[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Warszawa i okolice] Seksuologa NFZ

przez likcba 14 lip 2010, 17:09
Czy Znajde gdzieś seksuologa który ma podpisana umowe z NFZ? Dugo szukałem i nie mogłem znaleźć. Pozdrawiam.

Grupa DDA/DDD w Warszawie od 25 września 2010 r.

przez admar 10 sie 2010, 12:32
„POLANA” Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej rozpoczyna nabór do nowej grupy terapeutycznej DDA.

Dla kogo jest terapia?

Terapia grupowa dla osób z syndromem DDA/DDD, to oferta skierowana do osób, które wychowywały się w rodzinach, w których nadużywanie alkoholu było/nadal jest codziennością lub występowały inne zaniedbania.

Do osób, które czują się samotne, żyją lub żyły w toksycznych związkach, nie wierzą w siebie. W trakcie terapii, uczestnicy mają szansę na konfrontację nie tylko z własnymi problemami, ale również na to, aby posłuchać o doświadczeniach innych.

Co daje terapia?

Z badań wynika, że osoby po terapii obserwują u siebie pozytywne zmiany w wielu obszarach.
Przede wszystkim zmienia się ich postrzeganie siebie w relacjach z innymi: czują się pewniejsi, spokojniejsi, bardziej świadomi swojej wartości i swoich kompetencji.

Jest, to związane ze wzrostem poczucia emocjonalnej stabilności, osoby czasem opisują je jako wewnętrzny spokój. Zaczynają częściej mówić o sobie pozytywnie i z dbałością odnosić się do siebie.

Kto prowadzi terapię?

Zajęcia grupowe prowadzone są przez psychologa – Agatę Bujalską i terapeutę uzależnień – Zofię Majtczak.

Ile trwa terapia?

Terapia rozpoczyna się 25 września 2010 i trwa 8 miesięcy. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę godz. 11.00-16.00 kolejne 33 spotkania 1 raz w tygodniu po 3 godziny w środy godz. 18.00-21.00 oraz ostatnie spotkanie kończące grupę w godz. 11.00-16.00 (łącznie 35 spotkań).

Ilość miejsc ograniczona dla 12 osób.

Zapisy

Aby wziąć udział w terapii należy zgłosić się do Ośrodka POLANA w Warszawie osobiście bądź telefonicznie. Przed rozpoczęciem grupy, każdy z uczestników odbywa pierwszą konsultację z psychologiem w celu kwalifikacji do grupy (w cenie 130 zł).

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem POLANA pod numerem (022) 825 00 45 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.osrodekpolana.pl

Obrazek

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez Daria_A 11 sie 2010, 01:09
Hmmm... aby najszybciej dostać się do kliniki wystarczy pójść na prywatną wizytę do prof. Kobayashi, która jest kierownikiem Kliniki :) przyjmuje na ul. Woronicza. (szukaj google: Kobayashi woronicza warszawa) Mnie kilkakrotnie namawiała na oddział dzienny, ale niestety nie miałam czasu. Teraz udało mi się znaleźć chwilę, dlatego od września zaczynam terapię. Ciekawe ile wy3mam... :twisted:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: WARSZAWA

przez Nenaja 12 sie 2010, 13:49
Ariadna31 napisał(a):polecam Rafała Zawadzkiego, który przyjmuje w Przychodni In altum:http://www.in-altum.pl/
Życzę powodzenia - będzie dobrze :)

Również polecam Rafała Zawadzkiego, który przyjmuje także w http://www.poradniaodwyk.com/.
Nenaja

Re: Bezpłatna pomoc dla ofiar wypadków.

przez miki74 13 sie 2010, 11:44
Podbijam, bo uważam, że warto.

W ramach programu oferowane są bezpłatne, specjalistyczne badania w kierunku zespołu stresu pourazowego (PTSD). Koszty badań diagnostycznych, leków i psychoterapii pokrywane są z funduszy Unii Europejskiej.

Jeśli znacie kogoś, kto stracił bliską osobę w wypadku drogowym, uczestniczył w wypadku, był świadkiem wypadku, lub spowodował wypadek i nie może dojść do siebie, to warto polecić mu/jej kontakt z osobami prowadzącymi program TRAKT. Częścią terapeutyczną kierują dr n. med. Agnieszka Popiel i dr n. hum. Ewa Pragłowska.
miki74

przez cookiecrisp 13 sie 2010, 17:30
Chodził może ktoś z Was na terapię w MOPie? (http://www.mop-poradnia.pl/) Ja prawdopodobnie zaczynam we wrześniu indywidualną...

przez Mr.Thomas 14 sie 2010, 14:45
Proponuje zajrzeć tutaj.. nie drogo i profesjonalnie http://b39.cal.pl/m2Xs355ls
Sprawna i szybka porada psychologiczna http://ipzo.psychorada.pl/aff/psychorada

przez majkel 18 sie 2010, 00:39
Cześć Mam prośbę Zapewne nie tylko ja Czy można byłoby zrobić porządek w tym dziale?Chodzi o to,ze szukając psychiatry bądź psychoterapeuty ktoś taki jak ja musi oglądać te strony,na których są konflikty paru osób.Dzięki

[Dodane po edycji:]

No dobra,rozumiem Za duże forum żeby wszystko ogarnąć Pozostaje pisać "Niekończąca się opowieść" Trylogia W rolach głównych:nerwusy Ja jako jeden z bractwa poszukuje państwowego psychoterapeuty nie z tej ziemi :mrgreen:

przez majkel 20 sie 2010, 13:34
Chodzi Ktoś z Was może do jakiegoś specjalisty na Dolną 42?

przez zaqzax 21 sie 2010, 13:54
majkel napisał(a):Chodzi Ktoś z Was może do jakiegoś specjalisty na Dolną 42?

chodziłem do dr. Owsiejczuka - chyba kierownik tego osrodka, całkiem w porzadku gosc.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez majkel 22 sie 2010, 15:06
Dzięki zaqzax za odpowiedź.Mi akurat nie pasował.Dzwoniłem do nich i mają jak zwykle odkąd zostali tak zachwalani istny kocioł.Oj jak będę próbował to "se"pewnie poczekam :bezradny:

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez chojrakowa 22 sie 2010, 18:24
Byłam na młodzieżówce, jak dla mnie katastrofa. Może dlatego, że mimo iż powinnam być w progaramie żywieniowym nie byłam, ale to już inna sprawa. Oddział był mieszany, problem nawet z tym, zeby zapalić, chociaz nikt tam na odwyk nikotynowy nie przyszedł.
Personel, jak to wszędzie połowicznie znośny, reszta tragiczna. Nie będę tu wypisywać przykładów, ale niektóe pielęgniarki robiły rzeczy, których raczej nie powinny. Atmosfera dobijająca, czas wolny zwykle przememłany w smutku i zobojętnieniu, nikogo to nie obchodziło. Jeśli chodzi o terapię, nic specjalnego, ale i była zła, chociaż w indywidualnej wieeele zależało od lekarza prowadzącego.
Cóż, wyszłam na własne żądanie, bo jeszcze bardziej bym się pogrążyła, uciekłam z kolejnego miejsca przed własnymi problemami.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez martinez123 23 sie 2010, 18:02
Witam
Mam taki problem.
Otóż poszukuje jakiegos innego osrodka terapetycznego niz na dolnej 42.
Od roku lecze sie na nerwice lekowa.
Dostałem sie do grupy na dolnej ale dltego ze przez 2 tygodnie nie dalem tam rady dojechac 3 dni zostałem z niej wyrzucony.
Panie ktore prowadzily grupe zupelnie nie zrozumiały moich problemów z poruszaniem sie po miescie i stresem zwiazanym z wejsciem do grupy,mimo ze wczesniej o wszystkim mowilem.
Oczywiscie najlepiej jak to bedzie refundowane przez nfz ,bo na prywatne wizyty mnie nie stac.
Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam dalej z choroba robic.

przez allusia 23 sie 2010, 22:08
Witam,
czy miał ktoś z Was do czynienia z p. M. Dominiak?
pracuje na Mochnackiego ale nie mam żadnych info o tej osobie.
Warto współpracować?

Sortuj wg