[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez rimbaud 05 mar 2010, 22:07
Dzięki wielkie. Brzmi fajnie, ale te wyjścia do kina? grupa dorosłych ludzi z opiekunami ? :P
ja nieee wieeeem, co chwilę zmieniam decyzję, albo że jestem skończona i koniec, albo jest nadzieja i idę do szpitala.

przez *Wiola* 05 mar 2010, 22:23
rimbaud

Bez opiekunów. Nikt nas tam nigdzie nie "prowadzał". Ale za to Klinka płaciła za bilety:))

[Dodane po edycji:]

Po południu i na noc była tylko jedna pielęgniarka, która w nic nie ingerowała.
Moderator

Re: koniec milczenia stowarzyszenie pomocy ofiarom nadużyć seks.

przez Pasman 06 mar 2010, 13:05
Z tego co widze fundacja swiadczy pomoc tylko kobietom :-(
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Terapia grupowa za darmo dla chętnych

przez miki74 09 mar 2010, 23:15
miki74 napisał(a):Termin - 7-28.03, 24-25.04, 22-23.05, 26-27.06, 25-26.09.

Oczywiście data pierwszej sesji to 27-28.03. Przepraszam za błąd.
miki74

Re: WARSZAWA

przez poludnie 16 kwi 2010, 22:24
Mam dość nietypową prośbę. Poszukuję terapeuty z Warszawy, który przyjmuje prywatnie. Jestem DDA i chyba mam depresję (nie chcę sama stawiać diagnozy). Z racji moich dość dziwnych relacji z mamą, nie ufam kobietom. Poszukuję więc terapeuty-mężczyzny.
Kilka lat temu byłam w Lublinie u dr Gustawa Kozaka (przewspaniały, ciepły lekarz). Nie zdiagnozował depresji, ale zasugerował terapię panowania nad emocjami (wszystko dla mnie było maxdobre albo maxzłe). Polecił mi pewną panią w Warszawie, ale nie mogłam jej znaleźć (w przychodni, do której dzwoniłam jakiś babiszon wyburczał oburzony, że "ona już tu nie pracuje"). Potem zgubiłam jej nr tel kom (wcześniej wstydziłam się dzwonić). Teraz zdecydowanie mi się pogorszyło i potrzebuję pomocy.
Będę niezmiernie wdzięczna za namiar na delikatnego i ciepłego terapeutę (metoda "kopa w cztery litery" sprawia, że jeszcze bardziej się izoluję).

Grupa dla osób z doświadczeniem psychozy

przez alter 19 kwi 2010, 12:27
Zapraszam na grupę tereputyczną osoby z doświadczeniem psychozy.
Grupę poprowadzi Andrzej Mielecki, członek Stowarzyszenia
Psychologów Chrześcijańskich, psychoterapeuta współpracujący z
OPP Bednarska i OTE Dewajtis, pracował min. w IPiN.
Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu – we środę, w godz.
17.30-19.00 w Centrum Psychologicznym Kinowa (ul. Kinowa
19, dojazd tramwajami: 9, 24, oraz autobusami: 102, 158, pawilon
Kamionek, wejście przy schodach od Al. Waszyngtona).
Planowany czas trwania grupy – od maja 2010 do czerwca 2011.
Przewidywana liczebność grupy – 10-12 osób. Miesięczny koszt
uczestnictwa w grupie wynosi 250 pln.
Warunkiem uczestnictwa w grupie jest pozostawanie w
leczeniu adekwatnym do rozpoznanej choroby i kwalifikacja
przez terapeutę.
Spotkania kwalifikacyjne będą się odbywać w marcu i kwietniu (do
wyczerpania ilości miejsc) 2010 w C.P. Kinowa.
Zapisy na spotkania konsultacyjne wyłącznie telefonicznie, pon-czw
10-17 i pt 10-14 , pod numerem: 0-697-011-207. Koszt konsultacji 100pln.

Re: Warszawa, Gruzińska 6 - poradnia

przez wux 23 kwi 2010, 22:17
Czy ktoś jest w stanie powiedzieć cokolwiek o tamtejszych specjalistach?
Chcę się tam zapisać niedługo w kolejkę.
Kogoś polecacie, kogoś odradzacie?
wux

Re: Psychoterapia Warszawa

przez Flora 28 kwi 2010, 14:44
zdesperowany1 napisał(a):Witam

Jest tu ktos kto korzysta z pomocy psychoterapii wlasnie pod katem nerwicy natrectw?.Chodzi mi o prywatnego psychoterapelte ,dodam ze z Warszawy

z gory dzieki:)

Oczywiscie celem mojego tematu jest znalezienie takiej osoby ktora ma dobre rekomendacje w tym co robi:)

