyzja padała z opini lekarza i psychologa... tak bylo za moich czasow. ja pania ordynator spotkalam za 2 razem wizyty kwalifik.

Psychorysunek - rysujesz wszystko na dany temat. spokojnie nie patrzy sie na talent... np. temat: ja w moim domu, albo o swym marzeniu...
choreoterapia, czy sie tanczy hm mi raczej przypominalo to gimnastyke, rozciaganie sie... moze z 2 razy uczylismy sie jakis krokow ale jako wspolny taniec.

przez catena 19 gru 2010, 14:33
a psychodrama na czym polega?

to była taka kobieta około 34 lat...w okularach i miała ciemne , krótkie(takie po ucho )włosy.
druda widziałąm chodziła po korytarzu, taka grubsza , starsz około 55lat, i mała, też mówili do niej pani doktor, nie znam wiec sie nie wypowiadam,
a jak ma na imie ta doktor pacuła,ona mi sie przedstawiała, ale ze stresu zapomniałam:-)
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez paradoksy 19 gru 2010, 14:42
catena, na odgrywaniu roli w swoim traumatycznym przezyciu i w tej roli mozesz zaregowac tak jakbys chciala, czyli co bys zrobila gdybys mogla

nie wiem czy dobrze to przedstawilam
paradoksy

przez catena 19 gru 2010, 14:46
czyli aktorstwo sie kłania....:-)
hmmm, najgorszy dla Mnie bedzie mimo wszystko psychorysunek....

może Mnie ominie...
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

Sortuj wg