[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez Loris 18 sie 2008, 21:56
pisalem ze raz w tygodniu popoludniami czytaj ze zrozumieniem a jak do niej wpadne niebawem to jej sam to podrzuce to jest że tak powiem do niczego nie podobne żebym przez tą chorą sluzbe zdrowia się musial tak meczyc w koncu moze bede musial korzystac z prywatnej sluzby zdrowia jak do tej pory nikogo nie zabije i tak z resztą nikt się tym nie przejmie
Loris

przez mampytanie 18 sie 2008, 22:24
Loris napisał(a):nikt zywy z tamtad jeszcze nie wrocil :twisted:

gwoli ścisłości.
pisze się 'stamtąd' ;)
Polecam serwis internetowy znaleziony w sieci mianowicie forum forum bezglutenowe i serwis dla bezglutenowców.

przez Loris 18 sie 2008, 23:12
moze byc z tiamtad i z tramdont oraz owąd czy tez siamtąd
wrocila edycja postow ale tyko na ostatnim to mam
Loris

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marou 26 sie 2008, 00:44
Witam, czy ktos moglby mi polecic jakiegos psychologa w Krakowie? Na necie mozna znalezc wiele namiarow ale nie chcialbym znow isc gdzies "w ciemno". Juz raz tak poszedlem i troszke sie jednak zrazilem. Bedzie mi jakos latwiej gdzies zadzwonic jelsi ktos mi poleci jakiegos psychologa ;)

przez Loris 03 wrz 2008, 22:45
W krakowie jest jedynie dużo dobrych zabytkow.
Loris

Psycholog w krakowie

przez llaux 12 wrz 2008, 11:55
Czy znacie jakiegos dobrego psychologa w krakowie(najlepiej kobieta) ? Mam na myśli publicznego psychologa czyli nie płatnego. Najlepiej jakby był wyrozumiały i umial słuchać ludzi bo byłem już u jednego takiego co ja mu swoje a on swoje. W tych postach niżej jakoś się nie mogę polapac bo nie podają namiarow.

przez bigda 14 wrz 2008, 14:53
Witam,
mogę szczerze polecić nowo otwartą przychodnię na pl. Braci Dudzińskich (koło dworca na Płaszowie).
http://www.psychoterapia-krakow.org

przez ania84 15 wrz 2008, 00:20
Witam :)

Chciałabym się do dostać psychiatry w Krakowie. Studiuję, dlatego pomyślałam o Scanmedzie na ul. Armii Krajowej 5.

Kiedyś dawno temu chodziłam, jeszcze nie w Krakowie do pewnej pani psycholog, nie czułam żeby te wizyty pomogły mi w czymkolwiek, dlatego zrezygnowałam. Zdiagnozowano u mnie wtedy fobię społeczną, z którą jakoś jako tako sobie wegetowałam.

Teraz jednak pogorszyło mi się bardzo, i dlatego doszłam do wniosku, że może by spróbować jakoś farmakologicznie powalczyć. Problem jednak tkwi dla mnie w tym że okropnie boję się zarejestrować do ew. lekarza. W związku z tym mam kilka pytań:

Czy tam, w tej przychodni jest możliwość rejestracji telefonicznej pod numerem który w internecie został podany jako kontaktowy?(http://krakow.zaprasza.net/firmy/wynik. ... 3312212493 )I do kogo się zapisać najlepiej? (to jest grafik: http://www.scanmed.pl/ofertamedyczna/po ... psyche.php) Czy jeśli chcę dostać się do psychiatry, to mam to wyraźnie zaznaczyć podczas umawiania się na wizytę?

Wiem że to głupie pytania, ale dla mnie ważne. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Szpital im. Rydygiera w Krakowie

przez whisper 01 paź 2008, 16:06
Dziś dostałam skierowanie na obserwację do tegoż szpitala. Chciałabym prosić wszystkich, którzy byli tam hospitalizowani o jakieś informacje. W jakim wieku są tam pacjenci? Czy dobrze się ich traktuje? Czy mam się czego obawiać?
Bardzo się boję tam iść. :cry: A wiem, że to jedyne dobre rozwiązanie.
You never wanted
To share
Your concept of your creation
With any other gods or worshippers
Your book isn't burned
It was never written

Re: Szpital im. Rydygiera w Krakowie

przez linka 01 paź 2008, 16:41
Sama nie mam takich doświadczeń, nie mieszkam też w krakowie ale moze to coś DA:
post172864.html?hilit=rydygiera#p172864
Na szczęście same dobre opinie:-)
Nie bój się, wszystko będzie dobrze, to szansa na zdrowie....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek 02 paź 2008, 11:14
whisper, będzie dobrze... Dokładnie, idziesz tam po pomoc, a nie na skazanie :smile:

przez whisper 02 paź 2008, 12:14
Dzięki linka656, faktycznie same dobre opinie...
Dzięki za wsparcie Misiek i Tymbark, wiem, że idę tam po pomoc, ale to nie zmienia faktu, że się tym stresuje... W dodatku nie pomaga mi fakt, że odnoszę wrażenie, że może wcale nie jest tak źle i nie trzeba ze mną do szpitala... Może ja sobie to wszystko wkręcam? :-|
You never wanted
To share
Your book isn't burned
It was never written

przez linka 02 paź 2008, 12:22
Wkręcasz czy nie, skoro lekarz ci to zaproponował może warto się skusić tym bardziej, że same dobre opinie o tym szpitalu.
Jesteś chora wiesz o tym, potrzebujesz pomocy a tam otrzymasz tą najpeszą, czego się boisz? Opinii innych....leczenia........samego szpitala?
To tylko dla twojego dobra, nikt tam nikogo nie trzyma siłą pamiętaj:-)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez whisper 02 paź 2008, 12:35
Tak, boję się opinii innych po tym jak wrócę do domu... Samego szpitala też trochę. Ale wiem, że pójście tam jest tylko dla mojego dobra, więc jestem zdecydowana.
You never wanted
To share
Your book isn't burned
It was never written

Sortuj wg