[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

WARSZAWA

przez ula75 01 lut 2011, 23:30
:) Dziękuję bardzo 8)

WARSZAWA

przez tuco 06 lut 2011, 10:28
Witam

Przeprowadzam się w tym roku do Warszawy chciałbym poznać kogoś kto mieszka w tym mieście ewentualnie z okolic. Poznać i pogadać o wszystkim....priv albo gg:7651103
tuco

kliniki nerwic w polsce opinie

przez anka2228 08 lut 2011, 15:32
Hej,
Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.
Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu
ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)
tel do rejestracji 56 447 90 11
pro@remedis.pl

Pozdrawiam,
Ania

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

WARSZAWA

przez M|CHAŁ 09 lut 2011, 12:59
Witam,
Czy nie słyszeliście może o jakichś eksperymentalnych terapiach, nieważne czy indywidualnych czy grupowych? Ja jestem bardzo otwarty na wszelkie nowości w dziedzinie psychoterapii i myślę też, że lekarze, którzy szukają nowych rozwiązań wzbudzają we mnie większe zaufanie. Samo poszukiwanie nowych dróg jest dla mnie dobrą wizytówką terapeuty i świadczy o jego zaangażowaniu. Dodam, że chodzi mi bardziej o depresję, ale idącą w parze z silnymi lękami.
Jakbyście coś słyszeli proszę o info.
Pzdr

Psychoterapia Piaseczno - Beata Rosa

przez Jendrek 09 lut 2011, 19:48
Pani Beata Rosa jest psychoterapeutą w trakcie certyfikowanego szkolenia w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów w Warszawie. Ukończyła psychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej.

Doświadczenie diagnostyczne i terapeutyczne zdobywa w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie.

Obecnie prowadzi prywatną praktykę oraz współpracuje ze Szpitalem Nowowiejskim i Centrum Psychoterapii w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką psychologiczną i psychoanalityczną terapią indywidualną. Jest także członkiem zespołu prowadzącego psychoterapię grupową dla osób z zaburzeniami osobowości.

Praca pani Beaty Rosy jest poddawana regularnej superwizji.

Zajmuje się:
- diagnostyką psychologiczną,
- indywidualną psychoterapią osób dorosłych,
- psychoterapią osób cierpiących z powodu depresji, zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych a także z doświadczeniem psychozy oraz wsparciem dla ich rodzin,
- rozwijaniem potencjału osobistego,
- terapią grupową.

Jest także członkiem Instytutu Analizy Grupowej Rasztów.

Kontakt:
+48 501 15 11 22
b.rosa@poczta.neostrada.pl
ul. Dworcowa 38 m.200
05-500 Piaseczno

UWAGA: ze względu na specyfikę pracy terapeutycznej nie odbiera telefonów w trakcie sesji. Zostaw wiadomość na automatycznej sekretarce lub wyślij sms z prośbą o kontakt, podając swoje nazwisko i nr telefonu. NA PEWNO ODDZWONI!

Gdzie można ją znaleźć:
Strona internetowa: http://psychoterapiapiaseczno.pl/
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Psychoter ... 386?ref=ts
Goldenline: http://www.goldenline.pl/forum/psychoterapia-piaseczno

Obrazek

Bardzo polecam!

WARSZAWA

przez allende77 14 lut 2011, 21:51
Witam serdecznie !

Kieruję do was pytanie z prośbą o poradzenie mi jakiegoś dobrego psychiatry na "pierwszy raz" specjalizującego się w ZOK ?

WARSZAWA

przez oksy 18 lut 2011, 01:05
Hej, szukam jakiejś darmowej pomocy w warszawie. Jestem studentem. Chodziłem do TPM na Andersa, ale nie podobało mi się tam. Mam trochę depresji, trochę DDD, ogólnie nie wiem za dobrze co mam, ale czuje się coraz gorzej sam ze sobą.

Psychoterapia dla dorosłych i młodzieży, Warszawa

przez alicjaa 25 lut 2011, 11:24

Szukam psychiatry (nerwica, nadpobudliwość - dorośli) Warsza

przez minchet 02 mar 2011, 16:07
Czy ktoś z własnego doświadczenia mógłby mi polecić jakiegoś sprawdzonego psychiatrę w Warszawie. Problem dotyczy osoby dorosłej, niezależnej, której życie bardzo utrudnia neurotyczna osobowość, nerwica i nadpobudliwość psychoruchowa. Zależy mi na specjaliście stosującym metody konwencjonalne (nie wierzę w medycynę aletrnatywną, homeopatię i tym podobną szarlatanerię), zwłaszcza farmakoterapię. Będę wdzięczny za pomoc.

Ośrodek Interwencji Kryzysowych Warszawa - Pyry

przez Sabaidee 03 mar 2011, 19:09
Co to jest? Czy ktoś wie coś na ten temat? Chodzi mi o psychoterapię indywidualną.
Sabaidee

przez LitrMaślanki 03 mar 2011, 21:45
Sabaidee,
Tu może zadzwoń i zapytaj .
http://www.9494.pl/Osrodek-Interwencji- ... 67627.html
LitrMaślanki

przez Sabaidee 03 mar 2011, 22:01
LitrMaślanki napisał(a):Sabaidee,
Tu może zadzwoń i zapytaj .
http://www.9494.pl/Osrodek-Interwencji- ... 67627.html

THX, ale po pierwsze primo to nie ten ośrodek (ośrodek w Pyrach jest na 6-sierpnia), a po drugie primo szukam kogoś kto tam był, ewentualnie miał styczność i mógłby coś napisać.
Sabaidee

przez LitrMaślanki 03 mar 2011, 22:07
Sabaidee,
Rozumiem .
poznajmy-si-f29.html

Tu jeszcze poszukaj ,może ktoś coś pisał .
LitrMaślanki

WARSZAWA

przez Aarica 04 mar 2011, 11:26
Hej

Uczestniczyłam w 3-miesięcznej terapii w Centrum Psychoterapii na Dolnej. Byłam w grupie prowadzonej przez dr. Bryłę (kierownika Centrum) i mgr. Żebrowskiego. Mogę szczerze polecić tę terapię. Leczą tam głównie zaburzenia osobowości, przejawiające się stanami depresyjnymi czy lękowymi.

Jest to intensywna terapia poznawczo-behawioralna - 5 dni w tygodniu od 9 do 14-15. Terapeuci są naprawdę super - z jednej strony o dużej empatii, z drugiej - nie będący zbyt pobłażliwi dla pacjentów. Cały czas podkreślali, że to ja muszę sama siebie zmienić i nikt za mnie tego nie zrobi. Na terapii codziennie były różne zajęcia - trening relaksacyjny, muzykoterapia, filmoterapia i oczywiście normalne sesje grupowe. Na weekend wyznacza się sobie zadania.

Terapia była dla mnie bardzo trudna. Wylałam tam bardzo dużo łez. Ale było warto. Depresja i lęki cały czas jeszcze się pojawiają, ale dzięki terapii wiem przynajmniej, z czego to wynika i nauczyłam się lepiej sobie radzić z emocjami.

Polecam wszystkim. Terapia jest bezpłatna. Ja czekałam na nią aż 9 miesięcy, ale część osób dostało się "z marszu". Może się to udać zwłaszcza panom, bo więcej chętnych jest kobiet, a chcą, żeby grupy były wyważone pod względem płci.

Jeszcze link: http://www.szpitalnowowiejski.pl/index. ... &Itemid=53

@oksy. Myślę, że to byłaby dobra terapia dla Ciebie. W naszej grupie było kilka osób z DDA.

Sortuj wg