[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Kraków]

przez Cognac 12 lip 2014, 23:38
Słuchajcie, czy znacie jakiegoś psychologa/psychiatrę na NFZ ale z południa Krakowa, np. Prokocim, okolice ul. Wielickiej? Widziałam w gazecie ofertę: dr. Paweł Sowa, przyjmuje w Prokocimiu, ale znalazłam absolutnie żadnych opinii na temat tego psychiatry... :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Seksualność człowieka"

przez KonferencjaSC 21 lip 2014, 20:04
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Seksualność człowieka – dysfunkcje seksualne u kobiet i mężczyzn”

Kraków, 13-14 grudnia 2014

Na temat tegorocznego spotkania wybraliśmy dysfunkcje seksualne u kobiet i mężczyzn. Chcemy w ten sposób włączyć się w trwającą dyskusję nad adekwatnymi sposobami definiowania normy w obszarze realizacji seksualnej, wynikającymi z nich kryteriami diagnostycznymi dysfunkcji, a także różnorodnymi formami oddziaływań terapeutycznych. Wymienione zagadnienia zamierzamy ujmować z trzech perspektyw, których integracji wymaga pomoc psychologiczna w dziedzinie seksualności: perspektywy biomedycznej, psychologicznej oraz społeczno-kulturowej.
Celem tegorocznej edycji konferencji będzie przede wszystkim umożliwienie słuchaczom poszerzenia i zaktualizowania swojej wiedzy w zarysowanym obszarze. W związku z tym zaproszenie do udziału w konferencji kierujemy przede wszystkim do psychologów praktyków, studentów starszych lat oraz doktorantów psychologii i kierunków pokrewnych, seksuologów i lekarzy pragnących rozwinąć swoje kompetencje w zakresie diagnozy i terapii dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn.

Program wydarzenia
W ciągu dwóch dni planowanego wydarzenia odbędzie się łącznie 6 warsztatów, które przygotują i poprowadzą wybitni specjaliści w dziedzinie diagnozy i terapii dysfunkcji seksualnych oraz wspomagania wieloaspektowego rozwoju w obszarze seksualności. Pierwszy dzień konferencji postanowiliśmy przeznaczyć na warsztaty poświęcone seksualności kobiet. Drugiego dnia konferencji odbędą się 3 warsztaty poświęcone seksualności mężczyzn.
Więcej informacji o programie na stronie: http://sekcjak.vdl.pl/?page_id=80

Opłaty
Opłata konferencyjna, obejmująca udział w dwóch dniach konferencji, przerwy kawowe, materiały konferencyjne i zaświadczenie o udziale w konferencji, wynosi:
- 220 zł w przypadku rejestracji między 16 czerwca a 27 lipca 2014 r.
- 260 zł w przypadku rejestracji między 28 lipca a 12 października 2014 r.
- 300 zł w przypadku rejestracji między 13 października a 30 listopada 2014 r.

Formularz zgłoszeniowy
Informacje odnośnie rejestracji znajdują się na stronie www.seksualnoscczlowieka.edu.pl

Korzyści dla uczestników
Podjęliśmy starania, by konferencja ponownie uzyskała rekomendację Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz by za udział w niej – po raz pierwszy – przyznawane były punkty edukacyjne dla lekarzy.

VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Seksualność człowieka"

przez monk.2000 21 lip 2014, 20:08
W sumie fajnie, że są takie ogłoszenia tutaj. Forum nabiera poważnego charakteru. :D
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KRAKÓW]

przez anna a. 28 lip 2014, 10:44
Szanowni Państwo!

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie lęku społecznego (specyficzna i uogólniona fobia społeczna), która rusza od jesieni br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in.:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia fobii społecznej
- poznania idei pracy poznawczej (nad problematycznymi dla siebie myślami automatycznymi i przekonaniami), jak i pracy behawioralnej (związanej z problematycznymi zachowaniami i unikaniem)
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z fobią społeczną
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.
Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

Telefon: 732 632 263
E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT na stronie http://centrum-poznawcze.pl/kontakt/
http://centrum-poznawcze.pl/category/news/

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

Zapraszamy serdecznie!
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 10:44 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Przeniesiono w/w wątek ze względu na tematykękę postu

[KRAKÓW]

przez EwelinaKa 03 sie 2014, 17:56
Pracownia Terapii i Rozwoju oferuję terapię poznawczo-behawioralną w takich zaburzeniach oraz problemach jak:
- depresja
- zaburzenie afektywne dwubiegunowe
- fobia społeczna
- fobie specyficzne (krew, zastrzyki, zwierzęta, wysokość, ciasne pomieszczenia)
- zamartwianie się
- niska samoocena
- poczucie winy

Gabinet mieści się na ul. Miodowej 51a (dzielnica Kazimierz)

Zapraszam!
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 18:08 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

[KRAKÓW]

przez Heim 05 sie 2014, 12:51
Wolne miejsca na psychoterapię na NFZ (od sierpnia, września) - Kraków Med Skarpa Nowa Huta, wymagane skierowanie. Pozdrawiam

[KRAKÓW]

przez EwelinaKa 11 sie 2014, 20:21
Serdecznie zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne, które odbędą się 13 oraz 14 sierpnia w Pracowni Terapii i Rozwoju Ewelina Kazieczko.

