[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez madseason 13 wrz 2010, 16:54
jestem w bardzo złym stanie. byłam dziś u psychiatry w scanmedzie, ale powiedział, że na terapie czeka się miesiącami. błagam, podajcie mi adres jakiegoś ośrodka gdzie można zacząć terapię indywidualną, najlepiej na nfz bo nie mam pracy na razie. może być na priva, może być tutaj, gdziekolwiekl.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Misiek_NL 13 wrz 2010, 18:26
Spróbój w Medinorm - http://www.medinorm.pl
Misiek_NL

przez hermiona 13 wrz 2010, 23:15
Stooopka, polecam terapeutów z Lenartowicza, mój facet sie tam leczyl i był bardzo zadowolony. Ale tam jest terapia grupowa, grupe prowadzi psycholog i psychiatra.
Mój chłopak namówił mnie, żebym też poszła, bo miałam ojca alkoholika - w jego grupie było sporo takich osób i zaczął mi pokazywać, co w moim zachowaniu wynika z mojej przeszłości;-) Po jego terapii znalazlam terapeutkę z tego ośrodka - Maria Dukalska, polecam, bardzo miła i profesjonalna, choć na początku się trochę bałam. Terapia to długa droga, ale jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Radziszów - psycholog, psychoterapeuta

przez Ola Wnuk 19 wrz 2010, 06:59
Witam
Oferuję konsultacje psychologiczne, diagnozę psychologiczną oraz psychoterapię dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Doradzam również rodzicom w sprawach wychowawczych.
Zapraszam do przyjaznego gabinetu w nowoczesnej Przychodni w Radziszowie.
Adres: ul. Szkolna 15
32-052 Radziszów
Telefon: 12 256-01-24,

12 256-01-61,
12 275-12-17
E-mail: psycholog@terapia-krakow.com.pl
Więcej o mnie: www.terapia-krakow.com.pl

przez krakers 04 paź 2010, 17:51
Z tego co widzę, w Krakowie jest bardzo duża dostępność psychoterapii. Ba, można sobie nawet wybrać metodę (jak np. Gestalt). Problem tkwi chyba w braku dostępności takiej wiedzy. Jeśli ktoś się nie interesuje, albo nie ma problemu, nie ma pojęcia, że coś takiego jak np wspominany Gestalt istnieje. Dobrze, że są takie miejsca jak to. Przy okazji można zobaczyć jak psychoterapia w Krakowie jest dostępna.

przez 19_latek 09 paź 2010, 23:54
Szukam jakiegos psychologa na NFZ tylko zeby przyjmowal osoby niepelnoletnie.
19_latek

przez Misiek_NL 10 paź 2010, 13:57
19_latek, Zobacz w Medinormie - http://www.medinorm.pl/clinics
Misiek_NL

przez zalowy 21 paź 2010, 13:02
czy moglby ktos wypowiedziec sie na temat http://www.arche.krakow.pl/psychoterapia.html ?? lub polecic cos podobnego bo jestem sklonny podjac sie psychoterapii

Ośrodki, kliniki teraputyczne w Krakowie

przez luciana 26 paź 2010, 14:01
Witam mam pytanie do wszystkich, którzy orientują się gdzie są jakieś kliniki leczenia nerwic w Krakowie?
Czy taka zwykła osóbka może od tak sobie tam pójść czy nie?
Czy są to oddziały dzienne? na czym polegają czy zamknięte? Ile to kosztuje?
Leczę się prywatnie farmakologicznie od 5 lat a od 1roku czasu chodzę na psychoterapie indywidualną. Studjuje zaocznie i jest mi naprade ciężko nie wiem co zrobić, dlatego pomyślałam że może pójdę na jakąś intensywną terapie do jakiegoś ośrodka ale nie wiem gdzie. Orientujecie się coś w temacie?
Czy może mi ktoś coś polecić? Bardzo proszę. Albo linka na stronę przesłać. Pozdrawiam i czekan na odp.
W necie oprócz prywatnych gabinetów psychologicznych nie mogę znaleźć.
Ostatnio edytowano 26 paź 2010, 15:50 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę do działu "Miasta".

Re: Ośrodki, kliniki teraputyczne w Krakowie

przez Maleńka 26 paź 2010, 14:35
Wojewódzki Ośrodek Leczenia Nerwic ul Lenartowicza 14 skierowanie jest potrzebne żeby leczyć się na nfz prywatnie chyba nie ma możliwości. Najpierw umawiasz się na wizytę z psychiatrą,to od niego zależy decyzja o dalszej kwalifikacji. Ja tam byłam dwa tygodnie temu na rozmowie,nie przeraź się jak wygląda sam ośrodek,chyba nie mają kasy na remont ;)
Leczenie polega na pobycie tzw dziennym tj od 8 do 13 lub 16 do 20 (chyba takie godziny ale mogę coś pokręcić). W tym czasie trwa terapia grupowa. Są też chyba konsultacje indywidualne w czasie terapii. A i terapia trwa 6 tygodni w tym czasie można otrzymać zwolnienie z uczelni/pracy. Na termin pierwszej konsultacji ja czekałam miesiąc.
Bo kiedy tylko staje się
Zbyt ludzka niż byś tego chciał
Wtedy oto widzisz że
Jesteś tak jak ja

przez Misiek_NL 26 paź 2010, 15:13
Na kopernika 21a tez jest odział leczenia nerwic... Ja się tam wybieram na terapię.... tylko nie wiem jak jest z przyjęciami bo ja dostałem skierowanie od mojej pani psychiatry...
Misiek_NL

przez buu 26 paź 2010, 16:01
Misiek_NL napisał(a):Na kopernika 21a tez jest odział leczenia nerwic... Ja się tam wybieram na terapię.... tylko nie wiem jak jest z przyjęciami bo ja dostałem skierowanie od mojej pani psychiatry...

ja również miałam terapię na kopernika ;]
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

Re: uwaga na psychoterapeute nijakiego bartosza perczaka -krakow

przez harpagan83 27 paź 2010, 11:22
Szalony doktorek :twisted:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Re: uwaga na psychoterapeute nijakiego bartosza perczaka -krakow

przez GreenGo 27 paź 2010, 13:09
Są w internecie strony, na których można napisać rekomendacje lekarzom, znajdź w google i napisz swoje zdanie, żeby ludzie wiedzieli kogo unikać.
GreenGo

Sortuj wg