[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Bezpłatne konsultacje

przez PracowniaPB 08 mar 2012, 21:43
W dniach 26, 27 i 28 marca zapraszamy na bezpłatne konsultacje do naszych terapeutek oraz doradcy zawodowego.
Są to jednorazowe 40 minutowe bezpłatne konsultacje, na których możesz podjąć decyzję o dalszej terapii.

Zapraszamy!!!

ul. Słoneczna 36, Warszawa (Mokotów)

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 960 462, 22 646 60 10
lub na maila: biuro@pracowniapb.pl

Terapia uzależnień i współuzależnienia

przez mateusz_tfc 09 mar 2012, 16:32
Poradnia Psychoterapii Indywidualnej i Rodzinnej ogłasza nabór do grupy terapeutycznej dla osób z problemami związanymi ze szkodliwym używaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Zapewniamy bezpłatne konsultacje i kwalifikacje do grupy terapeutycznej oraz preferencyjne warunki cenowe udziału w terapii grupowej.

Skontaktuj się z nami, jeżeli:

• Jesteś zaniepokojony sposobem lub skutkami używania alkoholu lub innych środków psychoaktywnych
• czujesz się bezradny wobec problemów, z którymi się zmagasz
• czujesz smutek i beznadzieję
• twoi bliscy są zaniepokojeni twoim sposobem funkcjonowania
• czujesz się samotny i nie rozumiany
Zgłoś się do prowadzonej przez nas grupy.

Używanie alkoholu lub środków psychoaktywnych w sytuacjach stresu, nierozwiązanych problemów życiowych: osobistych, rodzinnych, zawodowych – często pogłębia już istniejące problemy i stwarza następne. Warto swoje sprawy prowadzić w konstruktywny i efektywny sposób bez korzystania z chemicznego wspomagania.

Terapia, w prowadzonej przez fachowy zespół terapeutyczny grupie zapewni:

• uzyskanie profesjonalnego wsparcia
• wsparcie innych członków grupy borykających się z podobnymi problemami
• zdystansowaną i konkretną wiedzę dotyczącą przyczyny problemów
• wiedzę na temat konstruktywnych sposobów rozwiązywania problemów
• dostosowany do twoich możliwości plan rozwiązywania twoich problemów
• wiedzę na temat charakteru twojego sposobu używania alkoholu

Gwarantujemy pełną dyskrecję i anonimowość. Liczba osób w grupie 6-10. Grupa prowadzona będzie przez 2 terapeutów – osoby doświadczone w prowadzeniu terapii i terapii uzależnień. Kwalifikacja do grupy odbywać się będzie poprzez indywidualne konsultacje.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: fundacja@fundacja-first.com
Więcej informacji na temat grup terapeutycznych można uzyskać pod numerem telefonu: +48 507 029 507

Dla zainteresowanych zapewniamy możliwość podjęcia terapii indywidualnej lub rodzinnej.
Dla osób bliskich, współuzależnionych (partnerów, małżonków dzieci)proponujemy program edukacyjno – terapeutyczny, umożliwiający bliższe poznanie choroby i znalezienie sposobu jak radzić sobie z uzależnionym, jak odnaleźć równowagę psychiczną.

[Warszawa]

przez WiecznieZmartwiona 13 mar 2012, 09:07
Ja mogę polecić w Warszawie ośrodek Polana. www.osrodekpolana.pl
Bardzo mi się tam podoba. Mają wspaniałe podejście do każdego człowieka, specjaliści są bardzo dobrzy i godni zaufania. Wspaniałe miejsce, gdzie naprawdę można dojść do równowagi psychicznej i uporać się z problemami.
Ośrodek Polana
Poniedziałek - Piątek: 10 - 20
tel.: (022) 825 00 45
ul. Banderii 4/179 Warszawa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa]

przez Sabaidee 13 mar 2012, 09:09
To czemu jeszcze jesteś WiecznieZmartwiona?
Sabaidee

