[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez Aneta22 18 sie 2009, 00:31
interesują mnie opinie na temat klikiniki na kopernika, oddział nerwic ...
wiecie moze gdzie i kiedy prywatnie przyjmuje dr piotr drozdowski

przez ZagubionyWsieci 03 wrz 2009, 17:10
Witam,

Mam nerwicę natręctw - natrętne mycie rąk, ciała....

Możecie mi polecić dobrego, miłego, wyrozumiałego psychatrę z Krakowa(najlepiej kobieta..) zarówno refundowanych przez NFZ jak i przyjmujących prywatnie, bardzo proszę o pomoc, licze na Was...

przez Loris 06 wrz 2009, 00:10
kraków odpada słyszalem że są tanie interegio do warszawy za 40 złotych
Ostatnio edytowano 08 wrz 2009, 11:35 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Loris

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Psychoterapeuta z Krakowa.

przez ZagubionyWsieci 08 wrz 2009, 11:22
Sam owego szukam... :)

przez ania_krak 10 wrz 2009, 19:56
witajcie,

wczoraj dowiedzialam sie ze zostalam zakwalifikowana na terapie grupowa na lenartowicza
z jednej strony bardzo tego potrzebuje a zdrugiej troche sie obawiam
czy jest moze wsrod was ktos kto byl na tej terapii albo ktos kto tez sie wybiera?
bardzo prosze o kontakt

pozdrawiam wszystkich
ania

Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej - Kraków

przez Ola Wnuk 02 paź 2009, 18:50
Jeśli stwierdziłeś/stwierdziłaś, że potrzebna Ci pomocna dłoń w radzeniu sobie z sobą samym lub z przeciwnościami życia, jakie Cię spotykają, oferuję Ci moją pomoc.
Jestem wykwalifikowanym psychologiem, terapeutą, trenerem. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, by w przyszłości uzyskać certyfikat psychoterapeuty (jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym). Jestem pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Pracuję przede wszystkim w nurcie psychodynamicznym, lecz do każdego człowieka podchodzę indywidualnie, traktując jego problemy z należytym szacunkiem. Zachowuję anonimowość oraz przestrzegam tajemnicy zawodowej. Nie oceniam, zapewniam bezpieczeństwo i szanuję podejmowane przez Ciebie decyzje.
Pomagam osobom dorosłym, młodzieży i dzieciom. Wykonuję niezbędną diagnostykę psychologiczną.
Oferuję pomoc indywidualną m.in. w następujących obszarach:
•Lęk, niepokój, depresja,
•Natrętne myśli i czynności, fobie, nerwice,
•Zaburzenia emocjonalne,
•Przeciążający, długo utrzymujący się stres, napięcie,
•Brak poczucia satysfakcji z życia,
•Trudności w relacjach interpersonalnych,
•Trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,
•Kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi,
•Chęć rozwoju samego siebie.
Zapraszam do kontaktu:
mgr Aleksandra Wnuk
nr tel. 0 602 67 00 62
e-mail: psycholog_krakow@onet.eu
Przyjmuję w Gabinecie Pomocy Psychologicznej przy Rynku Kleparskim w Krakowie

przez madseason 06 paź 2009, 22:21
ok. wróciłam do krakowa co oznacza, że wróciłam też do szukania terapeuty/terapeutki. mam dość błąkania się w ciemno od gabinetu do gabinetu. jakiś czas temu polecano mi ośrodek na śląskiej, ale jeśli to nzoz to oznacza, że trzeba płacić prawda? nie mam teraz pracy i nie stać mnie na płatną terapię. może ktoś polecić dobrego psychologa z nfz? proszę...
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez erWin 17 paź 2009, 19:47
szczerze powiem, że nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi, więc nie wiem czy nie będę się powtarzała. czy ktos kojarzy dr n. med. Barbarę Kumela.

Mialam u niej termin na 12 października, jednak nie pojechalam, bo jakoś tak wyszło no i nie wiem czy warto sie do niej umawaiać czy jednak próbować.
erWin

przez Ridllic 17 paź 2009, 20:03
Pani ordynator oddziału fajna babka możesz isć smiało luzz u niej konkretny jak chcesz wiecej info wejdz na czat
Ridllic

przez erWin 17 paź 2009, 20:17
ok, dzięki wielkie.
erWin

przez Ridllic 17 paź 2009, 20:37
nie ma za co ;)
Ridllic

przez erWin 17 paź 2009, 22:03
a może znasz jakieś inne nazwiska które mógłbyś/mogłabys polecić?
Koleżanka mi podesłała dr Mariusza Furgał, ale jak dzwoniłam to ma bardzoooo odległe terminy.
erWin

przez Ridllic 17 paź 2009, 22:27
erWin, jasne mnie wyciągnęła z nerwicy( w stopniu że żyje i funkcjonuje) ta Kobieta lek. med. Danuta Markowicz-Deja konkretna rzeczowa i wie co mówi cenowo jest średnio prywatnie ,ale naprawdę godna polecenia byłem tylko u Tych dwóch Pań doktor wiec strasznego rozeznania nie mam jak chcesz coś wiedzieć pisz śmiało ;)

mógłbyś/mogłabys to pierwsze raczej ;)
Ridllic

przez erWin 17 paź 2009, 22:43
ok, dzieki wielkie, będę się dalej kontaktować z tą panią Kumelą, tylko że nie odbiera ode mnei telefonów ;/
erWin

Sortuj wg