[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez Michuj 29 cze 2011, 19:25
wuj dobra rada, tee, co do nicka wszelkie prawa zastrzeżone :evil:
Michuj

przez margarita200 30 cze 2011, 20:52
to po co poszedłes na terapie jak potrzebowałes tylko leczenia farmakologicznego?

jest to akurat klinika byc moze jedyna w Polsce która ZAMIAST ZAŁATWIAC problemy faszerujac farmaceuytykami robi cos innego .Mi to pomogło zreszta mam lęk do leków bo po jednym antydepresancie mnie powykręcało wiec akurat mi zależało by nie kładziono nacisku na farmaceutyki.

benzodiazepiny kazano mi odstawic bo moga powaznie uzalezniac.
W sumie mogli dac leki i miec swinty spokój tak jak robią to wszedzie a co dalej bedzie z toba maja gdzies .

nie jest to napewno miejce dla osób które licza że leki załatwią wszystko za nich.

przez wuj dobra rada 01 lip 2011, 14:45
Zapewne Toba dalej sie interesuja nie tak jak tymi co biora leki .Poszedlem do kliniki gdyz nie musze sie znac na wszystkim ,leczyłem sie u lekarza skierował mnie tam uznajac to za wskazane ,więc stosujac się do zalecen zglłosilem się na kwalifikacje i tu jest problem gdyż jesli są tak swietni powinni powiedziec ,, pan ma inna chorobe ,panu nie pomożemy tylko zaszkodzimy'' . Co do leczenia farmakologicznego to po jednej nieudanej kuracji można wysnuc tylko wniosek ze akurat ten lek mi nie pomaga ,coż sa inne może warto spróbowac . Ja przerobilem 70proc lekospisu antydepresyjnego i tylko 2 leki skutkuja i to w dawce powyzej 200mg a biorac po 150 mg nic nie pomagaly . Dla pełnego obrazu zeby nikt nie miał watpliwosci po wyleczeniu w 2003r przez 3 lata wszystko bylo ok po czym ponownie powrociło. Co to moze byc ? nerwica na 3 lata sama przeszła i wróciła? A moze po prostu depresja nawracajaca i tyle. Można żyć w utopi i oszukiwać samego siebie ze ,,to tylko nerwica '' ale od tego sa lekarze zeby diagnoze postawic i leczyc jak najlepiej potrafia. Dziwne ze na innych oddziałach ipin notuja wielokrotnie wyższy proc popraw niz w klinice i to po 2-4 tyg a nie po 10 . Skoro tam trzeba samemu pracowac nad soba to po co terapeuci ? Leczenie przebiega mniej wiecej tak boisz sie jazdy autobusem to własnie autobusem każa ci jezdzic aż przekonasz sie ze to niczym nie grozi. Wreszcie najważniejsze ipin jest placówką badawczo-rozwojowa i własnie tam prowadzi sie eksperymenty ciekawe czy informuja pacjentów ze biora udział w eksperymencie ,bo według karty praw pacjenta powinni informowac i uzyskac zgode.
wuj dobra rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez naranja 01 lip 2011, 15:17
wuj dobra rada napisał(a):Witam , w klinice byłem kilka lat temu ,dzis z perspektywy czasu moge stwierdzic ze pomoc znajduja tam tylko pacjenci zdrowi majacy tylko problemy z niesmialoscia ,zagubieniem ,niska samoocena.

Też tam byłam i dokładnie takie samo mam zdanie. To jest klinika dla osób bardzo bardzo lekko zaburzonych. Moim zdaniem jest sens tam iść, jeśli ma się problem właśnie z nieśmiałością, lekką fobię społeczną, problemami z asertywnością i tego typu kompetencjami społecznymi. Nie ma co tam tracić czasu, jeśli ma się poważne problemy depresyjne, osobowościowe, z odżywianiem, itd. Tam nie ma kompetentnych osób i metod do zajmowania się poważniejszymi przypadkami, bez dwóch zdań. Terapeutyczne dno.

wuj dobra rada napisał(a):Diagnostyka pożal sie boże ,pomimo depresji zwyklej zwyczajnej z bezsennoscia, brakiem apetytu ,lękiem, myslami ,,s'', poczuciem winy rozpoznano u mnie nerwice i zlecono odstawienie leków . Skutek ? czarna rozpacz i krok od samobójstwa

