[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Kraków]

przez lemon1 20 maja 2014, 14:57
Byłem opowiadałem o wszystkim i usłyszałem że to nie była terapia. Na grupę nie chce się wyłączać z życia na na 3 miesiące a indywidualna nic mi nie dała bo miałem wrażenie że rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach z resztą zanim bym sie tam dostał to kilka miesięcy a nie mogę układać sobie życia pod relacje z terapeutą. Masło maślane jedynie co mi może pomóc to praca żeby czymś się zająć i zająć czymś depresyjne myśli, leki lato więc ich nie potrzebuje.
lemon1

[Kraków]

przez wilzyx 20 maja 2014, 15:01
lemon1 napisał(a):Byłem opowiadałem o wszystkim i usłyszałem że to nie była terapia. Na grupę nie chce się wyłączać z życia na na 3 miesiące a indywidualna nic mi nie dała bo miałem wrażenie że rozmawiamy o dwóch różnych rzeczach z resztą zanim bym sie tam dostał to kilka miesięcy a nie mogę układać sobie życia pod relacje z terapeutą. Masło maślane jedynie co mi może pomóc to praca żeby czymś się zająć i zająć czymś depresyjne myśli, leki lato więc ich nie potrzebuje.

Jeśli miało jakiś pozytywny wydźwięk to jednak terapia :) A na dobrego terapeutę trudno trafić. Dlatego ja np. chciałbym zainwestować w terapię grupową gdzie mogę dostać kontakt zwrotny zarówno ze strony pacjentów jak i terapeuty. Pamiętaj, że terapie nie muszą wymagać codziennego przychodzenia, są też takie raz na tydzień.
Hope rides alone

[Kraków]

przez essprit 20 maja 2014, 15:13
Nie każde spotkanie jest terapią ;)

właśnie, lemon - może taka grupowa byłaby ok ? Bo poza ter., są jeszcze inni ludzie i oni też dużo dają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez lemon1 20 maja 2014, 15:29
Dzięki za odpowiedzi ale raczej myślę o wyjeździe z tego kraju, niektóre terapie na których byłem do tej pory w pewnym sensie mi zaszkodziły. Nie zamierzam zmieniać swojej osobowości jestem wręcz z niej dumny brakuje mi struktury i towarzystwa terapia to chwilowy substytut życia. Ok już nie zaśmiecajmy tematu :).
lemon1

[Kraków]

przez wilzyx 20 maja 2014, 15:58
lemon1 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi ale raczej myślę o wyjeździe z tego kraju, niektóre terapie na których byłem do tej pory w pewnym sensie mi zaszkodziły. Nie zamierzam zmieniać swojej osobowości jestem wręcz z niej dumny brakuje mi struktury i towarzystwa terapia to chwilowy substytut życia. Ok już nie zaśmiecajmy tematu :).

Godspeed.
Hope rides alone

[Kraków]

przez Inga_beta 21 maja 2014, 16:34
essprit napisał(a):Wilzyx, z tego co ja słyszałam to właśnie są dobry; haha - ale o sztywności i rygorze też ;)

A ja ostatnio dostałam linka od kumpeli - tylko że płatne
http://www.salvate.pl/pl/klinika-krakow ... apeutyczna

Polecam ten ośrodek na podstawie własnego doświadczenia.

[Kraków]

przez Rushada 22 maja 2014, 09:11
Czy mogłabym poprosić o polecenie dobrego prywatnego psychologa/psychoterapeuty w Krakowie, który zajmuje się uzależnieniami oraz depresją?
Dzięki z góry :)

Czerwcowe Bezpłatne Konsultacje

przez EwelinaKa 02 cze 2014, 14:36
Serdecznie zapraszam na darmowe konsultacje psychologiczne oraz seksuologiczne, które odbędą się 13 czerwca w Pracowni Terapii i Rozwoju Eweliny Kazieczko w godzinach 11.00 – 19.00

Zapisów można dokonywać mailowo: kontakt@pracownia-terapii.pl, poprzez formularz kontaktowy na stronie www.pracownia-terapii.pl, poprzez stronę http://www.znanylekarz.pl/ewelina-kazie ... uta/krakow lub telefonicznie pod numerem 530-920-204.

Zapraszam!

DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z NERWICĄ NATRĘCTW

przez anna a. 03 lip 2014, 00:56
Szanowni Państwo,

Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia i psychoedukacyjnej dla osób cierpiących na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD, dawniej nerwica natręctw), która rusza od października - ogłaszamy już teraz nabór dla wszystkich chętnych, a od jesieni zapraszamy na spotkania - prosimy o wcześniejszy kontakt!

Telefon: 732 632 263
E-mail: info@centrum-poznawcze.pl
www: http://www.centrum-poznawcze.pl

UWAGA! Aby grupa ruszyła, musi zgłosić się minimum 5-6 chętnych osób.

Zespół Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem

[Kraków]

przez eurydyka1 07 lip 2014, 12:31
Nie zna ktoś może sprawdzonego psychiatry, który ma doświadczenie i wiedzę odnośnie leczenia dereal? Który odróżnia permanentne dd (mój przypadek) od krótkich ataków derealki przy nerwicy lękowej, który nie olewa pacjenta uznając derealizację za nieważny objaw towarzyszący innym dolegliwościom...jestem w stanie zdobyć kasę na prywatnego, więc może być i płatny..

[Kraków]

przez rella 09 lip 2014, 11:56
eurydyka1, nie dogadałaś się z dr W.?

[Kraków]

przez karambit 09 lip 2014, 13:57
Macie jakiś namiar te psychologa który zna się na skutkach po paleniu MJ i pomoże w zwalczeniu odrealnienia i lęków?

[Kraków]

przez Nastia 09 lip 2014, 15:27
Rushada, eurydyka1, wysłałam Wam info na pw

DARMOWA GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA OSÓB Z NERWICĄ NATRĘCTW

przez User357 11 lip 2014, 23:48
dajta namiary na gdańsk ...

Sortuj wg