Kurcze, ja chodzę do świetnej psycholog, co prawda pod kątem problemów z płodnością (pisałam o niej na innym wątku), ale pracujemy też nad nad moim natręctwem - myję ręce ze sto razy dziennie. Już widzę efekty współpracy. Skóra rąk przestała wyglądać jak papier ścierny.
Jeżeli nie zestresuje cię charakter poradni to polecam: http://www.fertimedica.pl/O-nas/Inka-Frajnt
Ja tam poszłam z określonym problemem, umiłowanie czystych dłoni :) uznałam za rzecz drugorzędną, ale jak babka drążyć temat to wyszło, że najpierw musimy "załatwić" natręctwa.

przez zosia.samosia 11 maja 2010, 20:10
Ja czekam na telefon z Sobieskiego.
I mam takie przyziemne pytanie, ale dla mnie bardzo ważne.
Czy na oddziale całodobowym można używać telefonów i komputera? Czy jest możliwość podłączenia się do internetu?
Dla mnie to ważne, bo nie wiem czy jest sens zabierać swojego laptopa.

Właśnie zauważyłam, że powielam pytanie rimbaud ... Przepraszam :(
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

przez eserda 12 maja 2010, 12:35
Szukam psychoterapeuty behawioralnego takiego ostrego skurczybyka który da kopa w tyłek i zmotywuje do dalszej pracy nad sobą oprócz tego dobrze żeby znal sie na fobii społęcznej!!!
pozdrawiam

Ośrodek Psychocentrum w Warszawie

przez Agnish 16 maja 2010, 10:27
Polecam wszystkim :!: Ośrodek specjalizuje się w pomocy osobom z nerwicą, problemami w związku (tym kochającym za bardzo), DDA, lękiem i depresją.

http://www.[no spam]

Psychocentrum
tel. 0 - 506-902-333

Re: Psychoterapeuta-Warszawa

przez Agnish 16 maja 2010, 10:36
snaefridur napisał(a):Jeśli ktoś zna jakiegoś dobrego i sprawdzonego psychoterapeutę z Warszawy (a najlepiej z Bielan) ,to będe wdzięczna za informacje.

Polecam PSYCHOCENTRUM. http://www.[no spam] a tam panią Sylwię Krajewską lub panią Magdę Kacpurę. Ja byłam u jednej a koleżanka u drugiej:)

Centrum Warszawy. SEKRETARIAT Psychocentrum tel. 0 - 506-902-333 - najlepiej dzwonić w godzinach 15 - 19.

Flora napisał(a):
zdesperowany1 napisał(a):Witam

Jest tu ktos kto korzysta z pomocy psychoterapii wlasnie pod katem nerwicy natrectw?.Chodzi mi o prywatnego psychoterapelte ,dodam ze z Warszawy

z gory dzieki:)

Oczywiscie celem mojego tematu jest znalezienie takiej osoby ktora ma dobre rekomendacje w tym co robi:)

Kurcze, ja chodzę do świetnej psycholog, co prawda pod kątem problemów z płodnością (pisałam o niej na innym wątku), ale pracujemy też nad nad moim natręctwem - myję ręce ze sto razy dziennie. Już widzę efekty współpracy. Skóra rąk przestała wyglądać jak papier ścierny.
Jeżeli nie zestresuje cię charakter poradni to polecam: http://www.fertimedica.pl/O-nas/Inka-Frajnt
Ja tam poszłam z określonym problemem, umiłowanie czystych dłoni :) uznałam za rzecz drugorzędną, ale jak babka drążyć temat to wyszło, że najpierw musimy "załatwić" natręctwa.

Polecam panią Ewę Koncę z Psychocentrum (jak nazwa wskazuje centrum Warszawy) - http://www.[no spam]

eserda napisał(a):Szukam psychoterapeuty behawioralnego takiego ostrego skurczybyka który da kopa w tyłek i zmotywuje do dalszej pracy nad sobą oprócz tego dobrze żeby znal sie na fobii społęcznej!!!
pozdrawiam

Pani Magda Kacpura w Psychocentrum - fajna ale nie odpuszcza ;)
www.[no spam]

przez kwakwa 21 maja 2010, 13:13
Ja bardzo polecam panią Barbarę Smolik z Poradni Drogowskazy.
www.drogowskazy.com
Mają dość przyzwoite ceny, jak na Warszawe.
tel. do poradni 602-213-891

przez Nenaja 23 maja 2010, 11:52
Poszukuję psychoterapii związanej z DDA, może być prywatnie, tylko w rozsądnej cenie... jeśli ktoś korzystał, jest z niej zadowolony i może polecić to będę bardzo wdzięczna.
Nenaja

Sortuj wg