[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez Niete 17 lis 2014, 14:32
Nigdy wcześniej nie wiedziałem która część bułki odpowiada za myśli, a która ze emocje.
Niete

[KRAKÓW]

przez grasshopper 03 gru 2014, 01:19
Cześć.

Mam pytanie odnośnie prywatnych psychoterapeutów w Krakowie. Przeczytałam cały temat i nie znalazłam wielu wypowiedzi na ten temat. Kogo polecacie?

Szukam kogoś, kto pracuje integratywnie (najlepiej, żeby łączył psychodynamiczną z czymś bardziej nastawionym na konkretne działanie, by problemy rozwiązać, a nie tylko rozpoznać - np. z poznawczo-behawioralną; nie chcę stać w miejscu przez kilka lat). Ważne jest też dla mnie, aby była to osoba wyrozumiała i otwarta na kontakt, nie sztywna i surowa.

Z góry dziękuję za wszelkie rady :) Pozdrawiam.

[KRAKÓW]

przez Dawid_krk 06 gru 2014, 19:04
Kłaniam się wszystkim :)

Poszukuję placówki w Krakowie zajmującej się terapiami dla ludzi z rodzin dysfunkcyjnych. Oczywiście znalazłem jakieś ale macie moze jakiś godne polecenia?

Jestem studentem i mam ubezpieczenie uczelniane. Niestety płatne terapie nie wchodzą w grę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez natrętek 07 gru 2014, 00:01
Nie słyszałem w Krakowie o terapiach wyłącznie dla DDD, a terapie grupowe są dostępne w większości oddziałów dziennych.
Słyszałeś o MentalMed na Ruczaju ? Tu masz linka do ich strony: http://www.mentalmed.pl/
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[KRAKÓW]

przez Dawid_krk 07 gru 2014, 00:27
Nie mówię, ze wyłącznie dla DDD.

Znalazłem np. takie coś:

http://pomocnadlon-krakow.pl/dda-ddd

Wygląda dość zachęcająco ale nie wiem czy warto tam iść.

[KRAKÓW]

przez natrętek 07 gru 2014, 00:45
Przyznam szczerze,że nie znałem tej placówki i chyba tam zadzwonię w przyszłym tygodniu. Mają dość szeroką ofertę i wygląda rzeczywiście zachęcająco.
4w5/ISFJ

[KRAKÓW]

przez Yvonne 08 gru 2014, 05:00
ja znam placówkę, ale "fajną" dla DDA. Nie wiem, czy "biorą" tam osoby "tylko" DDD :roll:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez grasshopper 08 gru 2014, 10:09
A czy ktoś zna dobrego terapeutę, który pomoże przy zaburzeniach osobowości i skłonnościach nerwicowych?

[KRAKÓW]

przez Dawid_krk 08 gru 2014, 10:58
Yvonne napisał(a):ja znam placówkę, ale "fajną" dla DDA. Nie wiem, czy "biorą" tam osoby "tylko" DDD :roll:

To zarzuć linkiem :)

[KRAKÓW]

przez natrętek 09 gru 2014, 12:19
Dzwoniłem do tego stowarzyszenia "Pomocna dłoń", ale tam przyjmują tylko osoby, które mają problem z alkoholem, lub ktoś z ich bliskich (rodzice, partner) ma taki problem. Tylko dlaczego na stronie mają, że pomagają także DDD ?
4w5/ISFJ

[KRAKÓW]

przez essprit 09 gru 2014, 14:35
Bo pewnie pieniądze są na ALKO - i tylko takich przyjmują.

Ale nie patrz na takie idiotyczne etykietki - ddd/dda/ddr czy co tam jeszcze ;) - idź do psychoterapeuty zwykłego w poradni lub prywatnie

-- 09 gru 2014, 14:35 --

Bo pewnie pieniądze są na ALKO - i tylko takich przyjmują.

Ale nie patrz na takie idiotyczne etykietki - ddd/dda/ddr czy co tam jeszcze ;) - idź do psychoterapeuty zwykłego w poradni lub prywatnie

[KRAKÓW]

przez Yvonne 11 gru 2014, 13:37
Dawid_krk napisał(a):
Yvonne napisał(a):ja znam placówkę, ale "fajną" dla DDA. Nie wiem, czy "biorą" tam osoby "tylko" DDD :roll:

To zarzuć linkiem :)

Wprawdzie moje przejścia tam były strasznie kolorowe [jestem strasznie powalona :angel: ], ale kadrę mają naprawdę świetną, a znam stamtąd sporo osób bo miałam przyjemność mieć z nimi kontakt. Co ważne sam proces diagnostyczny jest porządnie przeprowadzony od A do Z. :great: I psychiatrów - też mają super :D No dobra... Jedną panią doktor. Ona jest super. ;)

http://kctu.pl/strony/35/kontakt-1

-- 11 gru 2014, 13:40 --

natrętek napisał(a):Dzwoniłem do tego stowarzyszenia "Pomocna dłoń", ale tam przyjmują tylko osoby, które mają problem z alkoholem, lub ktoś z ich bliskich (rodzice, partner) ma taki problem. Tylko dlaczego na stronie mają, że pomagają także DDD ?

Dobrze prawi essprit. Ja znam sytuacje, w której pacjenta przyjęli bo miał dziadka, który pił. Chodzi o to, że coś do tej karty muszą wpisać, więc jeśli ktokolwiek z Twojej rodziny po prostu pił [niekoniecznie mowa o uzaleznieniu], to mogło wywołać jakieś tam w Tobie "skutki", i oni mają "podstawy", żeby Cię przyjąć. Kochane NFZ.
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez ZuzannaKos 16 gru 2014, 16:02
Ja chodzę do Pani Anny Rekel. Bardzo polecam jej usługi. Ma doskonałe podejście dzięki czemu szybko się otworzyłam. Bardzo mi pomagają sesje z Panią doktor. Jej strona: psycholog kraków

[KRAKÓW]

przez rella 18 gru 2014, 15:29
ZuzannaKos napisał(a):Ja chodzę do Pani Anny Rekel. Bardzo polecam jej usługi. Ma doskonałe podejście dzięki czemu szybko się otworzyłam. Bardzo mi pomagają sesje z Panią doktor. Jej strona: psycholog kraków

o niesamowite... i na forum dla zaburzonych psychicznie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem?

Sortuj wg