[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Kraków]

przez jolantka 25 wrz 2012, 14:23
Mogę was prosić o kilka nazwisk godnych polecenia w Krakowie? Chyba wolałabym kobiety, mężczyzna by mnie pewnie nadto peszył i nie mogłabym się otworzyć. I żeby nie było bardzo drogo..

-- 25 wrz 2012, 14:48 --

Tzn 70-90zł. na 120 nie mogę sobie niestety pozwolić, mam nadzieję, że takie ceny w Krakowie to nie reguła.

-- 25 wrz 2012, 14:51 --

Tzn stówkę jeszcze przełknę.
jolantka

[Kraków]

przez radpietr 26 wrz 2012, 12:28
Powiem Ci tylko tyle:) jeżeli uważasz, że mężczyzna nie jest dla ciebie, to tym bardziej idź do jakiegoś.. powodzenia:)
Jeżeli chodzi o polecenia to ja już się wypowiedziałem na ten temat.
powodzenia:)

[Kraków]

przez jolantka 26 wrz 2012, 16:25
Co to za logika? Ja się w ogóle czuje niezręcznie w towarzystwie mężczyzn, więc jakim cudem zdołam się otworzyć? Chciałabym raczej taką miłą panią terapeutkę, taką mamusię, co i zasadnicza, ale i o wielkim sercu :D
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez radpietr 27 wrz 2012, 23:22
No właśnie jolantko gdyby o logikę chodziło to nie byłoby tak trudno... Tu chodzi o coś więcej - coś co się kryje pod maska logiki. Logika jest zimna i często nie jest zagrażająca. Pod iluzją zbudowaną na logice często jest to co naprawdę ważne.. ale to moje zdanie i moje doświadczenie. Powiem ci od siebie, że chciałem iść do kobiety terapeutki ponieważ lepiej rozmawia mi się z kobietami. Muszę przyznać, że dobrze zrobiłem idąc do mężczyzny.. ponieważ mój problem leży w obszarze, którego chciałem uniknąć.. Po prostu bałem się spotkanie z kimś kto mi może ojca przypominać. tyle mogę i chcę powiedzieć:)
To tylko dobra rada:)
Pozdrawiam

[Kraków]

przez jolantka 28 wrz 2012, 15:46
radpietr napisał(a):No właśnie jolantko gdyby o logikę chodziło to nie byłoby tak trudno... Tu chodzi o coś więcej - coś co się kryje pod maska logiki. Logika jest zimna i często nie jest zagrażająca. Pod iluzją zbudowaną na logice często jest to co naprawdę ważne.. ale to moje zdanie i moje doświadczenie. Powiem ci od siebie, że chciałem iść do kobiety terapeutki ponieważ lepiej rozmawia mi się z kobietami. Muszę przyznać, że dobrze zrobiłem idąc do mężczyzny.. ponieważ mój problem leży w obszarze, którego chciałem uniknąć.. Po prostu bałem się spotkanie z kimś kto mi może ojca przypominać. tyle mogę i chcę powiedzieć:)
To tylko dobra rada:)
Pozdrawiam

To już nie ma znaczenia, czy facet, czy baba, czy tyranozaur, ważne żeby ktoś kompetentny i zdolny pomóc. Już nie będę wybrzydzać :D Jakie są ceny w Krakowie?
jolantka

[Kraków]

przez essprit 28 wrz 2012, 16:22
80 - 150

[Kraków]

przez Ola Wnuk 30 wrz 2012, 10:04
Witam,
Oferuję psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne w Krakowie.
Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem, w trakcie procesu certyfikacji (certyfikat jest najwyższym formalnym potwierdzeniem umiejętności psychoterapeuty). Pracuję pod stałą superwizją, aby moja praca była jak najbardziej efektywna i etyczna.
Pomagam m.in. w następujących problemach:

Lęk, niepokój, depresja,
Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
Zaburzenia emocjonalne,
Zaburzenia osobowości,
Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
Brak poczucia satysfakcji z życia,
Problemy w relacjach interpersonalnych,
Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu problemów,
Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

Zapraszam do przytulnego, ale nowoczesnego gabinetu w Krakowie, tuż przy Galerii Kazimierz, który znajduje się w Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical.
ul. Gęsia 22a (wejście z boku Hotelu Galaxy)
tel. 0 602 67 00 62
terapia-krakow.com.pl

Pozdrawiam,
Aleksandra Krzywińska

[Kraków]

przez radpietr 06 paź 2012, 10:21
Chciałbym po raz drugi na tym forum polecić mojego terapeutę Pana Michał Kozaczuka. Po kilku wizytach czuję się zrozumiany i mam poczucie, że wszytko idzie w dobrą stronę. Oto strona internetowa i tam można znaleźć wszystkie namiary: www.terapiadynamicznakrakow.pl

[Kraków]

przez czenrezik 10 paź 2012, 15:52
Mój przyjaciel konflikt.
Ukryty Potencjał Konfliktu: jak przekształcić konflikt w sukces i kreatywność.

