[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez ill234 30 maja 2015, 19:59
Czy ktos był pacjentem dr Andrzeja Polewki albo dr Wojciecha Datka?

[KRAKÓW]

przez Arasha 30 maja 2015, 20:49
ill234, byłam 2 razy u dr Polewki. Bardzo sympatyczny, starszy pan, przeznacza dużo czasu na jednego pacjenta, słucha co do niego mówisz, rozważa różne opcje leczenia i co najważniejsze, daje do siebie nr tel. i wręcz każe dzwonić na początku codziennie i zdawać raport, jak się czujesz. Koszt wizyty - 150zł ( ale myślę, że adekwatny do ilości poświęconego czasu i możliwości kontaktu ). Ogólnie polecam, chociaż sama niewiele skorzystałam, ale to przez moje złe nastawienie do leków ( w sumie przerobiłam kilkunastu psychiatrów w życiu i ten był jednym z bardziej kompetentnych! ) ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[KRAKÓW]

przez ill234 30 maja 2015, 20:59
Arasha Dziekuje :)

Na dr. Polewke trafiłam ponad rok temu jak szukałam lekarza dla mojej znajomej (chad)
Doktor powiedział jej, ze 2-3 tygodnie i bedzie po wszystkim :smile:
Ona naprawde była wtedy w tragicznym stanie. Z jakiegoś powodu kontakt sie urwał, ale z tego co widze na fejsie, to ma sie dobrze :smile:

O Polewce jest dużo informacji, wiec pewnie pojde do niego. Szkoda tylko, ze to drugi koniec miasta :roll:
Dzwoniłam tam ostatnio zapytac o termin i asystentka powiedziała mi, ze jeżeli to coś pilnego to moge ustalic termin z doktorem.

Poza tym bardzo przekonujące opinie na znanylekarz :)
Nie wiesz czy za kolejne wizyty tez bierze 150?

Kogo w Krk moglabys jeszcze polecic?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez Arasha 30 maja 2015, 21:07
ill234 napisał(a): O Polewce jest dużo informacji, wiec pewnie pojde do niego. Szkoda tylko, ze to drugi koniec miasta :roll:
Dzwoniłam tam ostatnio zapytac o termin i asystentka powiedziała mi, ze jeżeli to coś pilnego to moge ustalic termin z doktorem.

O... asystentka, przypomniałaś mi, że kontakt początkowo tylko przez nią, ale jak się już dostaniesz do doktora, to daje swoją komórkę ;)
On przyjmuje u siebie w mieszkaniu, nie wiem, czy wiesz, ale ma oddzielny pokój przeznaczony na gabinet, tylko czasami jego kotka tam zagląda i próbuje zwrócić na siebie uwagę :mrgreen: Ogólnie, atmosfera bardzo sympatyczna ;)
Co do lokalizacji, to ja na szczęście miałam względnie blisko... niecała godzina spacerkiem, co dla mnie ma duże znaczenie, bo miałabym problem z dojazdem do Huty czy na Kurdwanów :?

ill234 napisał(a):Poza tym bardzo przekonujące opinie na znanylekarz :)

Jak ja czytałam 2-3 lata temu, to były podzielone, ale jednak z przewagą tych pozytywnych ;)

ill234 napisał(a):Nie wiesz czy za kolejne wizyty tez bierze 150?

Kurczę, nie pamiętam :? możesz dopytac tę asystentkę, ale nie wiem, czy doktor nie ustala ceny w niektórych przypadkach indywidualnie.

ill234 napisał(a):Kogo w Krk moglabys jeszcze polecic?

Nie bardzo, bo nie jestem z Krakowa, chociaż od jakiegoś czasu tu mieszkam przez większą część roku ;) Tak na co dzień, to mam zaufanego lekarza w Kętach, ale to jakieś 80 km stąd 8)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

[KRAKÓW]

przez Arasha 30 maja 2015, 21:12
ill234, minął Ci już kryzys po esci ( bo coś tam czytałam :? )? Tak mi się zdaje, że zaczęłaś od zbyt dużej dawki ( tej 10 ).

