[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

proszę o namiary na psychiatrę i gastrologa w stolicy !!!!!!

przez KINDLA 26 sty 2007, 17:06
Witajcie!!!
Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego psychiatrę i gastrologa w warszawie proszę o namiary.
Żle się czuje już od paru miesięcy,odstawiłem leki i nie wiem co mi jest mam takie lęki i różnego rodzaju objawy prawie nie wychodzę z domu nie jestem z warszawy i bez leków nie potrafię funkcjonować ciągle mnie mdli i ściska w przełyku mam bóle w lewym boku pod żebrami jak tylko mnie to łapie wpadam w panikę jest mi gorąco mało co nie zemdleje,oblewają mnie poty,proszę pomóżcie mam myśli samobójcze,czy ktoś ma podobne objawy...
Ciągle myślę o gastroskopi czy ją wykonać ale ja się tak boję nie połknę tej rury....
Proszę niech ktoś mi poda jakieś namiary bo nie potrafię funkcjonować!!!!
Pozdrawiam !!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :(
Witam !!!Jestem nowy od 10 lat zmagam się z nerwicą już było dobrze i nadal wszystko powróciło nie wiem co mam robić jestem załamany.Mam mdłości,bóle brzucha,żołądka,biegunka.Jak ktoś może niech napisze mi jakieś wskazówki.Pozdrawiam

Pytanie o lekarza

przez marek123 01 lut 2007, 01:54
Witam
Czy ktoś może słyszał lub chodził do tego Pana?
http://www.republika.pl/marek_zawadzki/

Chciałbym zasięgnąć opini :)

darmowa psychoterapia warszawa

przez laaferra 06 mar 2007, 17:51
Witam Was!
Jestem psychologiem i szkolę się w psychoterapii poznawczo - behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej. Pracuję klinicznie w kilku ośrodkach i przychodniach w Warszawie i poza nią. Poszukuję pilnie trzech chętnych osób, które chciałyby skorzystać z darmowej psychoterapii godząc się na rejestrację sesji przy pomocy dyktafonu. Dostęp do informacji uzyskanych w trakcie sesji będę mieć tylko ja oraz mój superwizor, czyli osoba szkoląca mnie i dbająca o zachowanie zasad etycznych oraz zastosowanie odpowiednich narzędzi terapeutycznych. Nagrania po zakończeniu terapii zostaną zniszczone w obecności pacjenta. Zapewniam przy tym anonimowość. Szczególnie interesują mnie osoby cierpiące na zaburzenia lękowe i depresję, choć nie wykluczam osób cierpiących na inne zaburzenia. Pacjentów przyjmę w ośrodku w centrum Warszawy.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 693407003.
Z pozdrowieniami,
Małgorzata Kabas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez GRACJA 07 mar 2007, 18:44
Dziwna sprawa !!! Dużo piszecie na temat swojej nerwicy i jak to bardzo chcecie się jej pozbyć. Szukacie namiarów na psychiatrów, psychologów a jak ktoś Wam podaje pomocną dłoń to jej nie przyjmujecie. Darmowa psychoterapia. Cóż może być lepszego. Ogłoszenie ukazało sie wczoraj. Ja zadzwoniłam do P. psycholog dzis około godz. 14-tej z dużą obawą że już nie ma miejsca, że zadzwoniło tylu chętnych że ja już jestem spóźniona ze swoją ofertą. A tu o dziwo !!! - SZOK. Ja jestem pierwszą osobą zainteresowaną wyleczeniem z nerwicy. Chętnych nie ma. To o co Wam chodzi? Chcecie się wyleczyć czy nie? Proponuje przemyśleć temat, porozmawiać z samym sobą o co tu tak naprawde chodzi? Na czym tak naprawde mi zależy? Chce być zdrowa/y/ czy nie? LUDZIE !!! DO BOJU!! PODEJMIJCIE WEZWANIE I NAPRAWDE WALCZCIE O SIEBIE, I SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE, WIĘCEJ ODWAGI. VIKTORIA JEST BLISKO!!!!
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez didado1 07 mar 2007, 22:21
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:33 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez shadow_no 07 mar 2007, 23:38
laaferra, gdzie podpucha?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez GRACJA 08 mar 2007, 01:24
didado1
Nikt tu nie krzyczy a już na pewno nie robi żadnej nagonki. Mnie tylko zdziwił brak zainteresowania tematem.
Napisałam tylko co myślę, Podobno po to jest to forum - tak do tej pory myślałam bo teraz to już nie jestem taka tego pewna - o co tu chodzi?
Jesteśmy tu wszyscy dorośli i wiadomo że każdy robi to co chce i jak uwarza. Każdy ma swój rozum i wie co dla niego najlepsze.
Ja też tak jak i Wy mam nerwicę i jestem bardzo impulsywna - może i stąd te duże litery. Więcej wyrozumiałości moja droga. Kto ma nas rozumieć jak nie my sami - nerwuski.
Każdy człowiek ma prawo do swojego zdania na dany temat i nie trzeba go torpedować. Trzeba wymieniać poglądy - to uczy i pomaga poznać kogoś dokładniej.
"WALCZCIE O SIEBIE, I SWOJE ŻYCIE I ZDROWIE" - a co w tym zdaniu takiego niestosownego?? To jest przecież wezwanie do podjęcia działania. Czasami właśnie tak trzeba - potrząsnąć kimś żeby obudził sie z tego marazmu, beznadziei, bezsilności. Napewno nie do każdego to trafia, ale niech trafi do kogoś, choć do jednej osoby - to juz jest sukces. Mnie osobiście czasami takie potrząśniecie pomaga, powiadam czasami i znam osoby do których tez trafia.
Pozdrawiam. Życzę cierpliwości i wyrozumiałosci bo widzę że jest potrzebna.
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

