[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Ludzie dobrej woli z Krakowa pomóżcie mi....

przez zbyry8 06 mar 2007, 09:39
Jestem studentem, mieszkam na podkarpaciu, ale studiuję w Krakowie. Mam nerwice i biore leki, przeważnie zomiren i lexotan. Ale czuje, że musze isc do porządnego!!!! psychiatry, aby dostac leki, które nerwice leczą, a nie tylko mnie uspokajają. Czy znacie adresy prywatnych gaibnetów lekarskich?? Ja na NFZ nie chce sie pakować, bo to inne województwo i milion problemów. Prosze o pomoc. Dziekuje

Klinika Nerwic - KRAKÓW

przez hania 12 mar 2007, 19:06
hej, mam skierowanie własnie do Kliniki Nerwic w Krakowie. czy może ktoś był tam na turnusie 10-tygodniowym? będę wdzięczna za odpowiedzi.

przez elzjaro 12 mar 2007, 21:44
Ja takze nie bylem tam,lecz byl moj przyjaciel.Z tego co moge Ci powiedziec,to pojdz tam.To chyba jedyna dobra klinika w malopolsce.Tylko tam jest terapia,odnosnie lekow,ale i tak kazdy sam musi walczyc z ta przypadloscia.Ktos na tym forum napisal,ze wazne,aby mozg byl zajety przez niemal caly czas.Wtedy leki zanikaja.I musze powiedziec,ze mial ten ktos racje,bo ja w taki sposob probuje z lekami walczyc.Jezeli czujesz,ze zbliza sie atak.to nie uciekaj,nie wzywaj karetki,tylko z tym walcz,idz do przodu,a lek pojdzie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

KLINIKA NERWIC - KRAKÓW

przez hania 12 mar 2007, 23:06
MAM SKIEROWANIE OD LEKARZA NA TURNUS WŁAŚNIE DO KLINIKI NERWIC W KRAKOWIE. CZY KTOŚ MOŻE LECZYŁ SIĘ TAM? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDZI.

znacie kogoś z tego ośrodka???

przez kitty_21 14 mar 2007, 13:25
witam, mój psychiatra polecił mi te gabinety psychoterapii, jednak nie wskazał zadnego konkretnego psychoterapeuty :( Moze ktos z Was nmiał styczność z ktoryms z nich i moglby mi polecic/ definitywnie odradzic kogos z tego gabinetu bo jak tak dalej pojdzie to nastepne 7 lat zajma mi poszukiwania kogos kto mi pomoze wyleczyc sie z mojego paskudnego choróbska :( piszcie prosze na forum albo na pw .Pozdroweczki 8)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:33 pm ]
aha, oczywiscie zapomnialam linka wkleic ( to do poprzedniego posta :) :oops:
http://www.psychoterapia-krakow.pl/dojazd.html

przez optymistka 22 mar 2007, 12:41
witam, czy ktoś ma może jakieś informacje o psychomedzie na rusznikarskiej? a konkretnie o terapii indywidualnej?

Kraków - Szczepionka NeisVac- C- pilne!!!!

przez Żuk 28 mar 2007, 09:33
Forumowicze!!!!!!!

Jeżeli ktokolwiek z Was wie, gdzie w Krakowie można dostać szczeponkę przeciwko meningokokom typu A-C BARDZO proszę o namiary- wyjeżdżam za granicę i ta szczepionka jest konieczna ( oczywiście chyba nie muszę tu dorzucać, że posiadając nerwicę temat ten staje się dla mnie automatycznie priorytetowy;-)).

Dlatego też apeluję!! KTOKOLWIEK widział, ktokolwiek wie- czekam na wszelkie informacje. Co, gdzie, kiedy. Bo za ile to wiem:)
...w nocy wszystkie koty są czarne.....

przez atrucha 28 mar 2007, 22:23
Rozumiem,ze taką szczepionkę można nabyć w aptece (?) Proponuję sprawdzić telefonicznie krakowskie apteki. Być może sprowadzą dla Ciebie szczepionkę od producenta. No chyba że to jakaś specyficzna szczepionka..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Lenartowicza

przez izka7 28 mar 2007, 22:57
czesc
tak czytam te posty, ale nie doszukalam sie czy na Lenartowicza w osrodku terapii nerwic mozna sie leczyc bezplatnie?
tylko terapia grupoa czy indywidulana tez tam mozna miec?

musze czym predzej gdzies sie udac, bo sobie nie radze :(
Jesli nie jestes twardzielem, nie masz zycia...

przez mawerick 29 mar 2007, 11:48
Pilnie poszukuje w miarę taniego psychiatre z krakowa. Pracuję na czarno i nie jestem ubezpieczony. Nie stać mnie, żeby za wizyte zapłacić 100 zeta i więcej. Od dawna już źle się czuję, ale teraz jest jeszcze gorzej i muszę pilnie udać się do specjalisty, ale za wizytę jestem w stanie zapłacić jakieś 50, 60 zł. Baaardzo proszę, czy mógłby mi ktoś polecić w miarę taniego i dobrego psychiatrę z Krakowa. To raczej pilne jest. Byłbym bardzo wdzięczny. Prosze na maila pisać, jak ktoś coś wie.

pozdrawiam

przez Nalfein 30 mar 2007, 19:36
Grupowa jest bezpłatnie - polecam. Z indywidualną jest inaczej, dowiesz się na miejscu, niektórym proponują bezpłatną indywidualną po grupowej, ale to zależy od przypadku.

przez unintended 06 kwi 2007, 15:18
witam, mam pytanko takze o lenartowicza
czy tam trzeba sie umowic na wizyte czy p prostu przyjsc wypelnic druczki, testy itp?
ze mna jest problem bo studiuje w krak ale mieszkam gdzie indziej, moj psychiatra tez i widuje go bardzo zadko wiec chcialabym sprobowac gdzie indziej , najlepiej w krak
nie wiem juz co robic...
"(...)feel the rain on skin
noone else can feel it for you
only you can let it in(...)
live your life with arms wide open
today is when your book begin
the rest is still unwritten"

Lenartowicza

przez izka7 06 kwi 2007, 23:55
Tak, z tego co wiem umawiasz sie na wizyte i na pierwszej konsultacji wypelniasz rozne druczki...ale tam zdaje sie jest dosc czasochlonna ta terapia 3,5 h codziennie przez 12 tygodni-grupowa..ja tez studiuje i chyba poczekam z tym do wakacji bo sie nie wyrobie teraz
Jesli nie jestes twardzielem, nie masz zycia...

przez kamil 26... 07 maja 2007, 16:50
znam numer telefonu do profesora nazywa sie florkowski i przyjmuje w krakowie ale niepamietam ulicy mysle pujsc do niego bo biore juz leki na depresje mirzaten od 3 miesiecy i dalej jest lipa po wizycie dam znac czy oplaca sie pujsc do niego ale samo to ze facet jest profesorem to juz cos pozdrzwiam jak cos to piszcie na emeila czarnyprzemek@wp.pl

Sortuj wg