[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Kraków]

przez Mightman 04 sty 2012, 23:26
Nie wiem czy dobrze zrobiłem, znaczy w sumie narazie nic nie zrobiłem, jestem studentem w Krakowie i narazie w poniedziałek idę zarejestrować się do przychodni na Babińskiego do jakiegoś psychiatry (czeka się około 2 tyg max), nie chce żadnych leków bo się ich boję chcę tylko diagnozę i skierowanie do psychologa. Kogo polecacie w Krakowie w ramach nfz ? Może być w sumie też nie z nfz ale jak terapia będzie trwała długo to mój budżet tego na bank nie wytrzyma :zonk: Nie wiem dlaczego ale szukam chyba kobiety, która upora się z moja nerwicą :( Będę wdzięczny za namiary :uklon:

Psychoterapia Kraków

przez mnwojcik 19 sty 2012, 00:07
Witam

Dla zastanawiających się nad wizytą u psychoterapeuty polecam Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie . Ośrodek prowadzą doświadczone osoby, które pracują w nurcie Psychodynamicznym. Psychoterapeuci należący do zespołu poddają się regularnym superwizjom u certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Więcej informacji dotyczących tematu Psychoterapia Kraków oraz Psycholog Kraków można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju. (link poniżej).

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie
Ostatnio edytowano 19 sty 2012, 09:56 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

Psychoterapia Kraków

przez mnwojcik 24 sty 2012, 23:50
Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie jest prowadzony przez grupę doświadczonych psychoterapeutów, pracujących w nurcie psychodynamicznym, powstałym w wyniku rozwoju i modyfikacji paradygmatu psychoanalitycznego.

Zgłaszając się po pomoc do Ośrodka można skorzystać z następujących form pomocy psychoterapeutycznej – poradnictwo, psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, oraz psychoterapia grupowa młodzieży. Kiedy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem, różne objawy przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu, trudno Ci poradzić sobie ze swoimi uczuciami, przeżywasz kryzys, czujesz, że nie potrafisz porozumieć się ze swoim partnerem/partnerką to objawy które warto skonsultować z psychoterapeutą.
Kraków Psychoterapia

Psychoterapia jest pomocna również w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, problemów związanych z dziecięcymi lękami.

Psychoterapeuci pracujący w Ośrodku spełniają standardy terapeutyczne ustalone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Praca psychoterapeutów poddawana jest regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka (patrz link poniżej):

Psychoterapia Kraków
Ostatnio edytowano 25 sty 2012, 00:09 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem. Na przyszłość proszę tu umieszczać ogłoszenia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

o psychoterapii informacji kilka

przez mnwojcik 25 sty 2012, 22:39
Zgłaszając się po pomoc do psychoterapeuty można skorzystać z następujących form pomocy psychoterapeutycznej – poradnictwo, psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, oraz psychoterapia grupowa młodzieży. Kiedy czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem, różne objawy przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu, trudno Ci poradzić sobie ze swoimi uczuciami, przeżywasz kryzys, czujesz, że nie potrafisz porozumieć się ze swoim partnerem/partnerką to objawy które warto skonsultować z psychoterapeutą. Psychoterapia jest pomocna również w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, problemów związanych z dziecięcymi lękami.

Najbezpieczniej korzystać jest z usług Psychoterapeutów regularnie superwizujących swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, to zwiększa szanse pozytywnego przebiegu terapii. Dodatkowe informacje można znaleźć na jednej ze stronek psychoterapeutów Psychoterapia Kraków

[Kraków]

przez pramolan 31 sty 2012, 20:29
witam,
Z moim "problemem" noszę się od roku, męczy mnie jakaś nerwica z elementami fobii społecznej. Wahania nastroju przeplatane stanami depresyjnymi mnie już męczą - jestem z krakowa - poszukuje jakiegoś gabinetu terapeutycznego ale TYLKO W OPARCIU O NFZ! Nie stać mnie na prywatne wizyty - Czy możecie kogoś polecić?

Terapia w Krakowie, którą poradnie polecacie?

przez pramolan 06 lut 2012, 12:40
witam ponownie,
dzięki za namiar - co prawda tamtego posta pisałem prawie rok temu, ale z miesiąca na miesiąc mi się poprawiało dlatego zdecydowałem się, że narazie nie bede podejmował terapii - niestety z nadejściem stycznia nieco mi się pogarsza i choć moje nastroje i decyzje są bardzo chwiejne, doszedłem do wniosku, że potrzebuje pomocy bo w głowie mam już trochę za duży chaos zeby to wszystko ogarnąć.
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę (najlepiej nie kobietę) z Krakowa ale w oparciu o NFZ (niestety mnie nie stać na prywatnego)?
Będę bardzo wdzięczny!
pozdrawiam

przez err 06 lut 2012, 20:12
Placówki psychiatrii i leczenia uzależnień NFZ:

WYKAZ PLACÓWEK 2012r.
http://www.nfz-krakow.pl/UserFiles/PSY-2012.xlt
err

[Kraków]

przez Mightman 09 lut 2012, 00:53
Klinika Krakowska ul. Zachodnia 5a/12
Sam się tak zapisałem na wizyte u psychologa czeka się około 2-3 tygodni a nie jak dzwoniłem po innych placówkach i od pół roku do roku.... WTF?! Do psychologa potrzebne Ci skierowanie od lekarza rodzinnego albo psychiatry. Zresztą zadzwoń i się popytaj :)

[Kraków]

przez KamilaMI 17 lut 2012, 23:30
Nie wiem czy macie jakieś preferencje co do płci psychologa?
W tym wątku widzę dominują polecenia "pań psycholożek". To ja z kolei się wybiję i chciałabym polecić "pana psychologa" Prowadzi przyjazny gabinet w okolicach ronda mogilskiego. Ja trafiłam do niego z polecenia od przyjaciółki i choć miałam pewne obawy, to cieszę się, ze mnie ostatecznie przekonała. Dokładne namiary znajdziecie na jego stroniemwww.harmoniapsychofiz.pl . Szczerze polecam

przez zjebnerwicowy 19 lut 2012, 19:49
A poza tym byście polecili kogoś do leczenia nerwicy lękowej? Bodajże najlepiej psychoterapeutę? Bardziej interesują mnie terapie indywidualne, z grupowymi jest ten problem, iż musiałbym rzucić studia by pogodzić jedno z drugim.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

[Kraków]

przez zjebnerwicowy 19 lut 2012, 19:55
Jak polecilibyście ośrodek na Lenartowicza? Mnie niestety odpycha konieczność chodzenia w grupach (problem natury organizacyjnej, ciężko to ze studiami pogodzić), ale może jak naprawdę warto to bym spróbował.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A

[Kraków]

przez Wariat 19 lut 2012, 23:11
Czy możecie polecić mi gabinet psychoterapii w Krakowie - problem nerwica natręctw. Prywatnie, nie w ramach funduszu. Wolałbym panią psychoterapeutkę, ale jeżeli jest naprawdę dobry psychoterapeuta to również proszę o namiary.

Dzięki wielkie !

OffTop
@zjebnerwicowy - masz rewelacyjną sygnaturkę !

Odp: [Kraków]

przez pax 22 lut 2012, 22:08
byl ktos z was moze w poradni pro vita na basztowej 5 ?
mozecie sie podzielic opinia ?

dzieki bardzo
pax

[Kraków]

przez izzie 25 lut 2012, 02:01
Wariat, Myślę, że warto zainteresować się terapeutami z Lenartowicza. Przyjmują też prywatnie

-- 28 lut 2012, 17:04 --

Czy ktoś chodził na terapię do p. J. Cisek ?

Sortuj wg