[Gniezno]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Gniezno]

przez madzik1985 29 sty 2008, 22:47
Proszę o pomoc!
Czy ktoś zna może jakiegoś dobrego psychoterapeutę z okolic Gniezna i samego Gniezna, ktróry specjalizuje się w nerwicy natręctw!???

Re: Gniezno

przez viv 07 paź 2008, 18:21
też szukam kogoś takiego...co prawda nie jeśli chodzi o nerwice natręctw ale ogólnie nerwicę...znalazłaś może już?
viv

[Gniezno]

przez Vermi 06 sty 2009, 20:15
Osobiście nie byłam, ale widziałam ogłoszenie- jedna lekarka ze specjalizacją leczenie nerwic przyjmuje w Domu lekarza przy ul. Tumskiej. Jest tylko jeden minus. Za jedną wizyte bierze, nie pamiętam dokładnie ile ale jakoś tak ponad 50 zł.
Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, ze pomogłam. ;)
Vermi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Gniezno]

przez carmen1988 12 maja 2012, 16:34
Oddział psychiatryczny w Gnieźnie
Niedługo się tam wybieram i mam różne obawy. Czy ktoś tam był i może coś powiedzieć o swoim pobycie albo ogólnie o szpitalu?Być może to mi trochę oswoi ten przyszły pobyt. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Ostatnio edytowano 03 cze 2012, 21:12 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę
nerwica wegetatywna

Sortuj wg