[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Jaka klinike polecacie ?

przez Margaryna9 08 lis 2010, 19:17
Chodzi mi o klinike która by postawiłą wreszcie opdowiednia diagnozę .. jaka polecacie ? słyszałem ze w Warszawie jest dobra
a może ta ?
http://www.su.krakow.pl/htm/tel/28.htm
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Jaka klinike polecacie ?

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 10:35
Margaryna9, A co z dotychczasowa diagnozą ,dlaczego jest nie odpowiednia ?
LitrMaślanki

przez Margaryna9 09 lis 2010, 17:01
hmm bo nikt nie postawil mi diagnozy na 100% ... prosze o od na pytanie.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 09 lis 2010, 20:50
może załatw sobie jakieś konsylium ? Skoro nikt dotąd nie postawił na 100 % to wątpię ,żeby to nastąpiło .
Były gdzieś na forum tematy dotyczące polecanych i nie polecanych lekarzy ,klinik i szpitali ,poszukaj .
LitrMaślanki

Re: WARSZAWA

przez Karena 12 lis 2010, 12:09
Pomianowska napisał(a):Hej, w związku z tym, że kończę terapię analityczną, która za bardzo na moje problemy nie pomaga........
POSZUKUJĘ DOBREGO PSYCHOTERAPEUTY BEHAWIORALNEGO W WARSZAWIE na fobię społeczną
PILNIE :time:
poradźcie kogoś proszę. kogoś z certfikatem , kogoś zaangazowanego do 100 zł za h.
dzięki, pozdrawiam
Ps. trza zmienic swoje życie.....

Osobiście polecam Centrum Zdrowia Psychicznego ul. Ogrodowa 8. Pani Magda Chomka, konkretna, widać efekty pracy, strasznie zaangażowana i bardzo miła. Ja byłam u niej z lękiem.

Re: Grupy Samopomocowe DDA/DDD

przez Karena 12 lis 2010, 12:14
Witajcie, poszukuję grupy wsparcia lub terapii grupowej DDD na terenie Warszawy. Wiem, ze przeważnie na grupach łączy się DDA i DDD. Z góry dzięki za informacje.

Re: Grupy Samopomocowe DDA/DDD

przez El Chupacabra 12 lis 2010, 15:36
Karena napisał(a):Witajcie, poszukuję grupy wsparcia lub terapii grupowej DDD na terenie Warszawy. Wiem, ze przeważnie na grupach łączy się DDA i DDD. Z góry dzięki za informacje.

http://www.dda.pl

Warszawa:
W Warszawie można już zrealizować słynne hasło grup 12 krokowych "90 mityngów przez 90 dni", bo mityngi odbywają się codziennie :)

--poniedziałek 18.00-20.00
ul. Freta 20/24a, budynek fundacji "Sto Pociech", salka w podziemiu
Śródmieście/Stare Miasto, rejon kościoła p.w. Św. Jacka, możliwe dojście do ulicy Starej, wejście furtką po lewej stronie wejścia głównego
grupa "STO POCIECH"

--wtorek, 18.00-20.00, ul. Puławska róg Dolnej,
kościół p.w. Św. Michała, sala św. Teresy, grupa "Słoneczko"

--środa 18.00-20.00
pl. Konfederacji, kościół św. Zygmunta, salka przy dolnej kaplicy (wejście od ul. Daniłowskiego będącej przedłużeniem ul. Lipińskiej)
grupa "Obietnica", mapka

--czwartek, 18.00-20.00
ul. Dereniowa 12, dom parafialny "Betania" przy kościele św. Tomasza, sala św. Teresy (schodami w dół)
grupa "Płomień"

--czwartek, 19.00
pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny

--piątek, 19.00
pl. Narutowicza, kościół p.w. Św. Jakuba, dom parafialny
(drugi mityng w tygodniu w tym samym miejscu)

--piątek, 17.00-19:00
ul. Poznańska 38, KLUB POZNAŃSKA 38
UWAGA! MITYNG DO KOŃCA WAKACJI ZOSTAŁ ZAWIESZONY!

--sobota 18.00-20.00
ul. Strumykowa 25, kościół p.w. Św. Franciszka z Asyżu
Tarchomin, dojazd autobusami 503, 508, 509, 510 rejon pętli autobusowej

--niedziela, 16.00
ul. Wileńska 69, na tyłach kościoła

PS - ja tam jestem zwolennikiem, zeby trzymac mitingi z dala od kosciolow

wola człowieka jest jego niebem

przez Słowianka 15 lis 2010, 12:10
Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?
Na razie czeka mnie Komorów,ale pytam gdyby coś nie wypaliło...Na razie terapia grupowa nic nie dała,psychoterapeutów też miałam bez szału.Psychiatrę mam dobrego,ale państwowo,więc chodzę raz w miesiącu...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez Anja01 21 lis 2010, 18:15
Słowianka napisał(a):Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?
Na razie czeka mnie Komorów,ale pytam gdyby coś nie wypaliło...Na razie terapia grupowa nic nie dała,psychoterapeutów też miałam bez szału.Psychiatrę mam dobrego,ale państwowo,więc chodzę raz w miesiącu...

Mówi się 'bez mała', ew 'bez liku' ;)
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Słowianka 22 lis 2010, 10:21
Anja01 napisał(a):
Słowianka napisał(a):Czy ma ktoś godnego polecenia psychiatrę/psychoterapeutę pracującego z osobami z borderline?

Mówi się 'bez mała', ew 'bez liku' ;)

Nie chodziło mi o ilość,a o to,że mi nie pasowali.Źle mi się z nimi pracowało.
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez papa99 22 lis 2010, 13:43
witam , jestem tutaj nowy , czy ktoś móglby mi polecić dobrego psychologa w Warszawie> czytalem ten topic , ale jeden zachwala , drugi krytykuje ... Bylem wczesniej u Pani z lbn i nie wspominam tego dohrze. Chodzi o nerwice lękowa i fobie . pozdrawiam

[Dodane po edycji:]

zastanawiam się nad : Pani dr Magdalena Chromka .
mgr Paulina Kapiec-Kałużyńska

Re: Terapeuta on natręctw

przez ZOFIAzosia 26 lis 2010, 15:35
Magdalena Kitłowska jest świetna. Sama u niej byłam, jest bardzo spokojna i wyrozumiała, a wy tutaj same głupoty piszecie. Ciekawe jak wy byście coś takiego poprowadzili. Pewnie po prostu chora jesteś i nic nie kojarzysz...

[Dodane po edycji:]

a ty w ogóle wiesz co mówisz???? Jak się sama leczysz to nie powinnaś komentować innych... No cóż ale są tacy ludzie co mają same głupstwa w głowie i powtarzają tylko to co usłyszą w telewizji. A jak ty to prowadzisz? Nie prowadzisz takich zajęć???? to nie komentuj innych, fałszywymi łgarstwami!!!!

Medicobrain

przez wieslawpas 14 gru 2010, 16:13
Witam,

czy ktos probowal oferowanych przez nich terapii? Działa czy nie?

Wieslaw

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez margarita200 23 gru 2010, 01:13
witam .czy ktos wie kiedy otworza klinike nerwic oddział całodobowy w warszawie,narazie jest tylko dzienny.Byłam tam na leczeniu 1,5 roku temu na całodobowym ,znowu zaczym sie gorzej czuc a ,,oddział juz zamkniety jest,,.a moze ktos poleci klinike nerwic ktora leczy na podobnej zasadzie jak wawa,bez nacisku na farmokologie .bardzo prosze o jakies nakierowanie gdzie, rozwazam krakow ale nic o tej klinice niewiem

Sortuj wg