[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: KRAKÓW

przez mała defetystka 02 cze 2008, 21:08
ja też tam tylko po leki łaże:P
i te terminy mi nie pasują - bo dawniej jak sie zebrałam to poszłam a teraz to cała szopka no ale co zrobić

Re: terapia w Krakowie na ul.Kopernika

przez Loris 03 cze 2008, 22:17
mala_ta napisał(a):Interesuje mnie terapia w klinice na ul. Kopernika 21 na oddziale leczenia nerwicy i zaburzeń osobowości. Jak ona tam wygląda? Może ktoś mi powie czy terapeuci są dobrzy? Czy warto tam pójść? Proszę o każdą informację, mam tam skierowanie od dr Piotra Drozdowskiego.

Jeśli chodzi o leczenie to jeden z lepszych osrodkow jest lub był wiec mozesz byc spokojna dostalas skierowanie z kotu ?? chyba z pol roku sie tam juz wybierasz.
Loris

przez mala_ta 04 cze 2008, 09:52
dr Drozdowski przesuwał mi przyjęcie na odział gdyż mam depresję jeszcze nie wyleczoną :(( ale termin teraz na 100% mam na początek sierpnia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Loris 04 cze 2008, 20:52
mala_ta, terapia wyglada napewno jak kazda inna siedzicie w grupie i gadacie o dupie marynie bla bla bla o swoim dziecinstwie o tym co teraz robicie o swoich emocjach, z kad sie wziela wasza choroba itp, kazdy może mowic o tym co mysli o postepowaniu innej osoby i to komentowac, poprostu takie spotkanie grupy towarzyskiej ludzi ktorzy nie maja co ze soba zrobic i moze z kim pogadac, moze niektorym to pomaga zalezy od przypadku
Loris

Klinika Nerwic w Krakowie - czy ktoś był tam na terapii??

przez anulano 03 lip 2008, 20:50
Witam wszystkich serdecznie. Z nerwicą zmagam się już piąty rok, raz jest lepiej, raz gorzej. Od swojego psychiatry dostałam skierowanie do Kliniki Nerwic w Krakowie. Byłam na wstępnej rozmowie i zostałam zakwalifikowana na leczenie. Mój turnus rozpoczyna się w listopadzie.
Mam do Was pytane, czy ktoś z Was tam był?? Jeśli tak, to jak wspominacie, sam pobyt, terapię, lekarzy, ogólnie, czy Wam cokolwiek to pomogło??
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam.

przez Loris 06 lip 2008, 14:18
nikt zywy z tamtad jeszcze nie wrocil :twisted:
Loris

przez katie_bell 19 lip 2008, 21:02
Huplikova z całą pewnością nie jest lekarzem, u którego można jęczeć, beczeć i mazgaić się, wiec jeśli ktos szuka takiej osoby, to nich nie traci czasu swojego i jej.
Ona jest od wypisywania recept i z tego co widzę tak właśnie postrzega swoją misję. Jeśli ktoś potrzebuje także terapii i pogawędek to zawsze może ją przecież poprosić o skierowanie do psychologa.
Uważam, że może to być bardzo fajny lekarz dla osób, które znają siebie i swoją chorobę, wiedzą czego chcą oraz potrafią to wszystko szybko i bezboleśnie jej przedstawić.
katie_bell

przez mała defetystka 20 lip 2008, 15:09
cóż to chyba nie jej jedyne zadanie szkoda, że jakoś przeoczyła ten fakt;/

przez miss hyde 01 sie 2008, 13:41
Huplikova nie traci czasu na na snucie bajek o ewentualnym wyzdrowieniu :) Od dwoch lat po prostu wypisuje mi recepte bez zadnych pytan.Najbardziej podoba mi sie jej stwierdzenie "no coz to taka natura".Ale dzis troche mnie zawiodla.Zadzwonilam tam myslac,ze w poniedzialek podejde po swoja recepte a tu slysze,ze wolne miejsce jest dopiero 14 sierpnia :cry: Obawiam sie,ze przez dwa tygodnie nie dam sobie rady ze swoja "natura" bez zadnych lekow. Czy znacie moze jakas inna Huplikova,ktora przyjmuje bezplatnie,nie wdaje sie w niepotrzebne rozmowy i mozna do niej pojsc w kazdej chwili?Nie stac mnie na prywatnego lekarza.

