[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KOMORÓW]

przez Mrówka 21 cze 2006, 17:25
Moja psychiatra namawia mnie na pojechanie na 2 mc-e do jakiegoś Komorowa pod Warszawą, podobno jest tam jakiś Ośrodek leczenia nerwic?? Czy ktos tam może był?? Jak wygląda pobyt w takich ośrodkach?? Czy gdzieś jest stronka tego Komorowa, bo nie mogę znaleźć?? Czy znacie jakieś inne ośrodki leczenia nerwicy, które możecie polecić?? Wolałabym nawet, by może to było jakieś sanatorium, a nie szpital psychiatryczny, tylko w moim przypadku podstawą jest psychoterpia.Proszę bardzo o porady. Źle sypiam i nie daję rady w pracy, a rodzina raczej przyczynia się do nerwicy, więc powaznie myślę o pojechaniu gdzieś i to szybko.

Szpital Komorów

przez Offfca 04 lip 2006, 21:32
Hej Mrówka!! :lol:

Niedawno wróciłam z ośrodka w Komorowie. Z tego co wiem to nie ma on osobnej strony internetowej /a przynajmniej mi nie udało mi się jej znaleźć/ Ośrodek jest XIV oddziałem szpitala na Nowowiejskiej w Warszawie, ale wcale nie ma się uczucia że jest to szpital. Pobyt trwa 10 tygodni z możliwością przedłużenia o 2 kolejne tygodnie. Warunki sanitarne & jedzenie są nienajlepsze, :evil: stary budynek, wyremontowane tylko 2 pietro, ale to wszystko rekompensują zajęcia + kadra. Zresztą można się przyzwyczaić. 3x w tyg jest psychoterapia grupowa, oprócz tego psychorysunek, muzykoterapia, terapia zajęciowa, zajęcia psychoruchowe. Ośrodek położony jest w bardzo pięknym otoczeniu. Ogólnie bardzo polecam, w moim przypadku bardzo mi ten pobyt pomógł - poznałam fajnych ludzi, trafiłam na rzeczowego terapeutę prowadzącego. Tylko trzeba się w sobie zaprzeć i mieć cierpliwość. ;) Jakbyś chciała jakieś bliższe informacje to napisz na GG.
Pozdrawiam, trzymaj się!!

przez Mrówka 05 lip 2006, 13:25
Dzięki, ale właśnie moja lekarka zadecydowała, że nie ma potrzeby na razie jednak jechać ...ale dzięki za info:)
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kto leczył się w KOMOROWIE??

przez Qfiateq 19 lut 2008, 20:31
Witam,
postanowiłam założyć nowy wątek dotyczący Komorowa, bo poprzedni był ponad rok temu.

Moje leczenie zaczęło się prawie 2 lata temu od nerwicy i fobii społecznej, która uniemożliwiała mi prace (pracuje z ludźmi tzn. przy obsłudze interesantów w urzędzie). Teraz po lekach, które łykam od 1,5 roku nie mam już objawów nerwicy za to dopadła mnie depresje, spowodowaną zaburzeniami odżywiania, cierpię na tzn. kompulsywne objadanie się.

Całe życie walczyłam z nadwaga, od małego byłam otyła, w wieku 19 lat ważyłam 100kg, lecz gdy wyjechałam na studia, wzięłam się za siebie i udało mi się zrzucić 40 kg!! Dzisiaj mam 27 lat i wróciłam do stanu wyjściowego, co uważam za największą porażkę w moim życiu, nie mogę na siebie patrzeć :cry: ... to stało się przyczyną pogorszenia mojego stanu... teraz po przeczytaniu wielu postów widzę, że moje przytycie mogło być spowodowane lekami, konkretnie Efectinem (najpierw brałam przez parę miesięcy Seroxat, który lekarka zmieniła mi na, Efectin gdy zaczęłam tyć)!!! Teraz od 3 dni biorę Bioxetin, ale zarazie nie widać efektów siedzę w domu i jem :oops:

Dostałam skierowanie do Komorowa, i zdecydowałam się tam pojechać. Będę przyjęta prawdopodobnie 26 marca.
Przeglądając forum widziałam, że parę osób było tam, proszę o jakieś uwagi dotyczące tego miejsca, napiszcie jak tam było, jakie są wasze wrażenia po tym pobycie, czy pomogło?? Na wstępnej kwalifikacji dowiedziałam się ze zajęcia są tam do 16ej a co robi się potem?? Nurtuje mnie też to czy mogę tam zabrać laptopa z internetem i ogólnie co powinnam mieć tam ze sobą??