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

[KRAKÓW]

przez ill234 30 maja 2015, 22:48
Ja mieszkam na Podgórzu, ale jak wiem, ze musze jechac przez centrum to mi sie słabo robi.

Juz nie biore esci, po takim ataku to chyba bede sie bała siegnac po jakikolwiek lek.
Tez mi sie wydaje, ze zaczełam od złej dawki, ale zle sie czułam i potrzebowałam jakiegokolwiek leku.
Teraz już na pewno pojde do sprawdzonego lekarza.

[KRAKÓW]

przez Arasha 01 cze 2015, 00:17
ill234 napisał(a):Ja mieszkam na Podgórzu, ale jak wiem, ze musze jechac przez centrum to mi sie słabo robi.

Znam to uczucie. Ale do dr Polewki możesz się umówić nawet na bardzo późną godz. więc przynajmniej ominiesz te najgorsze godziny szczytu ;) Możesz też pojechać z kimś, jeśli czujesz się wtedy bardziej pewnie.

ill234 napisał(a):Juz nie biore esci, po takim ataku to chyba bede sie bała siegnac po jakikolwiek lek.

Mam bardzo podobnie i też bardzo często odstawiałam jakiś lek po 1-2 tabletkach.

Najważniejsze to, żebyś teraz się nie poddała, bo sam alprazolam Cię nie wyleczy!

Pozdrawiam

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

[KRAKÓW]

przez naleczjerzyjerzy 17 cze 2015, 11:09
Polecam Panią Katarzynę z gabinetów rozwoju.

[KRAKÓW]

przez rella 17 cze 2015, 11:18
Kurczeee, Arasha wypadła z forum...
Jeśli pojawisz się pod innym nickiem odezwij się!

[KRAKÓW]

przez Maleńka 28 cze 2015, 10:51
Po wielu latach leczenia z czystym sumieniem mogę polecić: dr Citkowska-Kisielewska, dr Siwek, dr Skalski, dr Grabski. Dwójka pierwszych leczyła mnie z dużymi sukcesami a kolejni są sprawdzeni przez znajomych. Jeśli chodzi o terapeutów najbardziej pomógł mi dr Mączka i mgr Legierski,niestety przyjmują tylko prywatnie ale warto. Ogólnie dobrzy specjaliści przyjmują w Centrum Dobrej Terapii na Miłkowskiego,ceny standardowe jak na Krk 120-150zł za wizytę.
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

[KRAKÓW]

przez Michałłł23 30 cze 2015, 11:33
Ja jakiś rok temu skończyłem terapię u pana Pawła Zaporowskiego. Bardzo polecam. Terapia skuteczna, terapeuta bardzo sympatyczny. Przyjmuje w Krakowskiej Terapii - Specjalistycznych Gabinetach Psychoterapii i Rozwoju. Poleciłem to miejsce mojej koleżance, trafiła do innego terapeuty, ale też była bardzo zadowolona.
Ale pamiętajcie - nie liczcie że terapeuta będzie pracował za was. Ma tylko wskazać nam drogę. Beż naszego wysiłku i motywacji do zmiany nic z tego nie będzie.

[KRAKÓW]

przez keran 14 lip 2015, 20:38
Dla osob szukajacych informacji o terapii na Lenartowicza: http://psychoterapialenartowicza.blogspot.com/

[KRAKÓW]

przez userman 03 sie 2015, 16:04
Witajcie! poszukuję psychologa i psychoterapeuty zarazem. Wizyty prywatne (zależy nam na czasie) - terapia dla par.
Możecie kogoś polecić? Ew. czy znacie B. Michno-Wiecheć? Jakieś opinie o niej?

Z góry dzięki!

[KRAKÓW]

przez essprit 03 sie 2015, 16:34

Sortuj wg