przez mała defetystka 01 sie 2008, 17:03
idz do huplikowej bez rejstrowania sie i powiedz ze ci sie leki skończyły i że bez nich sobie nie poradzisz:P Wypisanie recepty zasjmie jej minute

przez arabica 02 sie 2008, 16:58
[quote="miss hyde"]
Ale dzis troche mnie zawiodla.Zadzwonilam tam myslac,ze w poniedzialek podejde po swoja recepte a tu slysze,ze wolne miejsce jest dopiero 14 sierpnia :cry:

przez arabica 02 sie 2008, 17:02
Nie widzę w tym żadnej winy Huplikowej. W przychodni od dłuzszego czasu jest system zapisywania sie na wizytę wcześniej i terminy są odległe. Piszesz, że od dwóch lat chodzisz do Huplikowej, więc to nie jest zapewne zmiana, o której dowiedziałaś się z dnia na dzień. Biorąc recepte, wiesz na ile czasu starczy Ci leków i kiedy Ci sie skończą.

W Twojej sytuacji jest jeszcze jedna mozliwosc działania : lekarz pierwszego kontaktu.

przez Loris 11 sie 2008, 21:26
Jak się już rozpisaliscie o niej to wtrące. To jest jej wina że przyjmuje jedynie raz w tygodniu w godzinach popoludniowych, a większosc ludzi pracuje w godznach od 8 do 16 tak więc to jej urzędowanie mija się z celem jak sobie nie daje rady to niech przyjmą kogoś wymiennie. Dlatego wcześniej do niecj chodzilem ze wzgledu na dostepnosc do uslug medycznych i to że troche mnie zna i to moze ulatwic leczenie. Chyba ktoś kto kieruje tym ośrodkiem ma jakies wyksztalcenie menagersko-medyczne i powinien o tym wiedziec a jak go to przerasta to niech zajmie sie czym innym.
Druga kwestia jest ona trochę poszarpana i objawy nerwicowe może pomylić z objawami psychotycznymi a wg mnie jest roznica w dzialaniu risperidonu ketrelu czy spamilanu. Słabo też zna się na psychoterapii tak mi się wydaje nie wiem jaki ma stopien specjalizacji.
Trzecia kwestia to pozytyw nie jest taka że mowi jak niektórzy "to ja tu jestem lekarzem" bo każdy pacjent sam wie najlepiej jakie substancje najlepiej na niego dzialają i przychyla się sugestią pacjenta. Lekarz jest jedynie wiatrem w żagle pacjenta.
Biorąc po uwagę ogól czyli calkoksztalt w porownaniu do naszej służby zdrowia w szczegolnosci środowisko psychiatryczne i psychologiczne nie wypada jednak najgorzej czasami mozna sie z nia dogadac.

Sam mam teraz z tym klopot bo dawno u niej nie bylem i pojawila sie sytuacja kryzysowo-farmakologiczna i poszlem do ambulatorium ogolnego i trafilem na nastepnego kretyna w trakcje specjalizacji z psychiatrii. Gość mial problemy z sobą i minął się z powołaniem przez pol godziny gadal z rejestratorką i jak uzbieralo sie 3 pacjentow zaczal dopiero przymować i mowlił że to on tu będzie prosił, a potem zaczął mi tlumaczyć jakies bzdety dzialanie leków ktorych naczytal się w ksiazkach i mowi że to dzialanie nie zależy od organizmu tylko od tego jak jest napisane. W koncu mi coś wypisal czego nie chciałem z wielka laską a na koniec powiedzialem mu żeby zrobił sobie dobrze i tym jego pacjentom bo i tak nigdy juz nie skorzystam z jego uslug. Tak byłem znerwicowany że gdyby to byla ulica to bym mu krzywde zrobił i tak mi zepsuł psyche że po wyjsciu nie spojrzalem nawet na nazwisko na recepcie na jego szczescie moge dodac jedynie że pracowal w ambulatorium na os niepodleglosci.
Loris

przez mała defetystka 18 sie 2008, 20:54
raz w tygodniu? jeszcze przed wakacjami mozna było w kazdy dzien tygodnia, coś się zmieniło u Huplikowej?

PS> Może powinniśmy jej podrzucić do poczytania ten temat :twisted:

Sortuj wg