W takim właśnie stanie wyszłam z kliniki... Jedna z najgłębszych depresji w życiu, totalne rozedrganie, silny jadłowstręt, bezsenność, myślałam tylko o samobójstwie, miałam plany, bo tak tragicznie się czułam, błagałam wręcz o leki, ale nie byłam brana poważnie. Gdyby krewna nie zawiozła mnie do lekarza, którzy dowalił z mety 3 antydepresanty, bo byłam w baaardzo głębokiej deprze - to być może by mnie już tu nie było. I żeby nie było - ja widzę sens w odstawianiu leków, ale pod warunkiem, że człowiek bez nich sobie w miarę radzi i pod warunkiem, że w zamian za odstawkę proponuje się nieco inne metody niż takie, jak są w tej klinice... Czyli relaks, "treningi", beznadziejnie prowadzona grupowa (jedna osoba mówi, koniec, potem druga, koniec - i ni cz tego nie wynika).

przez wuj dobra rada 01 lip 2011, 15:29
Pozwole sobie na jeszcze kilka spostrzezen ,dlaczego to pacjent nie może zdecydowac czy chce w ramach psychoterapi mieć dołaczone leki poprawiajace jego stan? Dlaczego terapeuta nie wyjasni celu psychoterapi i celu zazywania leku ,zeby pacjent miał jasnosc czemu słuzy terapia a czemu lekarstwo i nie chodzi mi o benzodiazepiny które faktycznie niczego nie lecza? Hmmm cóz statystyki porównawcze staną sie niezgodne z załozeniami ? Czemu terapeuta nie wskaże przyczyn choroby i które problemy trzeba rozwiazac i w jaki sposób aby stan pacjenta poprawic , oczywiscie w sposob jasny i zrozumialy tak aby pacjent miał przekonanie ze robi cos w dobrym kierunku i odczuwal dzieki temu poprawe , hmm za słabi sa ? nie potrafia / nie chca ,czy nie mogą? Na koniec warto zwrócic uwage na jedna sprawe ; wybierzcie 1 terapeute i popatrzcie ile czasu poswieca 1 pacjentowi a ile stażyscie uczacemu sie ,jest spotkanie społecznosci mozna zapytac sa kluby byłego pacjenta szkoda ze ilekroc zapowiedziałem swoj przyjazd nikt z terapeutów nie chciał byc obecny w tych dniach.

-- 22 lip 2011, 14:45 --

Nikt nie neguje nie prostuje ,czyżby zgadzali sie z tym co napisane?
wuj dobra rada

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

przez Marta Kol 04 lip 2011, 15:15
Witam,
Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zapraszam do prywatnego gabinetu psychologicznego. Oferuję profesjonalną pomoc, konsultacje psychologiczne, terapie, poradnictwo w sytuacjach kryzysowych.

Jeśli szukasz pomocy i cierpisz z powodu:

depresji
lęku
napadów paniki
zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, natręctw
fobii , w tym fobii społecznej
schizofrenii
zaburzeń afektywnych dwubiegunów
złości
niskiej samooceny
przewlekłego zmęczenia i wypalenia zawodowego
problemów małżeńskich
problemów występujących u młodzieży
przewlekłego stresu
nieradzenia sobie z problemami dnia codziennego
straty bliskiej osoby

zadzwoń i umów się na spotkanie.

tel. 0 503 787 485

Dogodny dojazd!!!
ul. Hoża w samym Centrum Warszawy.

Więcej: http://www.psychologia-pomoc.pl

szukam terapeuty męzczyzny

przez asiaa 14 lip 2011, 19:52
któremu nie jest obcy temat dda, chciałabym chodzić na terapię raz w tygodniu, męzczyzna - bo mam problem w kontaktach z męzczyznami i moje problemy spowodowane są głównie alkoholizmem ojca no i chciałabym się uczyć też zaufania do mężczyzn. Interesuje mnie terapia tylko indywidualna, jeśli jest tu taki terapeuta proszę powiedzieć ile to by kosztowało, jesli ktoś zna takiego Pana proszę o jakąś stronę www czy cokolwiek z jakimś opisem jaką terapię prowadzi i namiarami.
Ostatnio edytowano 14 lip 2011, 20:45 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

przez Sabaidee 14 lip 2011, 19:54
asiaa, zapomniałaś jeszcze podać w którym mieście. :)
Sabaidee

przez asiaa 14 lip 2011, 20:42
a no tak, dzięki! w Warszawie

Warszawa, Gruzińska 6 - poradnia

przez Raolran 17 lip 2011, 22:22
No właśnie, może ktoś ma swojego sprawdzonego terapeutę indywidualnego z tej przychodni i jest zadowolony ?
Myslę o takim lekarzu, który nie faszeruje pacjenta lekami tylko rozmawia.
Słyszałam o lekarzu o imieniu Andrzej ( że taki dobry).
:bezradny:
"Wiem, że nic nie wiem"
Raolran

