[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez wiki86 12 maja 2006, 21:16
Ja lecze sie w tym osrodku leczenia nerwic ale Aleksandrowicz jest profesorem i nie prowadzi terapi od tego sa terapeuci .Polecam Ci tu przyjsc bo terapia przynosi skutki :D chociaz łatwo nie jest :( Kraków ul.Lenartowicza 14 OSRODEK LECZENIA NERWIC
"Dopóki walczysz jestes zwycięzcą"

przez Coolme 13 maja 2006, 01:08
Tak jak wczesniej dziewczyny pisaly mozesz sie zwrocic do poradni leczenia nerwic na ul. Lenartowicza 14 w Krakowie. Ja zaczelam tam leczenie i czekam teraz na psychoterapie. mam miec indywidualna wiec musze na nia troche poczekac. tam zrobia Ci wszystkie badania i zadecyduja jaka terapie Ci przydzielic... :) zycze powodzenia:*
Do wiki86 i marttusi - jak oceniacie leczenie tam? jest warte zchodu czy szukac czegos oprócz tego?
narazie moim plusem sa te dokladne badania ktore mi tam wykonali:)

przez wiki86 13 maja 2006, 20:14
ja jestem naprawde zadowolona bo to naprawde pomaga :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez yoruba 18 maja 2006, 19:18
hej, wybac ze tu odpowiadam, ale czyzbys byl z krakowa?, wiesz to nawet dobrze, moze moglbys podac mi adresy jakis lekarzy...jestem tu zupelnie 'zielona', dopiero sie przeprowadzilam... i fajnie bylo by miec kogos kto ma rozpoznanie w terenie ;)
koniec prawie zawsze jest poczatkiem...

przez wiki86 20 maja 2006, 10:06
moze osrodek leczenia nerwic lenartowicza 14

przez Various 22 maja 2006, 14:30
Poza Lenartowicza w Krakowie "bezplatnie" mozna sie jeszcze leczyc m.in tu:

1) ul. Śląska 5 tel. 633-51-70
2) ul. Olszańska 5 tel. 412-09-76
3) ul. Bonerka 18 tel. 266-21-95 w.107
4) ul. Estery 6 tel. 421-95-67
5) ul. Rusznikarska 17 tel. 632-20-90

Nie wiem na ile sa to miejsca godne polecenia i ile sie czeka. Najlepiej przedzwonic i sie dowiedziec. Dostalem ta liste wlasnie na Lenartowicza gdy powiedzialem ze proponowany przez nich model psychoterapii czyli po 3.5h dzienni przez 12 tygodni bedzie bardzo trudny do pogodzenia z moimi zyciowymi obowiazakami. Powyzsza lista powinna zawierac miejsca, gdzie proponuja alternatywne formy tzn. takie, ktore odbywaja sie np. raz w tygodniu etc. Jesli ktos ma jednak czas to polecam Lenartowicza, narazie bylem tam tylko diagnozowany ale wrazenia sa bardzo pozytywne (no moze poza tym, ze dlugo to trwa). Wiele tez dobrego slyszalem o nich.

BTW: maja tez liste innych osrodkow wiec jesli ktos szuka czegos konkretnego to moze przedzwonic i popytac

przez mansikka 14 sie 2006, 19:19
chciałabym zapytać o tą przychodnię na Lenartowicza...planuję rozpocząć tam leczenie, ale chciałabym wiedzieć czy warto...Bardzo proszę o jakieś informacje na ten temat.

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 7:33 pm ]
hmm...pospiesznie przeczytałam przed chwilą topik, w którym pisało nieco o tej przychodni...ale teraz to już sama nie wiem. Zdecydowanie preferowałabym terapię indywidualną...
Jeśli ktoś ma więcej informacji na temat przychodni na Lenartowicza, to prosiłabym bardzo
"SZCZĘŚCIE polega na tym - całe szczęście - by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów"

mgr psych. Krzysztof Korona

przez psychoNET 15 sie 2006, 11:22
Krzysztof Korona - jeden z najbardziej znanych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów w Polsce! Prowadzi Prywatny Gabinet Psychologiczny. Jest psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, doradcą rodzinnym, psychologiem klinicznym oraz media psychology consultant. Oferuje szeroki zakres pomocy. Wszystkie informacje na jego temat dostępne są na stronie internetowej http://www.psychonet.pl/ (znajdziesz ram m.in. szczegóły dotyczące oferty, skany uzyskanych dyplomów i certyfikatów) oraz pod numerem telefonu komórkowego: 602 779 965. Przyjmuje na terenie całej Polski, również w Krakowie. Ma ponad 20 letni staż pracy, jest skuteczny, cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów i wśród innych psychologów. Polecam!

mgr psych. Krzysztof Korona

przez psychoNET 15 sie 2006, 11:36
Krzysztof Korona - jeden z najbardziej znanych psychologów, psychoterapeutów i seksuologów w Polsce! Prowadzi Prywatny Gabinet Psychologiczny. Jest psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą, doradcą rodzinnym, psychologiem klinicznym oraz media psychology consultant. Oferuje szeroki zakres pomocy. Wszystkie informacje na jego temat dostępne są na stronie internetowej http://www.psychonet.pl/ (znajdziesz ram m.in. szczegóły dotyczące oferty, skany uzyskanych dyplomów i certyfikatów) oraz pod numerem telefonu komórkowego: 602 779 965. Przyjmuje na terenie całej Polski, również w Krakowie. Ma ponad 20 letni staż pracy, jest skuteczny, cieszy się ogromnym uznaniem wśród pacjentów i wśród innych psychologów. Polecam!

przez wiki86 10 wrz 2006, 21:00
mnie na Lenartowicza POMOGŁO :D :D :D naprawde warto :)

przez varg 10 wrz 2006, 23:49
Polecam PRO-PSYCHE na ul. Śląskiej !!

INSTYTUT INTEGRALNEJ PSYCHOTERAPII GESTALT-[KRAKÓW]

przez PAOLKA 22 wrz 2006, 23:43
Witam serdecznie wszystkich na forum :D
Mam pytanie;czy ktoś zna ten instytut?Wybieram się tam na psychoterapię i chciałabym zasięgnąć jakiejś opini,czy warto... :?:
Jeśli tak to prosze o parę słów na ten temat.
Dziękuję. ;)

[ Dodano: Pią Wrz 22, 2006 11:45 pm ]
Dodam jeszcze,że znajduje się on na ul.Topolowej.
"...ciało jest harfą duszy.Od nas samych zależy czy wyda piękną i czystą melodię,czy dysonansem zgrzytliwym zadzwięczy."

Kraków - szukam jakiegos dobrego gabinetu psychiatrycznego

przez agentka_001 26 wrz 2006, 16:44
KRAKÓW - desperacko szukam jakiegos naprawde dobrego psychiatry.najlepiej by to byl prywatny gabinet.cena nie gra roli.prosze pomozcie!!!
This place inside my mind,a place I like to hide
You don't know the chances.What if I should die?!
A place inside my brain,another kind of pain
You don't know the chances.I'm so blind!

przez iwa 02 paź 2006, 15:04
ul. Helclów 15/11 Kraków
Pani Irena Nowak

Lek.med. Irena Nowak - certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310) , specjalista II stopnia w zakresie psychiatrii
0-602-270-252
iwa

Sortuj wg