[Warszawa]

przez WiecznieZmartwiona 13 mar 2012, 09:46
Bo nie można tutaj zmienić nicka, którego sobie wzięłam w 2010 roku. Wieeele się zmieniło od tego czasu. :D

[Warszawa]

przez Sabaidee 13 mar 2012, 09:55
WiecznieZmartwiona, można zmienić. Należy napisać prośbę do Administratora. :mrgreen:
Sabaidee

[Warszawa]

przez pisanka 13 mar 2012, 11:45
Leczyłam się w Polanie 2 lata :) Faktycznie też polecam też ośrodek. Kasia psychiatra jest bardzo fajna, i polecam z terapeutów Krzyśka, Agatę i oczywiście Zosię. Jeżeli jeszcze tam pracują. Ja leczyłam się kilka lat temu jeszcze jak byli na Oleandrów. Mają świetną terapię uzależnień.

tylko to ośrodek prywatny, teraz by mnie nie było już stać na terapie u nich :/

[Warszawa]

przez Dariusz_wawa 13 mar 2012, 12:27
Może się komuś przyda - płatne
Szanowni Państwo,

Przesyłamy informacje i zapraszamy na najbliższe warsztaty organizowane przez WCP:

1. Pokochać siebie - o poczuciu własnej wartości, 17-18.03 - ostatnie wolne miejsca

2. Droga do bliskości - tworzenie udanych związków, 21-22.IV

3. Budowanie poczucia własnej wartości, 28-29.IV

4. Nie dam się stresowi, 28-29.IV

5. Trening asertywności, 12-13.V

Przypominamy też, że prowadzimy stały nabór na grupy DDA/DDD oraz grupę "Terapia lęku".

Zgłoszenia na warsztaty i grupy przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Aktualne informacje o naszej ofercie znajdą Państwo zawsze na naszej stronie http://www.centrumpsychologiczne.waw.pl, chętnie też udzielimy informacji telefonicznie: 22 827 33 33.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Warszawskie Centrum Psychologiczne
ul. Smolna 34/13, Warszawa
tel. 22 827 33 33 lub 512 566 939
http://www.centrumpsychologiczne.waw.pl
info@centrumpsychologiczne.waw.pl
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

bezpłatna grupa dla rodziców w konflikcie okołorozwodowym

przez kopd 13 mar 2012, 13:02
Informacja jest skierowana do tych z Państwa, którzy rozwodzą się, bądź rozstają z partnerem, z którym mają dziecko i chcieliby pomóc sobie i dziecku/dzieciom przejść przez ten trudny czas i ograniczyć negatywne skutki, jakie tak duży stres i negatywne emocje mogą wywierać.
W Komitecie Ochrony Praw Dziecka organizowana jest grupa psychoedukacyjno-wsparciowa dla rodziców będących w konflikcie okołorozwodowym. W trakcie jej trwania będzie można zdobyć cenną wiedzę i umiejętności, które pozwolą postępować z byłym partnerem i z dziećmi w tym trudnym czasie tak, aby zminimalizować negatywny wpływ, jaki wywiera rozwód na rodzica i dzieci.
Spotkania grupy będą prowadzone przez dwóch trenerów-psychologów przez 12 tygodni, w każdy czwartek miesiąca, w godzinach 17.30 – 20.00, w okresie od 22 marca do 21 czerwca 2012 roku.
Grupa zaczyna się już niedługo, a warunkiem koniecznym do uczestnictwa jest odbycie konsultacji i z prowadzącym, zatem zainteresowanych proszę o jak najszybszy kontakt pod numerem telefonu: (0-22) 626-94-19.
Więcej informacji na stronie internetowej Komitetu lub pod podanym numerem.

[Warszawa]

przez vakacje 15 mar 2012, 12:28
Szanowni Państwo,
Ostatnie lata prowadzonej pierwszej w Polsce akcji specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników
wypadków komunikacyjnych w ramach programu „Trakt” pozwoliły nam na skuteczną pomoc ponad 200 osobom cierpiącym na zespół tzw. stresu pourazowego. Zachęcamy do kontaktu (tel 509 127 858; e mail terapia@psych.uw.edu.pl) osoby, które w ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyły, były świadkami wypadku, lub doświadczyły utraty bliskiej osoby w wypadku. Zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracją uwagi).

W razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej terapii prowadzonej przez najlepszych specjalistów leczeniu stresu pourazowego, w ramach programu naukowego prowadzonego przez Uniwersytet Warszawski – Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania.
Szczegóły programu na www.wypadki-drogowe.pl
Z wyrazami szacunku, Zespół programu „Trakt 2" www.wypadki-drogowe.pl tel 509127858
Ostatnio edytowano 15 mar 2012, 12:32 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym

[Warszawa]

przez medox 16 mar 2012, 00:56
Witam, jestem lekarzem psychiatrą, korzystając z okazji chciałem przedstawić ofertę naszego Szpitala.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medox
Klinika leczenia uzależnień, depresji, zaburzeń snu
Zajmujemy się głównie diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń:
- uzależnienia, pełna oferta od detoksykacji(alkohol, BZD, leki uspokajajace i nasenne, przeciwbólowe, narkotyki) poprzez psychoterapię do leczenia farmakologicznego(Naltrexon, Campral)
- zaburzenia nastroju: depresje o różnej etiologii(CHAJ, CHAD, po-udarowe, reaktywne i inne), dystymie, manie, zespoły apatyczno - abuliczne główne metody leczenia to farmakoterapia, leczenie światłem, psychoterapia
- zaburzenia psychotyczne praktycznie wszystkie
- zaburzenia lękowe(dawne "nerwice") przyjmujemy praktycznie tylko bardzo nasilone zespoły, bardzo zaburzające funkcjonowanie, np. napady paniki, nasilone OCD(obsesyjno-kompulsywne)
- oraz zespoły zaburzeń funkcji poznawczych, głównie pobyty diagnostyczne, często jedniodniowe hospitalizacje
Kadra Szpitala to: psychiatrzy, psycholodzy, specjaliści psychoterapii uzależnień, dietetycy, rehabilitanci.
Klinika dyskretnie położona pod Warszawą, kameralna, dysponuje 21 łóżkami.
Pełna oferta diagnostyczna: badania obrazowe(CT, MRI i inne), wszechstronne badania laboratoryjne(w tym hormonalne), badania poziomu leków w surowicy, inne podstawowe badania(Rtg, USG, EKG i inne)
Diagnoza psychiatryczna i psychologiczna
Pełna oferta Szpitala na stronie http://medox.org.pl
Konsultacje abulatoryjne również w Warszawie, szczegóły http://psychiatra-gabinet.pl
Kontakt:

NZOZ MEDOX
05-180 Pomiechówek
Nowy Modlin 43
info@medox.org.pl
22/ 785 58 62
+48 781 66 50 50

[Warszawa]

przez Helvetti 21 mar 2012, 22:19
Chodzi ktoś na terapię do Ogrodów Zmian w Warszawie?
Ostatnio edytowano 21 mar 2012, 22:29 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z wątkiem zbiorczym
got a date with suicide.

[Warszawa]

przez KasiaKucewicz 24 mar 2012, 10:54
Szanowni Państwo! Mam przyjemność poinformować Państwa o powstającej właśnie w Warszawie grupie terapeutycznej z elementami psychoedukacji dla osób z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z prowadzącą grupę: p. Katarzyną Kucewicz: kk@kucewiczpiotrowicz.pl
Więcej o grupie można poczytać klikając na: http://www.kucewiczpiotrowicz.pl/poradnik-slowniczek/grupa-terapeutyczna-dla-osob-z-choroba-afektywna-dwubiegunowa/
Ostatnio edytowano 24 mar 2012, 12:08 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: przeniesiono z działu Depresja

[Warszawa]

przez ka_waw 25 mar 2012, 00:19
cześć, dostałam skierowanie od internisty do psychologa i szukam jakiejś poradni w której przyjmują bezpłatnie, moglibyście mi coś poradzić. jestem zupełnie zielona w tym temacie

Sortuj wg