Konflikt jest stale obecny w naszym życiu zawodowym, społecznym i prywatnym. Przedzieramy się przez codzienne konflikty jak przez pole bitwy, wypatrując zagrożeń lub szukając okazji do ataku. Pragniemy wygrać za wszelką cenę lub w porę uciec. Nieodłącznie towarzyszy nam strach we wszystkich odmianach: od subtelnego niepokoju, gdy kłócimy się o drobiazgi, do przerażenia i paniki, gdy walczymy o ważne sprawy. Strach przed konfrontacją zamienia każdy konflikt w osobisty dramat. To bardzo smutne chwile, gdy spostrzegamy, że to lęk podyktował słowa, które wypowiedzieliśmy i gdy zdajemy sobie sprawę, że właśnie uciekliśmy od problemu.
Czy to jest silniejsze od nas? Czy możemy rozwinąć postawę, która nie będzie zależna od codziennej huśtawki nadziei i lęków? Jak dostrzec konflikt zbudowany na lęku? Jak stanąć z nim twarzą w twarz i zaakceptować? Czy można odnaleźć w konflikcie własną mądrość? Czy można go przekształcić w twórcze doświadczenie, mające potężny, pozytywny wpływ na nas i otoczenie?

Prowadzący:
Aczarya Fleet Maull był bardzo bliskim uczniem Czogyama Trungpy Rinpocze, obecnie zaś jest uczniem jego następcy, Sakyonga Miphama Rinpocze. Ukończyl studia z buddyzmu i psychologii na Uniwersytecie im. Naropy.W 1989 roku Aczarya Maull założył Prison Dharma Network, organizację krzewiącą medytację wśród osadzonych w więzieniach oraz wychowawców. Zajmuje się również pomocą dla osób śmiertelnie chorych. Jest takze twórcą Peacemaker Institute, organizacji krzewiącej pokojowe sposoby wprowadzania zmian społecznych i organizującej odosobnienia w miejscach naznaczonych bolesnymi konfliktami (m. in. tzw. "odosobnienia uliczne" oraz odosobnienia w Rwandzie i Palestynie). Co roku przyjeżdża do obozu zagłady w Oświęcimu na odosobnienie zatytułowane "Dawanie świadectwa". Aczaria Maull jest także spadkobiercą mistrza zen Rosziego Berniego Glassmana oraz w pełni uprawomocnionym nauczycielem zen, czyli sensei, w tradycji Soto Maezumiego Rosziego. Jest autorem książki pt. "Dharma w piekle".

Więcej informacji o nauczycielu oraz projektach, z którymi jest związany:

http://shambhala.org/teachers/acharya/fmaull.php
http://prisondharmanetwork.org/
http://www.prisondharmanetwork.net/
http://peacemakerinstitute.org/
http://www.peacemakerinstitute.net/
http://www.upaya.org/bwd/programs.php
Obrazek
Miejsce: Śródmiejski Ośrodek Kultury, ul. Mikołajska 2, Kraków

Termin:
10 listopada 2012, sobota, 9.00 – 18.00 – program

11 listopada 2012, niedziela, 9.00 – 17.00 – program

http://www.szambala.pl/details_program.php?id=114013

Więcej informacji:
e-mail: szambala.krakow@gmail.com
telefon: +48 501 363 433

[Kraków]

przez julka019 12 paź 2012, 11:45
Ja polecam Annę Rekel http://www.annarekel.pl/. Chodzę do niej już od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń - fachowa pomoc, przyjazne nastawienie, atrakcyjna cena.

[Kraków]

przez jasaw 13 paź 2012, 22:15
http://powiedzstopnarzekaniu.pl/warsztaty/...

Może ktoś z Krakowa skorzysta z tego???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

[Kraków]

przez ollena 16 paź 2012, 13:18
Szukam doświadczonego psychologa (psychoterapeuty), koniecznie w ramach refundacji NFZ. Nie stać mnie na terapię płatną, a już bardzo się źle dzieje. Próbowałam kolejny raz na Lenartowicza,ale mnie nie chcieli przyjąć.

[Kraków]

przez radpietr 20 paź 2012, 18:23
A interesuje Cię terapia grupowa?? Bo jeżeli tak to też zależy z jakim problemem się zmagasz. Oddział Psychodynamiczny na Kopernika w Klinice Psychiatrii.. To raz.. I coś jest na Placu Generała Władysława Sikorskiego..To Dwa... Tyle co ja wiem na ten temat. Gdy szukałem terapeuty to nigdzie nie było miejsca, a kolejki na kilka miesięcy:(

Powodzenia
PS: W sumie nic nie pomogłem:)

[Kraków]

przez ollena 20 paź 2012, 19:05
Tylko indywidualna. Nie pomogłeś, ale dziękuję za wolę pomocy.

Sortuj wg