Pracownia Poznawczo-Behawioralna

przez PracowniaPB 18 lip 2011, 11:13
Pracownia Poznawczo-Behawioralna zrzesza najlepszych specjalistów (psychoterapeutów, psychiatrów, fizjoterapeutów i in.). Podstawą naszego działania jest pomoc w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy psychoterapię indywidualną, grupową i małżeńską. Nasza aktywność to również organizacja i prowadzenie treningów rozwoju osobistego dla profesjonalistów (psychologów, psychiatrów i pedagogów), oraz szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe.

Ulokowaliśmy się w malowniczej części starego Mokotowa, gdzie jest wygodny dojazd. Znajdą nas Państwo na ulicy Słonecznej 36, 00-789 Warszawa, numer tel. +48 600 960 462, lub tel: +48 22 646 60 10.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.pracowniapb.pl . Jesteśmy także na Facebooku – dołącz do nas, aby dostawiać informację o wszystkich aktualnościach: wydarzeniach, warsztatach, szkoleniach i terapiach. Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,
Zespół PracowniPB

-- 18 lip 2011, 15:50 --

PracowniaPB napisał(a):Ulokowaliśmy się w malowniczej części starego Mokotowa, gdzie jest wygodny dojazd.

Oczywiście chodziło nam o "dogodny dojazd" :-)

-- 27 lip 2011, 21:04 --

Serdecznie zapraszamy do korzystania również z konsultacji psychologicznych drogą mailową.
Więcej szczegółów na stronie w zakładce Epracownia: konsultacje psychologiczne

-- 05 paź 2011, 12:48 --

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzamy działalność naszej Epracowni.

Epracownia - to najprostszy sposób uzyskania odpowiedzi na dręczące Cię wątpliwości bez wychodzenia z domu. Nasi specjaliści pomogą Ci swoją wiedzą i doświadczeniem lub też zaproponują odpowiednią placówkę specjalizującą się w konkretnych problemach.

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na konkretne zapytanie wejdź do działu:
EPORADY

Jeśli interesuje Cię psychoterapia online wejdź do działu:
EPSYCHOTERAPIA

Zapraszamy!
http://www.pracowniapb.pl

Gabinet Psychoterapii Zacisze

przez renat.a777 20 lip 2011, 01:05
Witam.

Nasz gabinet oferuje psychoterapię dorosłych i młodzieży.
Leczymy lęki (m.in. lęk napadowy, lęki społeczne).

Więcej informacji o nas na stronie www.psychoterapia-targowek.pl

Zapraszamy! Zapisy telefoniczne 785 930 523.

Grupa DDA Warszawa jesień 2011

przez DorotaG 11 sie 2011, 11:29
Grupa Terapeutyczna DDA - Warszawa - jesień 2011

Zapraszamy na spotkania grupy terapeutycznej DDA.

Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, trwać będą 3 godziny.
Przed zapisaniem należy odbyć konsultację z psychoterapeutą, aby wspólnie określić Twoje potrzeby i możliwości odpowiedzenia na nie poprzez tę formę pomocy psychologicznej.

Osoby prowadzące grupę: Dorota Gromnicka - psycholog, psychoterapeuta i Adriana Klos - psycholog, psychoterapeuta.

Grupa trwa 8 miesięcy, obecnie trwa nabór do grupy.
Planowane rozpoczęcie spotkań przełom października i listopada 2011r., zakończenie maj/czerwiec 2012r., odbędą się 32 spotkania.
Płatność rozłożona w ratach miesięcznych.
Koszt jednego spotkania 60 zł, płatne za miesiąc z góry (240zł).
Ilość osób w grupie 10-12.

Kontakt, informacje, zapisy na konsultację:

Dorota Gromnicka 728829499

Adriana Klos 516989833

http://www.strefazmiany.pl
Ostatnio edytowano 11 sie 2011, 11:36 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z Działu DDA/DDD

[Warszawa]

przez ekstaza 17 sie 2011, 12:00
Witam,
Proszę o podanie namiarów na dobrego psychologa/psychiatrę który skieruje na psychoterapię na NFZ w Warszawie.
Podejrzewam nerwice którą wystawił mi Dr Google , cierpię kilka lat, nie stosowałam leków.
Pozdrawiam

Sortuj wg