[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez aleksandraaniela 18 lis 2010, 15:08
A może powinieneś wybrać się do lekarza i porozmawiac o tym co sie dzieje z Toba?
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

przez betii 21 lis 2010, 15:07
Monika1974 niestety mialam inne oczekiwania, co innego mowiono mi na temat terapii.Inaczej przedstwiono mi dzien, a poza tym mialam miec sesje indywid. Natomiast na miejscu okazalo sie, iz zrezygnowali z niej. Byla tylko jedna raz w mies= 3 razy na 3 mies. Z tego co rozmawialam z osobami co mieli wiedze albo byli- ze krakow jest lepiej zaopatrzony terapeutycznie. Mi jest szkoda ze ciagle zajec nie bylo. Ze raz byly ok godz. 11.30 do 13 i dziekuje-tzn raz w tyg. alb byly grupy co wogole nie mialy zajec w danym dniu tylko spolecznosc... moim zdaniem brakuje tam dobrej osoby z podejsciem medodycznym... ale coz wogole dobrze ze jest cos takiego jak komorow
ale ludzmi starajcie sie nie przejmowac. Niektorzy sa po to by odsiedziec swoje, by pobyc na zwolnieniu i potrafia smiac sie z ludzi ktorzy naprawde maja problemy i sa chore.Ale tak to jest wszedzie.

przez namiestnik 25 lis 2010, 03:53
Słowianka napisał(a):A mnie dziś snił się Komorów.Dużo ludzi,dużo niechęci...A ja tak cholernie boję się niechęci...Eh boję się tam iść :(

Tak czytam wstecz w temacie. Powiem Tobie, że absolutnie się nie bój. Jest tu wiele naprawdę SUPER ludzi! Mam nadzieję, że i jak się niedługo dostanę. Koniecznie bądź! :) Warto skorzystać z tej szansy.

PS. Jak widzisz mam problemy ze spaniem. W dodatku awaria prądu jest, ale o dziwo działa Wifi. I awaryjne światła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 26 lis 2010, 15:32
Namiestnik po Twoim telefonie i smsach z Hevaną już się nie boję,wręcz przeciwnie!
Dzięki
:smile:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez namiestnik 02 gru 2010, 11:25
To dobrze! Ja chcę tam jak najszybciej wrócić! Na właściwą już terapię. Naprawdę warto! Bałem się przed przyjściem i nie było czego. No i już od razu będzie Hevana jak będziesz. :)

przez wariat0 02 gru 2010, 17:45
Słyszę że humorki się poprawiły .Pozdrawiam

przez namiestnik 02 gru 2010, 18:32
Taaak - :)

przez paradoksy 02 gru 2010, 18:35
namiestnik, póki co chyba jesteś zadowolony?
paradoksy

przez namiestnik 02 gru 2010, 18:52
Tak. I bardzo polecam. Nie jest łatwo. Nie jest też łatwo się dostać, a łatwo wylecieć. Ale warto. I jest też bezpiecznie - nie musisz się hamować i obawiać podczas rozmów z terapeutą. Bo nie zostajesz potem sama w domu i boisz się jak dziwne i niebezpieczne przyjdą myśli. Możesz dać z siebie wszystko i nie bać się, że zrobisz coś złego - bo nie zostajesz sama.

No i w ogóle super ludzie są.

przez paradoksy 02 gru 2010, 18:58
czy w regulaminie jest zakaz stosowania autoagresji? można za to wylecieć?
paradoksy

przez namiestnik 02 gru 2010, 19:09
Nie pamiętam czy jest taki zakaz w regulaminie. Ale nie słyszałem by ktoś za to wyleciał.

[Dodane po edycji:]

A wiem, że tak niektórzy robią.

przez wariat0 02 gru 2010, 20:13
Czy jest to agresja wobec innych czy wobec siebie to jedno i to samo.Konsekwencje będą wyciągane

przez paradoksy 02 gru 2010, 20:21
to już nie rozumiem :?:
paradoksy

przez namiestnik 02 gru 2010, 20:54
wariat0, a znasz jakieś przypadki wyrzucenia po autoagresji poza taką która by przeszkadzała innym albo samobójstwami? Tzn. nieudanymi - bo jak są skuteczne to niestety...

Przy jakichś intensywnych próbach można się liczyć z przeniesieniem gdzie indziej. Ogólnie nie ma na to przyzwolenia i bardzo dobrze. Ale wyrzucić cię raczej nie wyrzucą. Chyba, że uznają, że nie są w stanie zapewnić Tobie bezpieczeństwa. Ogólnie nie patrz na to jeżeli tam się wybierasz, a potem staraj się nic złego sobie nie robić. Są tam możliwości bezpiecznego i nieuciążliwego dla innych rozładowywania agresji. Jak potrzebujesz pobyć ze sobą sama i nie chcesz interakcji z nikim to też nikt nie zmusza (o ile nie dajesz powodów do obaw - by pacjenci i pielęgniarki Cię sprawdzali co chwilę czy żyjesz).

Sortuj wg