[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez Eliv 16 sty 2010, 22:16
Witam , ostatnio przezywam wielki stres i bardzo cierpie ( zdrada chlopaka- bardzo bliskiej mi osoby , sesja ) nie potrafie sobie z tym poradzic.
Nigdy nie chodzilam do psychologa i zastanawiam sie czy moglby mi on pomoc z tymi moimi problemami czy mnie nie wysmieje?
Z drugiej strony boje sie ze jesli pojde to boje sie ze stwierdzi ze naprawde jestem chora i skieruje mnie na jakies powazniejsze leczenie aaa ja pragne tylko szczerej rozmowy z kims bezstronnym , obcym ktory umialby mi pomoc

Chcialabym isc do Scanmedu , jestem studentka

mam pytanie jak tam jest ? i czy wizyta jest platna?

prosze o pomoc :(

przez Loris 16 sty 2010, 23:34
Scamned wizyta bezplatna tylko trza byc ubezpieczonym. Ja tam bylem ale zrezygnowalem bo z Mączką nie moglem się dogadać. Zapewne pracuja tam również warci polecenia ludzie.
Loris

Re:

przez koliber* 17 sty 2010, 09:21
iwa napisał(a):ul. Helclów 15/11 Kraków
Pani Irena Nowak

Lek.med. Irena Nowak - certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (certyfikat nr 310) , specjalista II stopnia w zakresie psychiatrii
0-602-270-252

A jaka jest stawka?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gabcia81 17 sty 2010, 11:38
Eliv napisał(a):Witam , ostatnio przezywam wielki stres i bardzo cierpie ( zdrada chlopaka- bardzo bliskiej mi osoby , sesja ) nie potrafie sobie z tym poradzic.
Nigdy nie chodzilam do psychologa i zastanawiam sie czy moglby mi on pomoc z tymi moimi problemami czy mnie nie wysmieje?
Z drugiej strony boje sie ze jesli pojde to boje sie ze stwierdzi ze naprawde jestem chora i skieruje mnie na jakies powazniejsze leczenie aaa ja pragne tylko szczerej rozmowy z kims bezstronnym , obcym ktory umialby mi pomoc

Chcialabym isc do Scanmedu , jestem studentka

mam pytanie jak tam jest ? i czy wizyta jest platna?

prosze o pomoc :(

ale chcesz iść do psychologa czy do psychiatry???? bo do psychiatry nie potrzebujesz skierowania, dzwonisz i sie zapisujesz na wizyte- nr telefonu 6298880- to bezposredni numer do poradni Psyche. Ja chodze do dr Pyrich i jestem zadowolona. Natomiast jesli chodzi o psychologa to musisz miec skierowanie. Możesz sie zapisac do psychiatry i z nia z pogadać i ewentualnie ona da ci skierowanie do psychologa
zaburzenia lękowo- depresyjne z somatyzacją- drugie podejście.... :/

przez Eliv 17 sty 2010, 12:28
myslalam o psychologu bardziej bo psychiatra chyba mi nie pomoze..

przez madseason 17 sty 2010, 12:49
bez skierowania i bez umawiania możesz iść do interwencji kryzysowej. po prostu dzwonisz do drzwi, czekasz chwilę w pokoju i przychodzi dyżurny psycholog. jak Ci zależy na szybkiej poradzie i szybkim dostaniu się to tam najlepiej. minus taki, że nigdy nie wiadomo na kogo akurat trafisz, i czy na kogoś wartego polecenia czy nie. ale myślę, że nic nie szkodzi spróbować. może właśnie taka rozmowa Ci pomoże.

[Dodane po edycji:]

adres to - Radziwiłłowskiej 8b, 5 minut piechotą niedaleko galerii krakowskiej, idealna miejscówka;P
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Eliv 17 sty 2010, 14:13
Tak chyba zrobie , ewentualnie pojde do scanmedu do psychiatry i moze on da mi skierowanie do psychologa.
To bedzie pierwsza taka moja wizyta u tego typu lekarza , moze to glupie ale troche sie boje ze np wysmieje mnie ze moje problemy sa zbyt blahe itd..
i boje sie czy bede sie umiala otworzyc i opowiedziec o wszystkim co mnie trapi

Psycholog, terapeuta, trener - Kraków

przez Ola Wnuk 31 sty 2010, 22:46
terapia-krakow.com.pl

Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.
Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:
• Lęk, niepokój, depresja,
• Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
• Zaburzenia emocjonalne,
• Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
• Brak poczucia satysfakcji z życia,
• Trudności w relacjach interpersonalnych,
• Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
• Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

Zapraszam do kontaktu:
mgr Aleksandra Wnuk
nr tel. 0 602 67 00 62
e-mail: psycholog_krakow@onet.eu
ul. Semperitowców 13 (okolice Ronda Grzegórzeckiego), Kraków

Re: Psycholog, terapeuta, trener - Kraków

przez depresyjny86 01 lut 2010, 01:10
mgr Aleksandra Wnuk
nr tel. 0 602 67 00 62

Albo wyślij smsa o treści Psychiatrolog na numer 7550!!! :lol:
:)

przez max79lot 07 lut 2010, 18:27
Mam dwa pytania:

1.Gdzie w szybki sposób dostać się do psychiatry po receptę ? (byłem u psychologa, zalecił mi antydepresanty, po które mam iść do psychiatry) Planowałem Scanmed, ale jak się nie uda, to gdzie mogę iść żebym długo nie czekał i zapłacił niedużo ?

2. Czy ktoś miał do czynienia z psycholog Bożeną Stra(u)tyńską ? Jakie wrażenia ?

przez Crimsik 10 lut 2010, 16:17
Witam, jestem praktycznie "nowy" i chciałbym zapytać czy istnieją w Krakowie jakieś grupy rozwoju osobistego/terapeutyczne/integracyjne? Chodzę do psychologa od roku, dużo rzeczy wypracowałem dużo także sobie uświadomiłem, lecz problemy w kontaktach międzyludzkich pozostały nadal. Czy jest coś takiego w Krakowie? Jeśli tak to gdzie..? A może spróbować na Lenartowicza? pozdrawiam

przez madseason 10 lut 2010, 20:45
myślę, że powinieneś spytać swojego psychologa o terapię grupową. jedna jest w scanmedzie na armii krajowej, żeby się tam dostać trzeba mieć skierowanie od psychiatry (tak jak na terapię indywidualną), inne pewnie w innych ośrodkach, na lenartowicza też na pewno.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez essprit 11 lut 2010, 21:02
Gdzie jest DOBRY psychoterapeuta z certyfikatem PTP ?

przez max79lot 11 lut 2010, 21:56
Gdzie w Krakowie można w miarę szybko dostać się do psychiatry na NFZ ??

Sortuj wg