Chodzi mi o opinie osób które były tam w miarę niedawno, bo moja psycholog mówiła mi że kiedyś było tam nieciekawie ale teraz podobno wiele się zmieniło.
Qfiateq

.

przez xxx7 20 mar 2008, 12:43
Dołączam sie do prosby Qfiatqka- jesli ktos byl w Komorowie to prosze o jakies opisy.
Psychiatra powiedzial ze tam jest najlepsza kadra ktora leczy nerwice
Gdzie dokladnie jest ten osrodek?
i Jak wyglada terapia.
Chcialabym sie zdecydowac na takie leczenie ale musze wiedziec jak to wyglada.
Z góry dzieki
xxx7

Re: Komorowo / Komorów lub inne ośrodki - pomocy

przez FurElise 12 cze 2008, 23:00
Bardzo mi zależy na informacjach na temat ośrodka w Komorowie.
Proszę, napiszcie do mnie na gg: 5056720.
Będę wdzięczna

przez nanom1 13 cze 2008, 16:04
Znalazłem stronkę
http://www.komorow.org.pl/

przez nanom1 16 cze 2008, 09:13
Z tego co sie dowiedziałem telefonicznie ,to trzeba czekać około 3 miesięcy na przyjęcie .Poza tym ,należy się umówić na termin dotyczący ''wywiadu''z lekarzem (tudzież z ordynatorem w sprawie przyjęcia do ośrodka na określony przez nich termin.)

Kto był na leczeniu w komorowie

przez Baba Jaga 29 sty 2009, 15:06
Witam. Mam skierowanie na leczenie do komorowa. Chcę dowiedzieć się jak tam jest. Czy można wychodzić na zewnątrz. Jeżdzić do domu na przepustki i jak wogóle mija tam czas.

Re: Komorów

przez kamilbr7 22 mar 2009, 16:04
a czy w tym komorowie stosowana jest takze farmakologia bo sama psychoterapia nie wiem czy mi pomoze mam takie stany lekowo nerwowe ze narazie tabletka mi tylko pomaga

przez skipii 02 cze 2010, 01:58
witam wszystkich na forum ..powiem tak moja żona ma ta depresje i walczylismy z nia razem 3 lata stałem przy nie cały czas ..wszystko było dobrze ..znalazła ten osrodek w komorowie wszystko było dobrze nim poszła tam na 3 miesiace ,,po paru tygodniach poczułem ze cos jest nie tak nie przyjerzdzała nie dzwoniła..do mnie ani do rodziny inny swiat ..jak by w amoku ...poczułem ze coś jest nie tak nie chciała mnie widziec ...ani zebym przyjeżdzał do niej ..po 2 miesiacach marta moja żona mówi mi że chce sie rostać dlaczego nik nie wie ..co sie stało .mówi ze mnie juz nie kocha i nic do mnie nie czuje i to wszystko.dostałem taki nóz w serce ze do tej pory nie wiem dlaczego jeszcze dwa tygodnie i wychodzi morze zobaczy co zrobiła tam ma teraz kolegów i przyjaciół co ja wspieraja ..ale nadal ja kocham i czekam ..to tam się zmiena człowiek odradzam tego miejsca zmiena człowieka o 180 st.Bende walczył o żonę...

[Dodane po edycji:]

Terapia tak wygląda ze żona przestaje kochać męża i rodzinę ..jak w jakimś amoku..wierzcie mi naprawdę nie nawidzę tego miejsca jak z horroru.......

[Dodane po edycji:]

MARTA KOCHAM CIĘ

przez aga.ju 26 cze 2010, 00:35
Marta w tym ośrodku kogoś pokochała...

przez skipii 26 cze 2010, 09:28
wiem jakiegoś Mateusza ale nie wiem skąd jest i co to za facet zdradzała mnie z nim w tym syfie gdzie była i to juz koniec między nami zdrady nigdy nie wybacze

przez thbthb 30 cze 2010, 17:44
Ok @skipii - ale jakie to ma znaczenie jeśli chodzi o opinię nt konkretnego ośrodka a nie danej osoby? Rozumiem, że jesteś zły na kogoś, że chcesz się wyżalić, ale to nie to miejsce co trzeba. Moim zdaniem powinieneś porozmawiać ze swoją żoną, ewentualnie jakimś psychologiem jeśli masz potrzebę wylania swoich żali. Natomiast bardzo źle robisz oceniając OLZN jako syf, tylko dlatego, że twoja żona cię zdradziła. To absolutny nonsens.

I wreszcie do tematu - czy ktoś w tym roku może był w Komorowie i chciałby się może podzielić swoimi odczuciami nt ww ośrodka?
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

Sortuj wg