[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez madseason 11 lut 2010, 22:37
centrum maszachaba.

[Dodane po edycji:]

lub, jak ktoś wcześniej mówił, po konkretną receptę, do lekarz pierwszego kontaktu
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Gabcia81 12 lut 2010, 00:47
ma ktos jakąś sprawdzona terapie behawioralna w Krk??? obojętne czy prywatnie czy na nfz.....
zaburzenia lękowo- depresyjne z somatyzacją- drugie podejście.... :/

przez max79lot 14 lut 2010, 14:25
Gabcia81 napisał(a):
ale chcesz iść do psychologa czy do psychiatry???? bo do psychiatry nie potrzebujesz skierowania, dzwonisz i sie zapisujesz na wizyte- nr telefonu 6298880- to bezposredni numer do poradni Psyche. Ja chodze do dr Pyrich i jestem zadowolona. Natomiast jesli chodzi o psychologa to musisz miec skierowanie. Możesz sie zapisac do psychiatry i z nia z pogadać i ewentualnie ona da ci skierowanie do psychologa

Ta poradnia Psyche działa pod NFZ czy trzeba płacić ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabcia81 14 lut 2010, 16:10
max79lot napisał(a):Ta poradnia Psyche działa pod NFZ czy trzeba płacić ?

NFZ pod warunkiem że masz ubezpieczenie
zaburzenia lękowo- depresyjne z somatyzacją- drugie podejście.... :/

przez pospolity 16 mar 2010, 17:46
Witajcie, potrzebuję na szybko wizyty u psychologa lub psychiatry (problemy z nerwicą i depresją) w Krakowie. Gdzie mogę wyrwać jakąś dobrą sztukę, żeby wysluchał, pomógł, w razie czego coś wypisał (nie znam się na tym). Koniecznie na NFZ, bo nie stać mnie kompletnie na prywatne wizyty.

I pytanie poza konkursem - jestem ubezpieczony przez moją Matkę w miejscu zatrudnienia, ale nie mam pojęcia czego mogę potrzebować, żeby potwierdzić swoje ubezpieczenie. Ktoś wie?

przez wenedonga 16 mar 2010, 20:52
Maszachaba - ponoć tam można szybko umówić ale nie znam tam nikogo. Na Kopernika 21a mogę polecić. Ale na NFZ to niestety z tego co doświadczyłam to terminy min. 2tyg, może Ci się uda gdzieś wcisnąć szybciej.

Dowód ubezpieczenia jest potrzebny, może sam nr polisy starczy ale nie wiem, bo ja mam z uczelni to ma papierek wydrukowali.

przez Miniaa 18 mar 2010, 11:00
Książeczka ubezpieczeniowa rodzica, ale jeśli rodzic ma własną działalność to przekaz pocztowy do ZUS za ostatnie 3 mc.
Kiedyś zatrzymam czas
I na skrzydłach jak ptak
Będę leciał co sił
Tam, gdzie moje sny,

przez max79lot 02 kwi 2010, 17:03
Ja byłem w Maszachabie na NFZ, chyba 2 tygodnie czekałem.
Byłem u pana Chmielewskiego i było całkiem, całkiem.

przez wyimaginowana 08 kwi 2010, 13:41
Witajcie po przerwie.

Jesteście w stanie polecić jeszcze innych lekarzy psychologów ("wartych zachodu"), którzy mają podpisaną umowę z NFZ, lecz spoza CM Maszachaba?
Wisława Szymborska - "W zatrzęsieniu"

przez Zenonek 15 kwi 2010, 18:10
Mam pytanie czy ktos ma jakies doswiadczenie z pania dr Barbara Sokół (jest psychiatra i psychoterapeuta) ?

Bardzo prosze o opinie.

przez Psychoterapeuta 16 kwi 2010, 23:44
Gabinet Psychoterapii " TerSeo" w Krakowie. Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym sięga do najgłebszych poziomów psychiki, skoncentrowana na znalezieniu przyczyny problemów..co w efekcie prowadzi do redukcji objawów,lepszego zrozumienie siebie.Wiecej informacji na stronie internetowej http://www.terseo-psychoterapia.com lub pod numerem telefonu 722 040 619.

" Gdy nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry " Seneka Młodszy

Pozdrawiam serdecznie!
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Żaneta Pamuła

przez madseason 24 kwi 2010, 13:39
pilne pilne! właśnie się zorientowałam,że recepta którą mam na citabax jest już nieaktualna a została mi tylko dawka na jutro. gdzie można ekspresowo się dostać do psychiatry? nie stać mnie na prywatnego, a boję się przerwać branie leków. jak ktoś coś wie to pomóżcie!
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez linka 24 kwi 2010, 13:47
madseason, zawsze awaryjnie możesz iść do swojego lekarza ogólnego i wyjaśnić jaka jest sytuacja - jedno opakowanie leku raczej wypisze.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Polecam wszystkim fajną psychoterapeutkę z

przez franekbusz 29 kwi 2010, 09:01
Nie wiem czy dobrze trafiłam z tym wpisem,bo robię to pierwszy raz.Czytałam,że sporo osób poszukuje sensownego psychoterapeuty wKrakowie.Ja o mojej terapeutce najpierw usłyszałam od koleżanki, która była jej pacjentką na Lenartowicza a potem poczytałam o niej w necie.Zadzwoniłam i poszłam.Trudno było z terminem, ale pozmieniałam sobie trochę plany i udało się.Jestem zadowolona i pollecam ją z czystym sercem.Jest naprawdę rewelacyjna! Pani Anna Pawełczak-Bałata 501-491-408.pozdr.f

Sortuj wg