[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez Askra 31 paź 2010, 21:08
możliwosci jest mnóstwo...wystarczy poszukać....

przez hevana 31 paź 2010, 21:13
a co przepraszam Twoim zdaniem robię?? gdybym nie szukała to nie znalazłabym tego cholernego Komorowa i prawdopodobnie zdychałabym teraz z głodu. dziwi mnie Twoje nastawienie do mnie, ale to Twoja brocha. o nic już więcej nie pytam.

przez Askra 31 paź 2010, 21:14
ależ ja ma wyjątkowo pozytywne nastawienie do ciebie i dlatego tak dużo powiedziałam o komorowie:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hevana 31 paź 2010, 21:17
Askra napisał(a):ależ ja ma wyjątkowo pozytywne nastawienie do ciebie i dlatego tak dużo powiedziałam o komorowie:)

no to mamy dwie różne teorie na temat pozytywnego nastawienia...

przez namiestnik 01 lis 2010, 00:14
Askra, łatwo się mówi....

przez hevana 01 lis 2010, 10:18
jeśli o mnie chodzi z tym szukanie nie było wcale tak trudno. tzn. nie było trudno się przełamać. choć na co dzień boję się dzwonić, rozmawiać przez telefon. unikam tego jak ognia. ale wtedy była w taki stanie, że widziałam, że to dla mnie jedyny ratunek. miałam wybór żyć lub umrzeć.

przez wariat0 01 lis 2010, 10:22
Ludzie jak wy jesteście nastawieni na ten Komorów negatywnie.Mi tam nie pomogli bo sam nie chciałem nie przerobiłem swojego dzieciństwa,pewne rzeczy ukrywałem a wszystko dusiłem w sobie.Jak powiedziała jedna psycholog w Komorowie człowiek jest jak kontener śmieci wrzuca się wszystko aż w końcu to się wysypuje.Znam dużo osób z Komorowa jeżeli mają somatykę to już wiedzą że nie można panikować i od tego się nie umiera.hevana,namiestnik,słowianka musicie spróbować bo możecie mieć pretensje sami do siebie.Nie ważne są warunki,budynek,jedzenie,ważni są psychologowie a oni są wspaniali.

przez Słowianka 01 lis 2010, 11:03
wariat0 napisał(a):.hevana,namiestnik,słowianka musicie spróbować bo możecie mieć pretensje sami do siebie.Nie ważne są warunki,budynek,jedzenie,ważni są psychologowie a oni są wspaniali.

Ja na pewno spróbuję,nie mam negatywnego nastwienia,może mi się tam uda...Mam taką nadzieję,postaram się ;)

[Dodane po edycji:]

Wcześniej pisałam,ale chyba nie zapisało się,że miałam pierwszy termin na 8 listopada,ale mi nie pasowało,wiec zmieniałm na 6 grudnia,a tak Hevana spotkałybyśmy się tam juz na kwalifikacji ;)
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez hevana 01 lis 2010, 11:40
wariat0 napisał(a):Ludzie jak wy jesteście nastawieni na ten Komorów negatywnie.Mi tam nie pomogli bo sam nie chciałem nie przerobiłem swojego dzieciństwa,pewne rzeczy ukrywałem a wszystko dusiłem w sobie.Jak powiedziała jedna psycholog w Komorowie człowiek jest jak kontener śmieci wrzuca się wszystko aż w końcu to się wysypuje.Znam dużo osób z Komorowa jeżeli mają somatykę to już wiedzą że nie można panikować i od tego się nie umiera.hevana,namiestnik,słowianka musicie spróbować bo możecie mieć pretensje sami do siebie.Nie ważne są warunki,budynek,jedzenie,ważni są psychologowie a oni są wspaniali.

pojadę na pewno i dam z siebie wszystko żeby sobie pomóc.
tylko wiesz, dla osoby z ED taka swoboda w posiłkach jest ,milowym krokiem w tył. w mojej głowie już formułują się myśli- "ok, super. więc nie będę jadła w ogóle skoro nikt mnie będzie pilnował, świetnie!!" więc jedzenie przy tej chorobie jest bardzo ważne. smak posiłków też ma ogromne znaczenie. bo jeśli obiad będzie nie do zjedzenia to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że skoczę do sklepu po kilkgramy ciastek, bułek, mleka... co w zdrowieniu wcale nie pomaga.

