[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie UJ

przez kangurekkk 26 lut 2012, 22:12
Są tam jakieś ograniczenia wiekowe> jak z dostaniem sie? jak możecie to napiszcie chyba ze jest gdzieś wątek to podeślijcie link. dzięki
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

[Kraków]

przez Aria 28 lut 2012, 22:52
Czy ktoś z Was uczęszcza/ł na oddział dzienny na Dunajewskiego?
Jak tam jest?

Z góry Dziękuję za odpowiedź :)
Najlepszy plan na szczęście?
Nie planować.

Poprzez nasze absurdalne kompleksy kryjemy w sobie to, co najlepsze.

Świat jest taki, jakim go widzisz. A sposób postrzegania zależy wyłącznie od Ciebie.

[Kraków]

przez makadaro 01 mar 2012, 21:58
Witam

Czy ktoś wie jak spotkać się z dr Anną Potoczek? Szukam w necie od kilku godzin i nic :( . A może znacie jakiegoś psychiatrę/psychoterapeutę który podejmuje się leczenia stanów lękowych u karmiącej mamy (oczywiście w Krakowie), prywatnie lub na NFZ? To oczywiście pilne... Zależy mi nie tylko na wsparciu psychicznym, ale też na lekach na sytuacje awaryjne.

Jeśli chodzi o psychologów to spotykałam się z p. Anną Kwiecień, z p. Łukaszem Michalczykiem i z p. Grażyną Skibniewską. Panie są obecnie niedostępne, więc mi nie pomogą, pan... No cóż, nie nawiązałam z nim dobrego kontaktu...

Pozdrawiam i czekam na pomoc
M.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez KamilaMI 18 mar 2012, 05:03
Osobiście nie mam najlepszych doświadczeń z poradniami opłacanymi z NFZ.
Parę lat temu, kiedy jeszcze nie pracowałam, chodziłam na wizyty do przychodni przy ulicy Siewnej 23. Wizyty były darmowe ale to własciwie był ich jedyny plus. Nie to, że Pani psycholog była niemiła, ale po prostu w niczym mi nie potrafiła pomóc. To była strata czasu (pieniędzy w sumie tez bo kawał musiałam dojeżdżać tam).
Później miałam przerwę ale zdecydowałam się wznowić terapię z tym, że już postanowiłam spróbować prywatnie. Tym razem już się nie zawiodłam Ogłoszenie znalazłam wtedy w dzienniku (mozę to nieco staromodne, ale cóż... ), ale teraz już pan Wojciech ma swoją stronę (harmoniapsychofiz.pl).
Pan psycholog okazał się bardzo sympatycznym i otwartym człowiekiem. Nie chciałabym wchodzić w konkrety mojej terapii ale ogólnie rzecz ujmując - sprawy zaczęły się układać jak powinny. Wymagało to dużo pracy zarówno mojej jak i pana Wojciecha ale opłacało się

Odp: [Kraków]

przez milka89 20 mar 2012, 14:00
pax napisał(a):byl ktos z was moze w poradni pro vita na basztowej 5 ?
mozecie sie podzielic opinia ?

dzieki bardzo

ja się tam leczę od ponad 3 lat. Chodzę do dr Witkowskiej-Gacoń i jestem bardzo zadowolona.Skupia się na pacjencie, nie ingoruje, nie pracuje na zasadzie "wypisać receptę". Bardzo mi pomogła, rozwiązywała dużo moich wątpliwości, wysłuchiwała hipochondrycznych wymysłów. Polecam bardzo. Terminy, nie wiem jak jest z osobami, które idą pierwszy raz. Ja byłam w ubiegłą środę i już mam wizytę na 28 marca.
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

[Kraków]

przez sobska 22 mar 2012, 21:54
Psychoterapia indywidualna czy grupowa?

Witajcie!
Nigdy nie korzystałam z terapii, a myślę, że właśnie teraz przyszedł na to czas. Mam NN, nerwicę lekową oraz kilka fobii. Leczę się farmakologicznie cały czas. Macie doświadczenie w tego typu sprawach? Jaki rodzaj terapii będzie dla mnie odpowiedni i gdzie mogę znaleźć dobrego terapeutę w Krakowie? Preferuję ośrodki prywatne, komercyjne. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam czule.
Ostatnio edytowano 22 mar 2012, 21:56 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym

[Kraków]

przez agnesskah 24 mar 2012, 16:38
dopiero co się zarejestrowałam, ja chciałabym zapytać gdzie mogę iść bezpłatnie do psychiatry w krakowie i gdzie najlepiej żebym poszła bo zupełnie nie wiem ja się jeszcze nie leczyłam byłam raz u psychologa ale to było beznadziejne bo nic nie dało ona się tylko pytała o różne rzeczy a ja potrzebuję dostać chyba jakieś leki na uspokojenie proszę o jakąś odpowiedź

[Kraków]

przez keran 06 maja 2012, 12:31
Witam wszystkich użytkowników!

Poszukuję osoby, która odbyła psychoterapię indywidualną lub grupową, trzymiesięczną w ośrodku na ul. Lenartowicza w Krakowie. Zakwalifikowałem się tam ale mam obawy przed podjęciem terapii. Jestem bardzo lękliwy i introwertyczny. Boję się, że mnie tam zmiażdżą i że terapia przyniesie odwrotny skutek.

Jeśli ktoś ma doświadczenia z w/w ośrodkiem to będę wdzieczny za nieco informacji (na forum, lub na pw). Interesuje mnie głównie to jak wygląda dzień, czy grupy są stałe, czy terapia jest odpowiednia dla osób bardzo zamkniętych w sobie, czy można uzyskać zwolnienie lekarskie na czas terapii..

Pozdrawiam

[Kraków]

przez Lord Kapucyn 06 maja 2012, 12:33
keran,
Użyj szukajki, a znajdziesz kilka postów, które Cię powinny zainteresować:

search.php?keywords=lenartowicza&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

[Kraków]

przez milhouse 06 maja 2012, 22:31
Pani Magdalena Solak- Szmuksta już nie współpracuje ze Scanmedem :((
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”
John D. Rockefeller

[Kraków]

przez izzie 07 maja 2012, 11:19
milhouse, jak to ?

[Kraków]

przez milhouse 07 maja 2012, 13:27
Dostałem sms'a o odwołaniu mojej wizyty z przychodni następnie poszedłem osobiście zapytać czy to prawda:( w tej chwili przyjmuje jedynie jeden psychiatra p. Kwiatkowska? Nie wiem co mam robić szukać innej przychodni czy czekać aż zatrudnią kolejnego psychiatre.
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.”
John D. Rockefeller

[Kraków]

przez izzie 07 maja 2012, 21:01
milhouse, aaaaa wiem. Na ostatniej wizycie p. M.S-S. powiedziała mi, że niedługo idzie na urlop macierzyński w związku z tym nie będzie przyjmować, więc pewnie już teraz jest na tym urlopie. Na jej miejsce w scanmedzie miał ktoś przyjść.

[Kraków]

przez milhouse 07 maja 2012, 22:12
izzie Taką dostałem wiadomość " Wizyta u psychiatry M. Solak-Szmuksta, nie odbędzie się w dniu xx.xx.xx r. ponieważ lekarz zakończył współpracę. Przepraszamy i prosimy o kontakt Scanmed Multimedis"
John D. Rockefeller

Sortuj wg