[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

skierowanie lekarskie do psychiatry

przez nieuzasadniony 05 sty 2007, 11:39
hej.mam problem moze dosyc glupi ale jednak nie wiem jak z nim sobie poradzic w szczegolnosci ze zawsze stronilem od lekarzy:)
chcialbym sie dowiedziec jak mam sie zapisac do psychologa/psychiatry-tyle ze zalezy mi na bezplatnosci.
czy mam najpierw isc po skierowanie do internisty w przychodni najblizszej?a potem juz mnie pokieruja dalej.czy moge isc normalnie do prywatnej kliniki i ktos mi zwroci pieniadzia?
a drugie pytanie-czy moga zaistniec jakies konsekwencje tego.w sensie-zabronia mi wykonywac jakas prace, bede juz mniej anonimowy z moja choroba
rzucam kosci na stol-ciagle-az wypadnie wymarzona konstelacja

przez didado1 05 sty 2007, 14:06
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 15:09 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez nieuzasadniony 06 sty 2007, 15:15
dzieki wielkie
rzucam kosci na stol-ciagle-az wypadnie wymarzona konstelacja

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

poszukuję psychoterapeuty (warszawa)

przez amelka82 06 sty 2007, 17:31
Hej,
czy ktoś z was mógłby mi polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę w Warszawie?
Wiem, że temat ten był już kilkakrotnie poruszany na forum, mi jednak chodzi o pomc w nerwicy hipochondrycznej, a o tym chyba jeszcze tu nie pisano...
W interecie jest dużo ofert, ale chicałabym pójść do kogoś sprawdzonego
Będę wdzięczna za pomoc (chodzi mi o wizyty prywatne)
Pozdrawiam

przez pierm77 07 sty 2007, 12:18
pytanie i odpowiedz na nie byla juz tyle razy ze nie wiem czy mam pisac ... Centrum Psychoterapii - adres: ul. Sobieskiego 112 tel: 022-8412642
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

Terapie, grupy wsparcia dla osób z depresją...

przez Nel78 07 sty 2007, 19:27
Moi drodzy współtowarzysze niedoli depresyjnej :)), czy spotkaliście się z otwartymi grupami wsparcia dla osób chorych na depresję? Czy uczestniczyliście w takich grupach. Może macie jakieś interesujące i dające pomoc doświadczenia związane z terapią indywidualną? Podzielcie się nimi proszę. Może warto byłoby stworzyć bazę danych ośrodków, stowarzyszeń czy placówek, które mogłyby nam pomóc. Pozdrawiam cieplutko w ten chłodny wieczór. :smile: :smile: :smile:
Nel

przez goshka 07 sty 2007, 19:37
Cześć Nel, jakiś czas temu miałam skierowanie na terapię indywidualną ,ale z niej zrezygnowałam :smile: chyba jeszcze nie dojrzałam do jakichkolwiek rozmów..ale chętnie posłucham opinii na temat wsparcia! :roll:

przez Nel78 07 sty 2007, 19:51
Dlatego zachęcam wszystkich do wymieniania się swoimi doświadczeniami
Nel

przez Al 07 sty 2007, 23:27
Sluchajcie znacie w wawie jakiego psychoterapelte?? chcialabym pojsc na terapie indywidualna.
Al

przez goshka 08 sty 2007, 11:07
ja niestety nie jestem z Warszawy.

przez Nel78 08 sty 2007, 13:53
Witaj Al (sorry- nie wiem czy jesteś kobietą czy facetem i aj się do Ciebie zwracać- przepraszam:)). Napisz o jakiego rodzaju terapię Ci chodzi- ok indywidualna, ale czy krótko, czy długoterminową, czy chodzi tylko o depresję, czy masz też jakieś inne problemy. Daj znać - spróbuję pomóc.
pozdrawiam ciepło
Nel

przez Nel78 08 sty 2007, 14:05
witam, ja wiem, ze interesują Was instytucje, które zajmuja się profesjonalnymi terapiami, ale chciałabym Wam polecić coś innego- mianowicie grupę Anonimowych Depresantów. Uwierzcie- naprawdę jest świetnie i pomaga- dla zainteresowanych podaję stronę na której znajdziecie wszystkie informacje na ten temat
http://www.republika.pl/depresanci/
polecam
pozdrawiam ciepło
Nel

przez korres1 08 sty 2007, 14:44
Al napisał(a):Sluchajcie znacie w wawie jakiego psychoterapelte?? chcialabym pojsc na terapie indywidualna.

jest topic o psychoterapeutach w roznych miastach na tym forum, zapomnialam tylko jak się nazywa, poszukaj.

Przestrzegam przed warszawskim psychiatra!!

przez sisi1234 14 sty 2007, 12:48
sluchajcie, chcialam tego uniknac, ale nie chce zeby kogos spotkalo cos takiego jak mnie.kilka lat temu trafilam do niego pierwszy raz kilka lat temu, nie rozpoznal nic, ale powiedzial, ze jestem rozhisteryzowana i znerwicowana, wiec moze mi pomoc seroxat.bralam go kilka miesiecy i rzeczywiscie pomogl. kilka lat pozniej(tej wiosny) znowu trafilam do niego. po 5 min. rozmowy uznal ze trzeba mi jeszcze raz pomoc farmakologicznie i przepisal 2 leki, jeden na dzien, drugi na noc. wspominalam mu jakie biore leki( na nadcisnienie) ale powiedzial ze swietnie sie zgraja.Do tego kazal jeszcze wyrzucic wszystkie ulotki z lekow(zeby sie nie nakrecac)I tak rano wzielam pierwszy lek, prawie nic do mnie nie docieralo, caly dzien w pracy bylam totalnie nieprzytomna, nie rozumialam nawet co sie do mnie mowi.pod wieczor bylam umowiona z przyjaciolmi(drugiego leku jeszcze nie zdazylam dzieki Bogu wziac).W metrze stracilam przytomnosc.przyjechalo pogotowie a ja po ocknieciu nie wiedzialam gdzie jestem i co sie dzieje,zrenice jak szpilki, lekarze przekonani ze jestem nacpana, bo na pytanie co bralam potrafilam odpowiedziec tylko "takie male biale", przyjechala moja mama-pielegniarka.powiedziala co biore i lekarz spytal czy mam zaawansowana, nawracajaca schizofrenie z probami samobojczymi? mama zaprzeczyla. lekarz spytal czy biore 25 mg tego leku, mama powiedziala ze nie, 120mg... mialam takie skoki cisnienia ze nie mogli mnie opanowac, dlugo nie wiedzialam gdzie i po co jestem.psychiatra, po telefonie mojej mamy powiedzial: a to nie wspominalem zeby narazie nie opuszczala domu? a leki niech bierze dalej...na te leki wydalam 400zl na 10 minutowa wizyte (po znajomosci bo przeciez juz sie znamy)250 zl. pozdrawiam pana doktora psychiatre Huberta Kowalczysa

[ Dodano: Nie Sty 14, 2007 11:48 am ]
acha! teraz znow jestem od kilku dni na seroxacie. przepisano mi go po 2 godzinnej rozmowie, ze mna, z moja mama..po stwierdzeniu co mi jest, i dokaldnym sprawdzeniu jakie inne leki przyjmuje i przepisaniu kilku pdostawowych badan.

Sortuj wg