Słowianka napisał(a):
wariat0 napisał(a):.hevana,namiestnik,słowianka musicie spróbować bo możecie mieć pretensje sami do siebie.Nie ważne są warunki,budynek,jedzenie,ważni są psychologowie a oni są wspaniali.

Ja na pewno spróbuję,nie mam negatywnego nastwienia,może mi się tam uda...Mam taką nadzieję,postaram się ;)

Wcześniej pisałam,ale chyba nie zapisało się,że miałam pierwszy termin na 8 listopada,ale mi nie pasowało,wiec zmieniałm na 6 grudnia,a tak Hevana spotkałybyśmy się tam juz na kwalifikacji ;)

szkoda, że Ci nie pasowała. byłoby fajnie mieć tam kogoś "znajomego" :)

przez magic 01 lis 2010, 11:44
a jakim nurtem tam leczą??pomagają na pustke emocjonalną???
magic

przez betii 01 lis 2010, 12:12
Sprobowac trzeba zawsze mozesz sie wypisać. tam opieka jest fatalna.Nie jest to typowy oddział,szpital...
W mej grupie tez byla bulimiczka. Pierw jadła iagle, potem wymiotowała, a nastepnie zaczela sie odchudzac, nie schodzila na posilki, jeszcze poprosila lekarza i dał jej diete niskokalor. A potem wypadały jej zęby...
Moj problem tez byl poruszany na grupowce, ze mam takie napady glodu..ale co moze z 15 min sie o tym rozmawialo i koniec. Na kwalifikacji do komorowa zawsze pytaja o motywacje, o chec leczenia sie, przynajmniej ja tak mialam. Trzeba naprawde duzo samokontroli.
Moesz sobie postanowic ze do sklepu nie bedziesz chodzila, moze znajdziesz tam bratnia dusze poprosisz ją o pomoc aby nie kupowac rzeczy, aby z toba wychdzily itp...
Moja znajoma z komorowa, juz nie pamietam ale mieszkala w jakims miasteczku w poblizu olsztyna...i wlasnie w olsztynie znalazła sobie terapie. I grupowe spotkania i indywidualne z psychol.Wiem ze kilka godz.tam spedzała i nawet dlugo nie czekała. I wszytsko na NFZ. u mnie w miescie np. a oddział dzienny mozna dostac migawke trasowaną. Moze tez mozna jakos pokryc twe koszty podrozy? A nawet raz w tyg czy 2 jakbys pojechala do olsztyna?Moze warto sprobowac.

przez Askra 01 lis 2010, 13:19
ja oczywiście też jestem za tym zeby próbowac. Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć...samemu trzeba się przekonać co i jak. co do szukania to ja szukałam wszyzstkiego sama, próbowałam sama z na dwóch oddziałach, z kilkoma terapeutami i lekarzami.

Hevana dobrym pomysłem jest ograniczenie sobie dostępu do kasy jesli masz napady głodu na czas pobytu tam.

przez namiestnik 01 lis 2010, 14:33
Ja też idę koniecznie. A otoczenie mi się bardzo podobało. I koty.

przez Słowianka 01 lis 2010, 16:28
Hevana fakt,ale niestety idę w grudniu.Mam nadzieję,że się zakwalifikujemy i w nowym roku spotkamy.
Boję się miejsc gdzie nikogo nie znam,wiec jako,że Ty i Namiestnik którego poznałam osobiście macie być to jakoś tak mniej sie boje ;)
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg