[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KRAKÓW]

przez getmeoutofhere 12 wrz 2014, 21:22
Yvonne, uff. Dla mnie to po prostu gorszy kontakt z pacjentem plus to stukanie w klawisze, po prostu nie lubię tego i do tej pory byłam zadowolona, że chociaż u psychiatry tego nie ma ;)

[KRAKÓW]

przez Yvonne 13 wrz 2014, 18:18
Hehe rozumiem :mrgreen: Ja na szczęście tego gorzej nie odczuwam na razie ;)
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

[KRAKÓW]

przez izzie 15 wrz 2014, 19:39
W środy ta lekarka przyjmuje na ul. Basztowej w Pro Vita. Tam nie ma komputera, więc tylko pisze w karcie ;)
Mnie też ostro na namawiała na 7F, nawet zaproponowała, że pomoże mi z wypełnieniem papierów na uczelni, aby dostać zwolnienie lekarskie na czas pobytu w szpitalu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 19:01
Bardzo PILNIE szukam kogoś ze znajomościami w poradni urazowo-ortopedycznej w szpitalu w Krakowie. Byle nie Wojskowy na Wrocławskiej. Chodzi o możliwość przyjęcia na wizytę w czwartek - terminy są bardzo długie a tutaj sprawa jest bardzo poważna i pilna. Jeżeli ktoś może pomóc bardzo proszę o wiadomość prywatną.
Aranjani

[KRAKÓW]

przez essprit 17 wrz 2014, 20:33
Ubawiłam się ;)

Jeśli sprawa jest poważna i pilna to idzie się na prywatną wizytę - polskie realia.
I nie licz, że ktoś Cię przyjmie - jeśli nie ma terminów. Wtedy dla poradni znaczy to, że przyjmują pacjenta bezpłatnie.

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 20:56
I już mam wyrobione o Tobie zdanie. Nie ma to jak cieszyc sie z czyjegos nieszczescia... gratuluje empatii

I nie zycze Ci zeby maszyna obcieła Ci palec, zebys siedziala z tym krwawiącym palcem, który wykurfiscie Cie boli 2 godziny czekajac na przyjecie na SOR. Nie zycze Ci zebys dostała pozniej skierowanie do ortopedy za pare dni i zebys zadzwonila do szpitala i okazało sie ze nie wiadomo czy Cie przyjmie lekarz. Nie zycze Ci nieprzespanej niejednej nocy z powodu niesamowitego bólu kikuta którego spartaczyli szycie... nie zycze Ci.

A jesli chcesz sie posmiac to idz w jakies gierki na offie i tam sie posmiej.
Aranjani

[KRAKÓW]

przez variable 17 wrz 2014, 21:07
:lol:
variable

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 21:08
variable, tez Cie to bawi?
Aranjani

[KRAKÓW]

przez variable 17 wrz 2014, 21:28
Aranjani, bawi mnie stan służby zdrowia, który jest tragiczny. Niestety stykam sie z tym na co dzień więc może faktycznie dobrym wyjściem by była wizyta prywatna, wtedy jest duża możliwośc, że się z dnia na dzień ta osoba dostanie.
variable

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 21:31
variable, spoko.. jak widać ważne, że się ma znajomosci. Wizyta załatwiona
Aranjani

[KRAKÓW]

przez variable 17 wrz 2014, 21:35
Aranjani, to fajnie, że załatwiłaś.
variable

[KRAKÓW]

przez Aranjani 17 wrz 2014, 21:35
variable, dzieki. Ciesze sie ze sie udało.
Aranjani

[KRAKÓW]

przez essprit 17 wrz 2014, 21:41
Błagam ...
Urąbało Ci palec i nie zapłacisz ? I tylko szukasz jakby to zaoszczędzić ?
Litości ...
A dwa, sorry jaka służba zdrowia jest tak w takie bajki nie wierzę jakie piszesz.

Hehhe, też mam wyrobione o Tobie zdanie.

[KRAKÓW]

przez variable 17 wrz 2014, 21:46
essprit, zdziwiła byś się jakie cyrki się w naszej wspaniałej służbie zdrowia dzieją. Najlepiej wypowiadać się na temat o którym pojęcia nie masz. W naszym kraju nie liczy się pacjent tylko papierki, podpisy i inne głupoty. Niestety codziennie w pracy spotykam milion takich chorych sytuacji, z którymi nie da się nic zrobić ze względu na chore wymysły naszego państwa.
variable

Sortuj wg