Dostępne godziny:
13.08 Środa: 13.00 – 19.00
14.08 Czwartek 15.00 – 19.00

Zapisów można dokonywać mailowo: kontakt@pracownia-terapii.pl, poprzez formularz kontaktowy na stronie www.pracownia-terapii.pl, poprzez stronę http://www.znanylekarz.pl/ewelina-kazieczko lub telefonicznie pod numerem 530-920-204

[KRAKÓW]

przez Hatifnatow5 16 sie 2014, 22:07
kogoś dobrego od zaburzeń osobowości...?
Bartosz Puk?

[KRAKÓW]

przez olcha 20 sie 2014, 21:32
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

[KRAKÓW]

przez monik90 28 sie 2014, 18:05
Witam
Szukam terapii indywidualnej w Krakowie na NFZ, dostałam skierowanie. Przeszukałam google i jedynie co znalazłam to terapia pro-vita na Basztowej i Estery, oraz zakład psychoterapii SU na Lenartowicza. Ogólnie mam zaburzenia osobowości, wiem, że ciężko coś znaleźć, ale może ktoś ma jakieś doświadczenie, albo orientuje się w temacie. Zaznaczam, że chodzi mi tyko o indywidualną. Z góry dziękuję

[KRAKÓW]

przez cyklopka 29 sie 2014, 12:37
Jeżeli możesz poczekać do poniedziałku, to mogę się zapytać mojej terapeutki, do której chodzę prywatnie, czy robi też indywidualną w ramach NFZ.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

[KRAKÓW]

przez madseason 29 sie 2014, 12:51
dawno temu w Krakowie chodziłam do Maszachaba, nie byłam zadowolona z terapeutki tam (pewnie pracuje tam więcej niż tylko jedna, więc trzeba by się zorientować kto teraz przyjmuje) ale psychiatrę mieli świetną.
Adresy bezpłatnych porad powinni podać w Interwencji Kryzysowej, jeśli nie uda się znaleźć przez forum.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

[KRAKÓW]

przez monik90 30 sie 2014, 15:40
cyklopka napisał(a):Jeżeli możesz poczekać do poniedziałku, to mogę się zapytać mojej terapeutki, do której chodzę prywatnie, czy robi też indywidualną w ramach NFZ.

hej, super dzięki ;) poczekam. Jakbyś miała jakieś info to będę wdzięczna

-- 30 sie 2014, 15:40 --

madseason napisał(a):dawno temu w Krakowie chodziłam do Maszachaba, nie byłam zadowolona z terapeutki tam (pewnie pracuje tam więcej niż tylko jedna, więc trzeba by się zorientować kto teraz przyjmuje) ale psychiatrę mieli świetną.
Adresy bezpłatnych porad powinni podać w Interwencji Kryzysowej, jeśli nie uda się znaleźć przez forum.

w Maszachabie są chyba tylko psychiatrzy, a byłam tam kilka razy

[KRAKÓW]

przez anna a. 01 wrz 2014, 11:43
Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej tzw. nerwica natręctw), która rusza od października br. – już teraz ogłaszamy nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania – prosimy o wcześniejszy kontakt!

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in:
- dowiedzenia się więcej na temat objawów, mechanizmów i sposobów leczenia OCD
- otrzymania wsparcia emocjonalnego
- przepracowania negatywnych emocji
- poszerzenia sieci kontaktów społecznych
- podzielenia się doświadczeniami związanymi z OCD
- poszukiwania wspólnych rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie z objawami na co dzień.

Psycholodzy prowadzący grupę nie są jej liderami, ich zadaniem jest służenie wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych, udzielanie wsparcia uczestnikom spotkań oraz informowanie o możliwościach otrzymania specjalistycznej pomocy.
Spotkania grup wsparcia nie są terapią grupową.

Telefon: 732 632 263
E-mail: info@centrum-poznawcze.pl lub zakładka: KONTAKT.

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

http://www.centrum-poznawcze.pl

Zapraszamy serdecznie!

-- 04 wrz 2014, 10:59 --

Zespół psychologów i psychoterapeutów Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie

zaprasza wszystkie zainteresowane osoby

na bezpłatne konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne

w każdy czwartek w godzinach 18:00-20:00.

UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu: +48 732 632 263

lub adresem e- mailowym: info[malpa]centrum-poznawcze.pl

http://www.centrum-poznawcze.pl

Serdecznie zapraszamy!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Ostatnio edytowano 01 wrz 2014, 12:10 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: NIE UMIESZCZAMY REKLAM POZA WYZNACZONYM DZIAŁEM. POŁĄCZONO Z ODPOWIEDNIM WĄTKIEM.

Sortuj wg