[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez anna a. 07 paź 2014, 23:06
DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z ZABURZENIEM OBSESYJNO-KOMPULSYJNYM (OCD,tzw. nerwica natręctw)

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej tzw. nerwica natręctw), która rusza od października br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.
Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

Telefon: 732 632 263

www.centrum-poznawcze.pl

E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT.

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

Zapraszamy serdecznie!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

[KRAKÓW]

przez lemon1 08 paź 2014, 14:39
lemon1

terapia hipnozą - Kraków

przez nikaMaBzika 12 paź 2014, 19:57
Po długim czasie zdecydowałam się na hipnoterapię. Kogo polecacie z Krakowa? Wszyscy doskonale się opisują, dyplomy, nie-dyplomy, a jak szukam kogoś fachowego.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
Wpadłam w tak głęboką depresję wywołaną faktem własnej śmiertelności, że zdecydowałam się popełnić samobójstwo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

terapia hipnozą - Kraków

przez cyklopka 12 paź 2014, 23:36
Ja w to w ogóle nie wierzę. Raz byłam u psycholożki-logopedy, chciała mnie wprowadzić w stan głębokiego relaksu, a ja jej tylko przez grzeczność przytakiwałam. Podobno osoby z moimi zaburzeniami są najbardziej podatne na hipnozę, a tu nic a nic :hide: Tak że 2/10, nie polecam.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

terapia hipnozą - Kraków

przez Arasha 12 paź 2014, 23:47
Byłam u jednego gościa w Krakowie. Skasował 250 zł, twierdził, że mnie wprowadził w trans ( guzik prawda ), miał mi pomóc na fobię ( nic z tego ). Generalnie przed samym zabiegiem dużo gadał, zachwalał metodę, takie pitu pitu :blabla: Jak trafisz na kogoś wartego polecenia, to ja chętnie skorzystam, ale obawiam się, że jestem niepodatna na takie sugestie, bo próbowałam u jeszcze innego gościa ( nie z Krakowa ) i było jeszcze większe rozczarowanie.

Pewnie wiele zależy od tego, z jakim problemem zgłasza się pacjent i jak jest podatny na sugestie wypowiadanego przez osobę wprowadzającą w trans. I rzecz jasna - od umiejętności tejże osoby :D
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

terapia hipnozą - Kraków

przez Inga_beta 13 paź 2014, 09:56
Dla mnie hipnoza to żadne leczenie, bo choroba zostaje a tylko pewne obszary mózgu zostają zablokowane poprzez sugestię. To coś podobnego do lekarstw które też na siłę zmieniają pracę mózgu i tworzą w nim jakieś blokady.

[KRAKÓW]

przez Painka 14 paź 2014, 15:13
Czy ktoś stąd chodzi na grupę którą reklamuje anna a.?
I drugie ważniejsze pytanie. Jaką poradnię neurologiczną polecacie lub jakiego neurologa?- na nfz.
Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś zobaczymy twarzą w twarz:
Teraz poznaję po części,
wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.

1 Kor. 13:12

Terapia nerwic w Krakowie na kopernika

przez aqaa 04 lis 2014, 10:42
Witam, już od 8 lat borykam się z nerwicą chcę wybrać sie na leczenie do Krakowa, poszukuje osób które przeszły taką terapię lub podobną, proszę o pomoc.

[KRAKÓW]

przez wilzyx 10 lis 2014, 15:38
wie ktoś coś o jakiś terapiach grupowych zajmującymi się zaburzeniami osobowości?
Hope rides alone

[KRAKÓW]

przez my_name 10 lis 2014, 21:39
Byłam dzisiaj u lekarza i mówił mi coś o terapii grupowej, ale zlekceważyłam, bo się na grupową nie nadaję (mam zaburzenia osobowości i depresyjne). Teraz patrzę na kartkę, którą stamtąd wyniosłam i jest zapisane coś jakby MedaMed Zachodnia? Nic takiego nie znalazłam w internecie. Aż mnie jednak zainteresowało, co to za tajemnicze miejsce.

[KRAKÓW]

przez natrętek 10 lis 2014, 21:54
Nie MedaMed ale Mental Med, a tu link do strony: http://www.mentalmed.pl
Skończyłem tam terapię 1,5 miesiąca temu, mam to samo rozpoznanie co Ty + OCD.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[KRAKÓW]

przez my_name 10 lis 2014, 22:00
Aha, dzięki. Trudno się doczytać czegoś takiego w tych bazgrołach :smile: I jak ta terapia?

[KRAKÓW]

przez natrętek 10 lis 2014, 22:07
Jest to terapia psychodynamiczna bez jakichkolwiek elementów CBT. Na moje problemy nie pomogła, bo ciężko mi się było skoncentrować na poruszanych problemach. Ostatni raz byłem na terapii grupowej, bo się po prostu nie nadaję do tego typu terapii. Jeżeli nie korzystałaś z takiej formy leczenia to myślę, że warto spróbować i samemu ocenić, czy tego typu terapia odniesie jakiś skutek.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

[KRAKÓW]

przez my_name 10 lis 2014, 22:16
Już próbowałam grupowej na oddziale dziennym i wyszłam stamtąd z zaleceniem indywidualnej. Na razie nie planuję kolejnej próby. Muszę się wybrać na indywidualną, ale raczej dopiero jak znajdę pracę i będę mogła za nią płacić.

Sortuj wg