[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Kraków]

przez Raja 23 maja 2011, 12:09
Ja już drugi rok uczęszczam na psychoterapię na Studenckiej, wcześniej chodziłam tam do psychiatry.
Osobiście bardzo polecam Centrum Psychoterapii na studenckiej. Choć jest coraz drożej:)

[Kraków]

przez err 23 maja 2011, 18:32
Do jakiego psychiatry mogę iść gdzieś w Krakowie na NFZ? Tak, żeby lekarka była "współczesna" (do 40lat) i żeby poradnia była też trochę studencka, a nie taka gdzie chodzą tylko starsze osoby...
err

[Kraków]

przez buu 23 maja 2011, 19:03
Raja, niestety ceny :? ale może sobie z tym jakoś poradzę. Masz jakieś rozeznanie co do pracujących tam terapeutów, kogoś polecasz? Studiowałam nazwiska, ale jakoś nic mi nie mówią.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Kraków]

przez Nimthiniel 23 maja 2011, 23:39
Ja byłam dziś po raz pierwszy u dr n. med. Anny Potoczek, która jest zarówno psychiatrą, jak i psychoterapeutą i od razu załapałyśmy świetny kontakt i już widzę, że dobrze nam się będzie współpracowało.

[Kraków]

przez Raja 24 maja 2011, 17:20
Najlepiej zadzwonić na studencką. Jest tam przemiła Pani na recepcji (tylko trzeba akurat trafić na tą miłą :D ), która spyta jaki jest problem i odpowiedniego psychologa lub psychiatrę doradzi. Ja chyba miałam szczęście, bo dobrze trafiłam. Choć początkowo miałam obiekcje, bo trafiłam do starszej pani psycholog, ale z perspektywy dwóch lat cieszę się, bo mi pomogła.

[Kraków]

przez Ritka7x 24 maja 2011, 19:18
OlK-u?.....czyli gdzie? 8)

[Kraków]

przez Nimthiniel 24 maja 2011, 23:44
Byłam w OIK w zeszłym tygodniu i bardzo mi tam pomogli i skierowali mnie właśnie na Studencką. ;)

[Kraków]

przez err 25 maja 2011, 08:32
A ta studencka ma jakąś stronę www? Był ktoś może w MediNormie (na placu Serkowskiego?)?

-- 25 maja 2011, 15:32 --

Eeee studencka nie jest na NFZ...
err

[Kraków]

przez buu 25 maja 2011, 19:18
err napisał(a):Eeee studencka nie jest na NFZ...

No nie jest, ale ja po kilku próbach na NFZ rezygnuje. Bo znaleźć dobrego lekarza z w miarę przystępnymi terminami graniczy z cudem. Chyba, że to ja miałam pecha i źle trafiałam :bezradny: Ostatnio wyczekałam się na wizytę, byłam na niej niecałe 20min co już opisywałam na jednym z wątków i kobieta mnie olała, a następny termin wyznaczyła na koniec czerwca, nie obiecując, że się mną zajmie długoterminowo, więc co to za terapia..?
buu

[Kraków]

przez wenedonga 25 maja 2011, 23:53
Ja chodziłam do psychiatry na NFZ do Szpitala na Kopernika, dr Krawczyk. Wizyty co jakieś 3 tygodnie, po jakieś skierowania czy coś szybkiego można zawsze podejść bez umawiania. Nie powiem, żebym ją jakoś super wychwalała ale pomogła do pewnego momentu, kiedy to postanowiłam sama przerwać leczenie. Ale z lekami nawet jej się udało za którymś razem.

[Kraków]

przez err 26 maja 2011, 16:59
tekla, dlaczego się boisz? Nie rozumiem o co chodzi z tą babunią...

buu, ja chodzę tylko na NFZ, 100zł za wizytę nie zapłacę... Ja trafiłem na 2 dobrych lekarzy na NFZ. Do jednego terminy są ok 3-4 tygodniowe, a do drugiego z 2 tygodnie trzeba czekać. Do innego znowu czekałem niecałe 2 tygodnie (starsza babcia, zrezygnowałem z niej).

wenedonga
, do Kopernika nie chce, bo bym jeszcze kogoś znajomego spotkał, eh.

Tak w ogóle podzwonie do kilku przychodni i popytam jakie są terminy.
err

[Kraków]

przez buu 26 maja 2011, 17:25
err, tyle, że ja nie szukam jak Ty psychiatry tylko kogoś kto prowadzi psychoterapię ;) Tez udało mi się spotkać miłą panią na funduszu parę lat temu. Terapia to jednak coś innego niż wizyty u psychiatry co miesiąc czy co parę tygodni.
Wiem, że ceny są przerażające, w sumie też się o to martwię się, ale co zrobić, czekać? :bezradny:
To czekanie i kolejne wizyty, które nic nie przynoszą i nie obiecują tylko bardziej dołują..
buu

[Kraków]

przez err 26 maja 2011, 19:14
Na psychoterapię indywidualną czekam 2 tygodnie (spotkanie raz w tygodniu). Mam możliwość za miesiąc grupowej (grupa studencka), ale z powodów zawodowych niestety zrezygnuje. Oczywiście wszystko na NFZ. Mogę Ci podać namiary, jeżeli jesteś zainteresowana.

A jak ma na imię dr Chmielewski? Ktoś tutaj pisał o nim, ze nawet nawet sympatyczny pan, tylko jak ma na imię? Bo szukam więcej informacji na jego temat. No i termin niecałe 2 tygodnie ;)
err

[Kraków]

przez buu 26 maja 2011, 20:08
err, byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje i namiary na PW ;)
Na grupę chodziłam, ale nie była ona selekcjonowana, dobierana etc, a rozmawiało się tam tak naprawdę o 'dupie marynie'
buu

Sortuj wg