[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Komorów

przez hevana 30 paź 2010, 18:12
Słowianka napisał(a):Dobrze,jakoś tak czuję się pewniej wiedząc,że przetrzecie szlaki ;)
Pewnie tak czy siak spotkamy się wszyscy po nowym roku tam?Namiestnik a no może nie widać,ale fakt faktem,że z tego glównie powodu u psychologa pierwszy raz wylądowałam w wieku 7 lat...
Będę się z Tobą kontaktować,dasz znać co i jak :smile:

też tak uważam :)

przez Askra 30 paź 2010, 18:16
heavana kupa ludzi ma tam tatuaże...bez przesady, nie żyjemy w średniowieczu:/ a poza tym większość ludzi ma sznyty i to też nikogo nie dziwi...
ja nie mówiłam o tworkach tylko o specjalistycznym oddziale zaburzeń odżywiania. W tworkach takiego nie ma. Co najwyżej dadzą cię na ogólnopsychiatryczny zamknięty, a to kiepski pomysł, bo tam tuczą i karmią lekami:/

Słowianka w komorowie jest sporo osób borykajcych się ze swoją agresywnością także nie będziesz wyjątkiem. Grupy tez są bardzo agresywne mimo, ze terapeuci na początku ostrzegają, zę nie wolno stosowac agresji słownej oraz fizycznej. niewiele osób przestrzega tego o tej słownej.

przez hevana 30 paź 2010, 18:37
Askra napisał(a):heavana kupa ludzi ma tam tatuaże...bez przesady, nie żyjemy w średniowieczu:/ a poza tym większość ludzi ma sznyty i to też nikogo nie dziwi...
ja nie mówiłam o tworkach tylko o specjalistycznym oddziale zaburzeń odżywiania. W tworkach takiego nie ma. Co najwyżej dadzą cię na ogólnopsychiatryczny zamknięty, a to kiepski pomysł, bo tam tuczą i karmią lekami:/

Słowianka w komorowie jest sporo osób borykajcych się ze swoją agresywnością także nie będziesz wyjątkiem. Grupy tez są bardzo agresywne mimo, ze terapeuci na początku ostrzegają, zę nie wolno stosowac agresji słownej oraz fizycznej. niewiele osób przestrzega tego o tej słownej.

mieszkam w średniowieczu, czyli małym miasteczku i bardzo często słyszę nieprzyjemne komentarze dotyczące mojego tatuażu...
z tego co mi wiadomo powstał/albo na dniach powstanie w Tworkach specjalistyczny oddział zajmujący się ED. wiem to od psychoterapeutki z Tworek właśnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Askra 30 paź 2010, 18:46
naprawde?? pierwsze słyszę....jesli będzie powstawał tak szybko jak taki diagnostyczny, którego otwarcie ogłosili w styczniu a do tej pory jeszcze nie jest tak naprawdę otwary to troche to potrwa:D byłaś kiedyś w tworkach?? tam jest jeszcze bardziej przerażająco niż w komorowie;)

przez hevana 30 paź 2010, 18:52
nigdy nie byłam w Tworkach. Ty byłaś? w ogóle gdzie się leczyłaś na ED?

przez Askra 30 paź 2010, 18:54
ED leczyłam w Lublinie.
W tworkach byłam tylko w odwiedzinach. Straszne miejsce

przez hevana 30 paź 2010, 18:55
a w tym Lublinie to szpital? pomogło Ci?

przez Askra 30 paź 2010, 18:57
szpital.
NIe ma czegoś takiego "pmogło ci"!!! jak sobie sam pacjent nie pomoże to nikt i nic mu nie pomoże!!!

przez hevana 30 paź 2010, 18:59
wiesz o co mi chodzi. chyba jednak od terapii i formy jej prowadzenia dużo zależy. no, a gdybyś nie chciała się leczyć to pewnie byś tam nie trafiła.
ok, nie ciągne tematu.

przez Askra 30 paź 2010, 19:02
tam jest oddział ukierunkowany tez na leczenie ed.

przez hevana 30 paź 2010, 19:21
chciałaś sobie tam pomóc?

przez Askra 30 paź 2010, 19:28
tam tak. Tam jest zupełnie inaczej niż w Komorowie, są super warunki tzn oddział jest po remoncie, b. mało pacjentów, dużo form terapii, dzień zaczyna się o 7.45, zajęcia są obowiązkowe. Jest bardzo dobre jedzenie dzięki czemu da się coś wybrac do zjedzenia i ludzie naprawdę się wspierają, no i ma się opiekę całodobową, tam pacjent nie jest tak zostawiony sam sobie jak w Komorowie. Niebo a ziemia.

przez hevana 30 paź 2010, 19:39
dostałaś się tam ze skierowania od psychiatry?
nie było tam wzajemnego nakręcania się, prowadzącego do jeszcze głębszej choroby? długo tam byłaś?

przez Askra 31 paź 2010, 12:13
Bylam trzy miesiace, standard jak na oddział terapeutyczny.
Zdecydowanie większe nakręcanie się widziałam w Komorowie jak bulimiczki urządzały sobie "uczty". W lublinie jak ja byłam nikt nikogo w chorobie nie wspierał tylko w zdrowieniu.
Ze skierowaniem idzie się na każdy taki oddział.

Sortuj wg