przez didado1 08 mar 2007, 10:07
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:34 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez GRACJA 08 mar 2007, 11:24
Krytyka,krytyka.
Mam inne zdanie o sobie i te ataki na moją osobę tego nie zmienią.
Lubie pisac referaty.
I kto tu robi nagonkę??
Widze,że moje intencje zostały źle odczytane, a szkoda. Kończę i więcej się nie wypowiadam, bo widze, że w tym temacie zrozumienia nie znajdę. Ta dyskusja jest bezprzedmiotowa. Poza słownymi przepychankami do niczego nie prowadzi.

przez didado1 10 mar 2007, 09:57
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 14:35 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez GRACJA 11 mar 2007, 16:29
Upss ……… Przepraszam.
Myślałam, że to jest forum dla dorosłych samodzielnie myślących ludzi gdzie każdy sam stanowi o sobie. Że nie jest to przedszkole gdzie każdego trzeba prowadzić za rączkę.
O pardon. Tak głośno sobie myślę /a chyba mam do tego prawo, prawda?/ – czyżbym się pomyliła ?
Mamy dwa wyrazy: swoboda i wolność.
Swoboda, zda mi się, oznacza posiadanie - rozporządzam swą osobą.
W wolności mamy pierwiastek woli, a więc czynu zrodzonego z dążenia.”
Janusz Korczak

Pozdrawiam i życzę powodzenia. 8)
[size=9]Uważam temat za zakończony.[/size]

przez Perl 13 mar 2007, 15:41
Witam
Czy ktoś może słyszał lub chodził do tego Pana?
http://www.republika.pl/marek_zawadzki/

Chciałbym zasięgnąć opini :)

Drogi Marku
Moja przyjaciolka chodzila do tego pana psychologa 2 lata. Sesje wyglądaly tak, ze dawal jej kartke z pytaniami, na ogol nie związanymi z jej problemem, ona wpisywala odpowiedzi, potem on pisal swoje wnioski i wspolnie odspiewywali te wnioski przy jego gitarowym akompaniamencie. Ona miala problem z asertywnoscią iz tym problemem zostala. Koszmar!

przez mist 12 kwi 2007, 01:51
Czy ktoś z was może mi polecić jakiegoś sprawdzonego psychoterapeutę (stany depresyjno-lękowe, które doprowadziły do rozwinięcia się u mnie nadciśnienia tętniczego), najlepiej gdzieś blisko centrum, ewentualnie w Pruszkowie, Komorowie? Bo wszyscy piszą o Sobieskiego, ale nie mam aż tyle czasu na dojazdy :(

przez snaefridur 22 kwi 2007, 12:54
Z czystym sumieniem NIE polecam Pani Dr Dziasek przyjmującej na Mochnackiego.Podejście do pacjenta jest poniżej wszelkiej krytyki,w stylu "Siedzę tu bo muszę,czego Ty jeszcze chcesz.".Amatorom diagnoz nie z tej ziemi i masochistom może się podobać.
snaefridur

Sortuj wg