Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: [KRAKÓW]

Wiadomości w tym temacie: 936

Strona 32 z 67  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna strona

Reklama

Autor

[KRAKÓW]

Re: Psychologia chrześcijańska
Post 28 lis 2010, 22:45 
ExModerator

Od: 10 gru 2009, 07:07
okularnica, chodzi o to żeby był chrześcijaninem? Raczej większość jest

______
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.

[KRAKÓW]
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 28 lis 2010, 23:11 

Od: 10 gru 2008, 12:31
http://www.spch.pl/ link do strony Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Tam poszukaj.

______
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

Post 29 lis 2010, 10:51 
okularnica, Cześć ,z tego co wiem "caritas" współpracuje z takimi psychologami ,np; w wypadku klęsk żywiołowych i indywidualne przypadki tez. Może zadzwoń do Krakowskiego Caritas i zapytaj czy mają namiar na takiego psychologa.

Post 29 lis 2010, 18:08 

Od: 31 paź 2009, 15:54
Dzięki za odpowiedzi:)
Jakby ktoś jeszcze coś wiedział to proszę piszcie:)

Re:
Post 01 gru 2010, 10:57 

Od: 19 paź 2009, 09:22
kordianka napisał(a):
HELP.

Wie ktoś coś o ośrodku na STUDENCKIEJ w KRAKOWIE?

CO o psychiatrach tam przyjmujących?

Może ma ktoś jakieśdoświadczenia???

PRosze Pomóżcie, byłam w pro psyche na Śląskiej, ale tam mnie raczej zbyła niejaka pani Huplik, chciałabym kogoś chociaż troche traktującego pacjenta jak wyzwanie...

Tak ja tam chodzę od roku czasu. Jest nawet ok. Myślę że wielkie zmiany w moim myśleniu się pojawiły ale w zachowaniu jeszcze nie. Do tego trzeba chyba czasu. Drogo bo prywatnie.Ale jak już zaczęłam to chce skończyć, nie przerywać. Dochodzę do wniosku, że ta psychoterapia chyba mało dla mnie, nie wiem co zrobić jestem po grupowej mało ukierunkowanej na moje problemy, i po indywidualnej a nadal boje się z domu wyjść sama. Przy pierwszym epizodzie trafiłam do pani szaszkiewicz super babka, teraz też tam chodzę ale do innej młodszej. Szaszkiewicz jest chyba najlepsza tam ale terminy to takie ze hooo hooo miesiąc czekania. a gdzie tu myśleć o jakiejś długoterminowej psychoterapii.

Psycholog, psychoterapeuta- Kraków
Post 13 gru 2010, 20:39 

Od: 12 gru 2010, 19:12
Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.
Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:
• Lęk, niepokój, depresja,
• Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
• Zaburzenia emocjonalne,
• Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
• Brak poczucia satysfakcji z życia,
• Trudności w relacjach interpersonalnych,
• Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
• Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

Gabinet Pomocy Psychologicznej
mgr Aleksandra Krzywińska
adres: ul. Semperitowców 13, Kraków
telefon: 0 602 67 00 62
www.terapia-krakow.com.pl

klinika nerwic kraków
Post 28 gru 2010, 23:59 

Od: 22 gru 2010, 23:57
czy ktos ma jakiec informacje na temat kliniki nerwic w krakowie dla dorosłych.byłam 1,5 roku temu na leczeniu w klinice nerwic na sobieskiego troche gorzej zaczynam sie czuc ,w warszawie jest remont kliniki i niewiem jak długo on jeszcze potrwa ,działa tylko oddział dzienny.bardzo prosze o jakies informacje na temat kliniki nerwic w krakowie.

Kraków: Andrzej Uberna - ktoś był?
Post 12 sty 2011, 23:44 

Od: 11 sty 2011, 23:24
Mam mieć wizytę u tego terapeuty w przyszłym tygodniu, czy ktoś może był i może coś na ten temat powiedzieć?

______
"Lubię siedzieć nisko (...) upadek nie jest wówczas tak niebezpieczny."

Kraków - dr Sobolewska, dr Milczarek. Jakiego psychologa (NF
Post 14 sty 2011, 01:17 

Od: 10 sty 2011, 17:06
Czy ktoś z Was był u dr Milczarek lub u dr Iwony Sobolewskiej? Zapisałem sie narazie do obu, poluje na najwcześniejszy możliwy termin. Najbliższy mam już za tydzień u pani Sobolewskiej. Jakieś opinie macie?

Jakich psychologów polecacie? (tylko refundacja NFZ)

Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Post 14 sty 2011, 15:27 

Od: 07 cze 2010, 13:56
Czy ktoś z Was leczył się w tym szpitalu? Są tam prowadzone terapie dla ludzi z nerwicą i zaburzeniami osobowości? Jak wogóle wygląda tam pobyt, jakie warunki? Piszcie wszystko co wiecie.

http://www.su.krakow.pl/
http://www.su.krakow.pl/htm/kliniki/28.htm

BARDZO PROSZĘ O POMOC - DOBRY PSYCHITRA W KRAKOWIE
Post 31 sty 2011, 09:46 

Od: 10 sie 2010, 18:14
Witam wszystkich forumowiczów i bardzo proszę o pomoc. Kto może mi polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Krakowie który przyjmuje prywatnie specjalistę od nerwic lękowych. Chodzi mi o takiego który ma jakieś doświadczenie, podejście do pacjenta i wyniki w leczeniu. Do tej pory niestety trafiałem na psychiatrów którzy po pięciu minutach rozmowy zapisywali mi leki i następny proszę. Wszystkim z góry szczerze dziękuje.

-- 31 sty 2011, 10:49 --

P.S - chodzi mi przede wszystkim o psychiatrę nie psychologa lub ewentualnie
kogoś kto posiada te dwie specjalności

Ostatnio edytowano 31 sty 2011, 10:44 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
przeniesiono do "ofert"

BARDZO PROSZĘ O POMOC - DOBRY PSYCHITRA W KRAKOWIE
Post 31 sty 2011, 11:17 

Od: 14 gru 2008, 12:21
Dr M.Furgał - psychiatra i psychoterapeuta.

Re: KRAKÓW
Post 31 sty 2011, 12:18 

Od: 10 sie 2010, 18:14
Wielkie dzięki ESSPRIT ! A gdzie on przyjmuje ? Może jakiś namiar telefoniczny. ?

KRAKÓW, help
Post 08 lut 2011, 17:44 

Od: 08 sie 2009, 19:00
A co myślicie o dr. Mateuszu Borowcu? Chodzę do niego półtora roku i nie wiem co o tym sądzić, jest poprawa ale bez rewelacji :?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 936 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 67  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |