[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez scroll 11 cze 2010, 19:45
bardzo_smutna - ogólnie w tym wątku:
nasza-stolica-t1465-1260.html
Ale spotkanie w najbliższy weekend się chyba nie odbędzie. No chyba, że ktoś rzuci propozycję jakiegoś fajnego, kameralnego miejsca aby się spotkać. Może Ty znasz takie?
scroll

Poszukiwany psychoterapeuta

przez sony 17 cze 2010, 09:50
Witam,
może to zabrzmieć jak ogłoszenie matrymonialne;-), ale pilnie poszukuje DOBREGO, skutecznego, fachowego, poleconego psychoterapeutę. Dobrze żeby był inteligentnym ekstrawertykiem, nie siedzącym i tępo patrzącym w oczy .... Miejsce Warszawa, najlepiej południowa. Będę bardzo wdzięczna.

Re: Poszukiwany psychoterapeuta

przez Ariadna31 24 cze 2010, 13:47
Mogę polecić super Przychodnię, ale na Żoliborzu - z południa Warszawy szybko tam można dojechać metrem do Placu Wilsona, a potem spacerkiem albo autobusem dwa przystanki (ja idę spacerkiem).
Ja się tam leczę u psychiatry i zaczynam psychoterapię grupową (właśnie zbiera się grupa dla osób z problemami emocjonalnymi, z lękami i w ogóle z problemami). Możesz sobie lekarzy i psychoterapeutów obejrzeć na stronie www.in-altum.pl.
Z psychoterapeutów to polecam pana Rafała Zawadzkiego. A najlepiej to zapisz się :great: na terapie grupową - już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie zbierze się grupa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Poszukiwany psychoterapeuta

przez ALEKS*OLO 24 cze 2010, 14:58
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Jednakowoż 25 cze 2010, 17:02
(Mam nadzieję, że ktoś tu zajrzy :mrgreen: )

Witajcie. Już wbrew pozorom całkiem niedługo, bo w październiku, przenoszę się do Warszawy, na studia. W związku z tym muszę sobie znaleźć dobrego lekarza. Czy zna ktoś w Warszawie psychiatrę, który nie jest typowym konowałem, rozmawia z pacjentem, jest skłonny do prowadzenia dyskusji o lekach, nie uzna mnei za aroganta, jeśli będę się interesował czy o coś pytał, sugerował. Najlepiej z nowatorskim podejściem. Jeśli tak, bardzo proszę o namiary, tutaj lub na priv.

Z góry dzięki :smile:

przez Ariadna31 25 cze 2010, 20:17
Jednakowoż,
Cześć - polecałam już na forum, ale z chęcią Tobie polecę Przychodnię In altum (www.in-altum.pl). Tam jest fajny lekarz doktor Jan Brykalski - na ich stronie jest jego zdjęcie. A jak wolisz babeczkę, to mogę tam polecić panią Paszko. Oni tam są naprawdę fajni. Lubie tez gabinety w tej przychodni. Mi tam oni życie uratowali.
Jak chcesz, to napisz, co będziesz studiował. Pozdrawiam.

psychoterapia grupowa w Warszawie

przez Ariadna31 26 cze 2010, 16:54
Ludzie! Zgłaszajcie się na terapie grupową do Przychodni In altum: www.in-altum.pl
Ja czekam aż się zbierze grupa. Mój lekarz powiedział, że pewnie ruszy we wrześniu, ale jak by się zgłosiło wcześniej trochę osób, to byśmy się zaczęli spotykać jeszcze w te wakacje :yeah: . Ja bardzo potrzebuję takiej terapii, potrzebuje ludzi. Razem będzie nam łatwiej.

Re: psychoterapia grupowa w Warszawie

przez *Monika* 26 cze 2010, 19:35
Zazdroszczę...........
Obrazek
Główny Moderator

przez Ariadna31 26 cze 2010, 21:27
Hej Monika - czego zazdrościsz? Jak masz ochotę na terapię grupową, to jeśli jesteś z Warszawy, dołącz do nas, a jeśli mieszkasz gdzieś indziej, to na pewno uda Ci sie u siebie znaleźć jakąś fajną terapię. Śpij dobrze ;)

przez *Monika* 27 cze 2010, 00:21
Chodzę na indywidualną. Mieszkam na śląsku.
Obrazek
Główny Moderator

poszukuję terapeuty z Warszawy

przez sisi 28 cze 2010, 17:02
Witam,
czy znacie może godnego polecenia terapeutę mężczyznę z Warszawy. Interesuje mnie terapie głęboka więc eklektyczna/psychodynamiczna.

byłabym wdzięczna za pomoc

pozdrawiam

przez nenaja 02 lip 2010, 12:48
Może ta informacja się Wam przyda:) Jeszcze nie korzystałam, więc dużo na ten temat nie mogę napisać, ale całkiem przypadkowo się dowiedziałam, że w Szpitalu MSWiA przy ul Wołoskiej na NFZ są psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapie:) Zamierzam się zapisać i wtedy będę wstanie udzielić więcej informacji na ten temat:D ale się cieszę :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

tak na wszelki wypadek linka podam;)
http://www.cskmswia.pl/content/view/112/43/

[Dodane po edycji:]

Niestety mój problem nie kwalifikuję się, bo nie zajmują się taką psychoterapią, ale Bardzo Miła osoba udzieliła mi równie cennej informacji, tak więc dla wszystkich DDA/DDD, którzy poszukują terapii w Warszawie na NFZ bez skierowania;)

http://www.poradniaodwyk.com/
nenaja

przez ktokolwiek 06 lip 2010, 11:29
Ta terapia jest za darmo czy platna ???? podaj moze jakis nr do nich i jak sie dostac . tez z checia bym sie zapisal gdyby byla na NFZ.

przez depresjadepresja 06 lip 2010, 17:14
ja szukacie terapii bezplatnej i dobrej to idzcie do szpitala wolskiego, oddzial dzienny psychiatryczny, ja jestem zadowolony.

Sortuj wg