[KRAKÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez pannanikt 08 sie 2007, 17:06
SKUTECZNIE i naprawde dobrze w krakowie na kopernika.
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez tequilla23 09 sie 2007, 16:22
Witam. Siedzę i czytam wasze posty i sama juz nie wiem.. Jedni mówią że najbardziej skuteczna jest terapia indywidualna, drudzy ze tylko i wyłącznie grupowa. Jedni ze wystarczy raz w miesiącu, inni znowu ze codziennie czy przynajmniej raz w tygodniu.
Chciałabym żeby mi ktoś podpowiedział czy jest sens iść do psychologa czy najlepiej od razu zgłosić się na Lenartowicza czy Kopernika ( co niezbyt mi pasuje ze względu na dojazdy). Czy ktoś poza tym mógłby polecić jakiegoś dobrego psychologa?? Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam duzy problem z podjęciem decyzji.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:54 pm ]
Mam jeszcze jedno pytanie. Kto właściwie powinien postawić diagnozę- psychiatra czy psycholog (psychoterapeuta) już na terapii? Pytam bo wiem że podczas 1 wizyty przeprowadza się testy, które mają pomóc w ustaleniu co nam dolega. Nie wiem tylko kto miałby je wykonać i czy bez nich też można postawić diagnozę?

przez pannanikt 14 sie 2007, 01:58
diagnoze stawia lekarz czyli psychiatra, ale naujczesciej w porozumieniu z kims jeszcze, np psychologiem.
nie da sie jednoznacznie stwierdzic "taki rodzaj terapii jest najlepszy". heh wlasciwie jakby tak popatrzec na to statystykami to najskuteczniejsza jest terapia... rodzinna :] a tak "realniej" patrzac - dla kazdego inny rodzaj i inny tryb terapii moze byc tym najlepszym:) to sprawa indywidualna. a czasami dobrze jest jelsi rozne formy sie po prostu dopełniają:)

jelsi chodzi o to gdzie najpierw, to proponuje centralę wszystkiego, czyli kopernik. oni stawiaja diagnoze i odsylaja w odpowiednie miejsce (niekoniecznie w krakowie) lub sami sie zjamuja.
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tequilla23 17 sie 2007, 12:31
Heh moja diagnoza to "mnie to wygląda na coś neurastenicznego".. bez testów tylko po krótkiej rozmowie dlatego pytałam.. bo jakoś mnie to niezbyt satysfakcjonuje. Byłam u psychologa co zresztą też niewiele mi rozjaśniło i nadal nie wiem co by było dla mnie najlepsze. Dlatego wybiorę się pewnie na kopernika (lenartowicza??). Tylko czy mogłabym prosić jakieś namiary bo niezbyt wiem gdzie mam iść/zadzwonić. Bedę wdzięczna

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:15 pm ]
A może ktoś coś wie o Instytucie Psychoterapii Gestalt na ul.Gwarnej?? Na czym polega terapia i czy różni się od takiej typowej jak np w ośrodku na Lenartowicza??? Aha i czy taka terapia jest płatna??

przez emma 28 sie 2007, 20:44
tequilla23, zdecydowalas sie moze na ktoras z psychoterapii? Ja wybieram sie na Lenartowicza - niedlugo ide robic testy. Czy ktos jeszcze z forum wybiera sie tam?

przez tequilla23 28 sie 2007, 21:44
Czy ja wiem.. nie do końca. Póki co idę na 2. wizytę do psychologa i potem podejmę dalsze decyzje. A na Lenartowicza tak czy inaczej chcę się wybrać chociażby żeby zrobić testy, tak dla pewności. Ale kiedy ja ja się w końcu zdecyduję to nie wiem.. już to robię od czerwca :/

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:57 pm ]
a co do tych terapii to waham się pomiędzy indywidualną a grupową.. Indywidualna trwa kupę czasu.. grupowa odpowiadałaby mi nawet ale nie dam rady chodzić przez 10 czy 12 tygodni..Nie wiem też nadal co z tą terapia Gestalt?? Ciężka sprawa..

przez nunus85 11 wrz 2007, 15:09
Polecam wam Scamed na Armi Krajowej 5 (przeszedłem)
drugie pietro na wprost schodów
osobna rejestracja
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez asiulaczek77 25 wrz 2007, 08:29
Serdecznie polecam panią Bogusławe Liszke - Kisielewską ( psyholog ) i Panią . Maślany ( psyhiatra )
Nerwice da się pokonać WIERZĘ W TO

Witam!!!

przez LeeLee 08 paź 2007, 01:04
Nie mieszkam w krakowie ale planuje sie tutaj wlasnie leczyc, bo u mnie w kielcach z psychoterapia jest cienko. Mam do was wielka!!! prosbe. Mozecie mi polecic jakiegos dobrego psychoterapeute ktory zajmuje sie nerwica/fobia spoleczna z krakowa? Zalezy mi na kims kto nie odwala godziny tylko porzadnie zna sie na rzeczy poniewaz juz takich "specjalistow" przerabialam. Prosze pomozcie mi bo chce jak najszybciej zaczac terapie. Jesli ktos ma ochote pogadac o swoich problemach i walce z nerwica to zapraszam gg 5528055

dobry psychoterapeuta poszukiwany

przez oto ja 26 18 paź 2007, 12:07
witam, PILNIE szukam w Krakowie dobrego psychoterapeuty od nerwicy lękowej albo spraw pokrewnych. Może macie już swoich lekarzy i jesteście z nich bardzo zadowoleni. Jeśli tak, proszę o podanie kilku adresów, bo byłam u kilku lekarzy i okazali sie bardzo niekompetentni i sprawiali wrażenie jakby sami potrzebowali leczenia. pozdrawiam

Psycholog?

przez liukin 19 lis 2007, 12:32
Witam
Hm mam pytanie, czy ktoś mógłby mi polecic dobrego psychologa w krakowie? Osobą która ma sie do niego udać jest 18 letni chłopak wiec byłaby wdzięczna gdyby ktoś moze zasugerował jaką konketną poradnie w krórej mają dobre podjeście do pacjentów, i żeby wizyta nie okzała sie niepotrzebnym stresem. Może to być psycholog prywatny i ale nie koniecznie. Jestem troche zagubiona w sprawie udania sie do psychologa i może ktoś by mógł tez powiedziec jak taka wizyta wygląda?
Pozdrawiam
liukin

przez Marou 20 lis 2007, 10:03
Witam, po dzisiej szej nocy i poranku stwierdzilem ze tak dluzej byc nie moze heh ;) i potrzebuje pomocy, nigdy nie bylem u psychologa, nawet nie wiem dokladnie co mi dolega ale musze sie gdzies udac... Na jakas rozmowe, diagnoze... Tylko gdzie na poczatek? Lenartowicza? GESTALT? prywatnie gdzies?? Kasa nie gra wlasciwie roli. Help :( Mam juz telefon w rece tylko gdzie zadzwonic... :| Od czego zaczac??

Ps. No pierwszy krok zrobiony, padlo na Gestalt na prywatna wizyte... zobaczymy co to bedzie ;)

przez tequilla23 22 lis 2007, 20:16
to daj znać jak to gestalt wygląda i czy warto.. i jak drogo :)

przez nasserin 22 lis 2007, 21:07
Ile kosztuje wizyta w Scanmedzie?
dwubiegunowa

Sortuj wg