[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez megi58 17 lis 2009, 21:20
Czy ktoś z Was ma opinie na temat psychologa Mateusza Borowca ?lub Ariadny Borowiec ,która pracuje na ul Lenartowicza? Dziękuje za wszelkie info (priv)

przez offtopic 26 lis 2009, 18:29
Hej hej.
Dzisiaj po ostatniej konsultacji , zostałem zakwalifikowany na terapię dzienną na lenartowicza. Cieszę się bardzo, lecz już mam małe obawy, ale co by nie było to dam radę(tak myślę). Ma ktoś jakies aktualne wieści o tej terapii?
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez bliksa 27 lis 2009, 10:28
offtopic, opowiedz mi jak wygląda procedura przyjęcia tam. ja na 4 stycznia mam 1 wizyte u psychiatry tam.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez offtopic 27 lis 2009, 17:45
bliksa napisał(a):offtopic, opowiedz mi jak wygląda procedura przyjęcia tam. ja na 4 stycznia mam 1 wizyte u psychiatry tam.

Generalnie musisz tam odbyć 3-4 wizyty. Pierwszą z psychiatrą który wypyta Cie, czemu chcesz się leczyć, jak przebiegało Twoje poprzednie leczenie, na jakie terapie chodziłaś, co z nich wyciągnęłaś, jak je oceniasz itp. Po tej wizycie wyszedłem troszkę podk****y, bo lekarz namieszał i upierał się przy swoim, a żeby się z nim nie kłócić to mu przytakiwałem.Nie pamiętam ale potem chyba jeszcze miałem krótką wizytę z psychologiem. W następnej kolejności badanie psychologiczne, czyli przerysowywanie z pamięci różnych figur itp.Na końcu ostatnia wizyta u psychiatry, kwalifikacja. Zadaje różne pytania, typu czego wymagasz od terapii, nad czym chcesz pracować, co chcesz zmienić itp.
Ja starałem sie odpowiadać szczerze.
Aaa, no i w między czasie na każdej wizycie dostajesz masę testów psychologicznych do rozwiązywania, jak test depresji, Orientacji Życiowej, itp.
Na pierwszej wizycie byłem jakoś na początku października, a termin rozpoczęcia terapii mam na15grudnia. Tak więc trochę to trwa, ale według mnie to na + że dokładnie przed terapią wszystko badają/analizują.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez bliksa 27 lis 2009, 18:01
offtopic, dzieki wilekie za wyczerpującą odpowiedz ;)
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez mała defetystka 29 lis 2009, 16:54
jak na szybko potrzebujesz to idz na Radziwiłowska do ośrdoka Interwencji kryzysowej - byłam tam pare razy bardzo sobie chwale

przez ZagubionyWsieci 01 gru 2009, 03:07
Witam, kiedyś już pisałem wiadomość na forum ale dostałem wiadomość tylko od 1 osoby. Możecie mi polecić dobrego, miłego psychiatre od nerwicy NATRĘCTW(kobieta- koniecznie), która przyjmuje w ramach NFZ? Będe wdzieczny za wiadomość priv czy też na forum...Codziennie je śledzę:)

Jeszcze może zapytam.. Szukając tak po forach zapisuje sobie ludzi których inni polecają i tak na liście uzbierałem kilka polecanych nazwisk...mi nic one nie mówią, ale może Wam, :

-Dominika Dudek
-Kinga Zoła
-Urszula Grabiec
-Ewa Kozanecka
-Katarzyna Bilska - Zaremba
-Barbara Kędzierska
-dr.Dróżdż
-Dr Barczyk

Osób jest sporo, jeżeli macie jakieś zdanie to proszę piszcie. Każde słowo się liczy. Chciałbym by była to osoba bardzo ludzka i z ludzkim podejściem, a nie teoriami z kosmosu, filozoficznymi...

Dziękuje!

przez madseason 06 gru 2009, 15:24
z tego jak ja tam byłam, to z Radziwiłowskiej raczej kieruja gdzie indziej (po trzech, czterech spotkaniach, kiedy już wiadomo, że interwencja kryzysowa nie wystarczy). a co do polecania to ja mam niestety tylko anty-wzorce. :/
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez essprit 06 gru 2009, 19:10
Myślę, że wiedza o anty-wzorcach też jest potrzebna.

Przynajmniej inni będą wiedzieć kogo omijąć ...

Dobry psycholog

przez Ingrid 06 gru 2009, 19:59
Witam
Potrzebuje dobrego sprawdzonego psychologa na NFZ Kraków, Katowice i okolice
Ktoś coś może doradzić?
Pozdrawiam
Nadzieja umiera ostatnia

przez jędza 09 gru 2009, 19:57
Mam niedługo pierwszą wizytę u psychiatry i gabinet 10 minut od siebie na butach, gdzie przyjmuje Dr. Elżbieta Kania. Czy ktoś coś o niej wie?

Poza tym, witam wszystkich wariatów i tych którzy już nimi nie są :)

Kraków- psycholog, psychoterapeuta

przez Ola Wnuk 03 sty 2010, 23:49
Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.
Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:
• Lęk, niepokój, depresja,
• Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
• Zaburzenia emocjonalne,
• Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
• Brak poczucia satysfakcji z życia,
• Trudności w relacjach interpersonalnych,
• Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
• Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi.

Zapraszam do kontaktu:
mgr Aleksandra Wnuk
nr tel. 0 602 67 00 62
e-mail: psycholog_krakow@onet.eu
ul. Semperitowców 13 (okolice Ronda Grzegórzeckiego), Kraków

Re: Kraków- psycholog, psychoterapeuta

przez asmutnaa17 04 sty 2010, 00:45
chetnie bym skorzystala ,ale niestety za daleko ... a szkoda bo nie moge znalezc psychologa odpowiedniego bo gdzie trafialam to wychodzilam zawiedziona
Pamiętaj odwaga nie oznacza braku lęku, lecz sztukę jego opanowania.

Re: Kraków- psycholog, psychoterapeuta

przez Ola Wnuk 04 sty 2010, 20:14
A jaka lokalizacja by Pani odpowiadała? Być może będę mogła coś doradzić
Pozdrawiam

Sortuj wg