[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Joga terapeutyczna

przez PracowniaPB 03 paź 2011, 13:10
Balance Yoga dla zapracowanych.

Pracujesz w dużej korporacji lub firmie, która każdego dnia wymaga od Ciebie coraz więcej? Czujesz, że Twój organizm domaga się regeneracji, ale jednocześnie jesteś zbyt zmęczony, żeby o tym pomyśleć? Te zajęcia są opracowane specjalnie dla Ciebie.

BALANCE YOGA - to metoda opracowana przez Natalię Kraus (dyplomowanego instruktora jogi), która łączy klasyczną jogę wg szkoły Sivanandy, ćwiczenia taoistyczne wg szkoły Maitreyi Piontek, ajurwedyczne zalecenia dr Deepaka Chopry oraz głęboką relaksację wg Jacobsona i Schultza.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.pracowniapb.pl

WARSZAWA

przez heimao 03 paź 2011, 13:49
czy wie ktoś może, czy w stolicy znajduje się jakaś poradnia (przy szpitalu?) czynna 24h/7 ?
Gdzie można się zgłosić w nagłym przypadku i od razu zostać przyjętym? Proszę o
szybką odpowiedź.
Out of control on videotape... on videotape... on videotape...

WARSZAWA

przez Sabaidee 03 paź 2011, 14:00
A co to jest "nagły przypadek"? Jak komuś przyjdzie nagle ochota na to, aby się powiesić to pogotowie ===> kaftan ===> Tworki
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

WARSZAWA

przez heimao 03 paź 2011, 14:11
spodziewałam się takiej kąśliwej uwagi. Dzięki! : )

Ja tylko grzecznie zapytałam. Wiem, że w Poznaniu istnieje taka poradnia przy Szpitalu, ale potrzebuję wiedzy na temat Warszawy.

WARSZAWA

przez Sabaidee 03 paź 2011, 14:36
To nie było złośliwe. Po prostu za mało napisałaś o co konkretnie chodzi. Zwykle "nagłe przypadki" w psychiatrii wymagają hospitalizacji choćby 1-2 dniowej. A jeśli chodzi o inne problemy to są np. Ośrodki Interwencji Kryzysowej, w których przyjmują np. ofiary gwałtów lub przemocy w rodzinie.
Sabaidee

WARSZAWA

przez heimao 03 paź 2011, 14:46
W Poznaniu była to taka jakby przychodnia, przy szpitalu. Być może była to izba przyjęć oddziału psychiatrii...? Nie wiem.
Przyjęto mnie od razu, rozmawiałam z psychiatrą, dostałam leki.

Teraz podobnej pomocy potrzebuje moja przyjaciółka. Ale w Warszawie.

WARSZAWA

przez Sabaidee 03 paź 2011, 14:58
Wydaje mi się, że najprościej chyba zadzwonić na pogotowie z pytaniem, gdzie należy się udać po pilną konsultację psychiatryczną. Dla nich to chleb powszedni i po wywiadzie odpowiednio pokierują.
Sabaidee

WARSZAWA

przez heimao 03 paź 2011, 15:11
Okej, dzięki. Spróbuje(my).

nowy spokojny gabinet warszawa

przez joannaw 07 paź 2011, 15:11
Witam,

jestem psychologiem, ze specjalizacją psychologia kliniczna. Zapraszam do nowo otwartego gabinetu osoby, które:

- mają poczucie bezsensu i beznadziei oraz są zdiagnozowane w kierunku depresji,

- są przepracowane, zaganiane, mają poczucie życia w klatce,

- znajdują się w okresie zmiany.

Pracuję także z rodzinami osób chorych, zarówno fizycznie jak i psychicznie, pomagam odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i wspieram w procesie radzenia sobie.

Zapisy pod nr tel: 880 738 895, codziennie między 15.00 a 17.00

Istnieje możliwość konsultacji mailowych i skypeowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: jowrzesniowska@gmail.com

Więcej informacji pod adresem: http://www.pracowniarownowagi.blogspot.com

Joanna Wrześniowska

Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez AdamMB 16 paź 2011, 13:55
Witam wszystkich.
Czy ktoś z Was wie czy osoba z poza wojewodztwa ma szanse się tam dostać?
Mieszkam na śląsku, i szukam jakiejs dobrej placowki , bo juz sam nie daje rady.
I czy ktos wie do jakiego wieku mozna tam przebywac na oddziale mlodziezowym?

przez essprit 16 paź 2011, 14:22

przez AdamMB 16 paź 2011, 14:28
No niestety widze ze jako 22 latek , lapie sie wszedzie tylko na oddzial doroslych. A nie bardzo mam ochote byc z osobami w wieku 40, czy tez 50 lat, wolalem kogos w swoim wieku.

[Warszawa]

przez dogomaniaczka 16 paź 2011, 14:55
czy ktoś z was zna psychiatrę który udziela wizyt domowych? ew. polecić naprawdę dobrego psychiatrę przyjmującego prywatnie..ale kogoś kto zrozumie człowieka który na pierwszą wizytę może przyjść w naprawdę złym stanie...101% ataku paniki...

[Warszawa]

przez frytka 16 paź 2011, 17:13
Dr Zborowska z Dolnej jest dobra. Mi bardzo pomogła wyrwać się z błędnego koła. Ale to był zupełnie inny problem niż Twój Domiś. Nie sądzę też, aby jeździła do pacjentów. Więc chyba szczególnie nie pomogłam :roll: W ciągu ostatniego miesiąca poznałam też specjalistów od tematyki 'rodzinnej' - konkretnych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na PW.
Anioły są wśród Nas

Sortuj wg