[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Dobry psycholog praga południe

przez mp1 18 sty 2010, 03:22
ośrodek intra jest też ok, ale to na żoliborzu ;)
mp1

grupy terapeutyczne dla młodzieży z ZA

przez Promitis 26 sty 2010, 14:34
Centrum Terapii Promitis w Warszawie zaprasza młodzież z diagnozą Zespołu Aspergera do uczestniczenia w zajęciach grupowych (Trening Umiejętności Społecznych). Więcej informacji pod numerem 791 769 069.

Psychiatrzy-Centrum Terapii Promitis

przez Promitis 29 sty 2010, 17:43
Centrum Terapii Promitis zaprasza!!!
Lekarze psychiatrzy - wizyty również w domu pacjenta!!!
Więcej informacji na stronie internetowej www.centrum-terapii.pl oraz pod numerem telefonu 791 769 069.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Terapie, grupy wsparcia dla osób z depresją...

przez **MR** 04 lut 2010, 13:11
Poszukuje pilnie takich informacji ;-))) " na już" ale jest jedno ale ..szukam refundowanych przez NFZ w Warszawie.. może ktos wie , może ktos mi coś poleci.. :smile:

Terapia poznawczo-behawioralna -Promitis

przez Promitis 05 lut 2010, 13:58
Centrum terapii Promitis w Warszawie zaprasza:
- terapia w nurcie poznawczo - behawioralnym dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
- w centrum przyjmuja również lekarze psychiatrzy; możliwość zamówienia wizyty domowej;
Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 791 769 069
oraz na stronie internetowej www.centrum-terapii.pl

Re: Terapie, grupy wsparcia dla osób z depresją...

przez Minka 10 lut 2010, 01:56
Jestem z okolic W-wy, również poszukuję informacji o dobrym psychologu, grupach wsparcia w Warszawie w ramach NFZ. Po długiej walce farmakologicznej czuję, że przyszedł czas zmierzyć się z psychoterapią

Instytut na Sobieskiego /Warszawa

przez zdesperowany1 11 lut 2010, 16:19
Ma ktoś jakieś doswiadczenia z tym miejscem?.Chodzi mi dokladnie o psychoterapie pod kątem nerwicy natręctw.Zamierzam wybrać sie tam i zapisac bez znaczenia czy prywatnie czy nie.Prosiłbym o wszelakie wskazowki co do prowadzacych tam terapię lekarzy:)
zdesperowany1

Kurs Depresja Dzieci i Młodzieży

przez sukces 15 lut 2010, 00:45
Kurs
Depresja Dzieci i Młodzieży – diagnoza, terapia, praca z rodziną

Organizator
Centrum Doradztwa i Edukacji SUKCES
Warszawa 25 luty

Kurs adresowany jest do osób zajmujących się diagnozowaniem zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży. Psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, wychowawców zajmujących się pomocą psychologiczną dzieciom i młodzieży z zaburzeniami psychicznymi, oraz po urazach psychicznych.
Przedstawimy metody diagnozy i terapii, głównie mające zastosowanie w leczeniu u dzieci i młodzieży. Kurs składa się z części wykładowej i warsztatowej nad poszczególnymi przypadkami klinicznymi.
Szkolenie Poprowadzą:
Małgorzata Dworakowska – psycholog, trener, ukończony Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalność psychologia kliniczna; Szkoła Trenerów Ośrodka INTRA w Warszawie, Terapeuta Integracji sensorycznej II stopnia, PSTiS, aktualnie studiuje podyplomowo neuropsychologię; Od wielu lat pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie zajmuje sie głównie diagnozą dzieci i młodzieży.

Rafał Milner - dr n. biol, neurofizjolog, neuroterapeuta Ukończył teoretyczny i praktyczny kurs I i II-go stopnia z zakresu terapii EEG-Biofeedback. Autor prac naukowych i doniesień konferencyjnych na temat neurofizjologicznych podstaw procesu uwagi. Członek Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.
Program
10:00 - 17:00
Część teoretyczna,
Część I (10:00 – 15:30)
- przyczyny depresji
- kryteria diagnostyczne
- mania, choroba afektywna dwubiegunowa,
- zaburzenia współwstępujace
- proces diagnozy
Część II (15:30 – 17:00)
- Zaburzenia i dysfunkcje neurologiczno-psychologiczne a terapia EEG Biofeedback
- Przeciwwskazania do terapii EEG Biofeedback
Część warsztatowa,
- rozpoznawanie niepokojących sygnałów u dzieci i młodzieży
- plan terapeutyczny
- studium przypadków – próby diagnozy
Podczas wykładu zaprezentowane zostaną również:
• Przykłady pomocy dydaktycznych
• Ćwiczenia praktyczne
• Materiały audio/video
• Zaprezentujemy urządzenia do terapii EEG Biofeedback
• Zapewniony pakiet materiałów do natychmiastowego zastosowania, uczestnicy w
materiałach dostają także omawiane narzędzia diagnostyczne
Miejsce:
Warszawa
Hotel Szkoleniowy "Ursynów"
ul. Roentgena 5, 02-781 Warszawa
Do hotelu można dojechać autobusem linii:
195, 504, 505, 136, 436,416, 715 lub metrem i autobusem (2 przystanki)
Opłaty
300 zł przy zgłoszeniu i wpłacie do 10 lutego 2010
350 zł przy zgłoszeniu i wpłacie po 10 lutego 2010
przy zgłoszeniu 3 osób z tej samej placówki koszt udziału:
pierwsza osoba – 300zł
każda następna osoba z tej samej placówki - 280zł
Kontakt i informacje dodatkowe
Adres e mail:
sukces.sukces@gmail.com
fax/tel. (22)251 69 25
tel. komórkowy: 696 806 539, 509 585 619
www.sukces-konferencje.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
ZGŁOSZENIA za pomocą formularza zgłoszeniowego (formularz do pobrania na stronie: www.sukces-konferencje.pl) formularz prosimy przesłać drogą mailową

Re: Szukam dobrego psychologa od spraw sercowych Warszawa

przez dandelion 15 lut 2010, 01:52
ja też mam pytanie o psychologa w Warszawie. Może ktoś z Was może polecić dobrą panią psycholog w Warszawie? Przyznam, że zwracam dużą uwagę na cenę-niestety wszystkie oferty jakie znalazłam, zaczynają się od 80zł... obawiam sie, ze na dłuższa metę nie dam sobie rady finansowo, jak to w życiu studenta bywa. A problem mam poważny i nie chcę (nie mogę) dłużej zwlekać...
będę wdzięczna za odpowiedź

Re: WARSZAWA

przez Słowianka 15 lut 2010, 11:30
Szukam psychologa,który jest dobry w zaburzeniach osobowości,w tym z pogranicza.Może być państwowo,albo prywatnie.Jeśli ktoś zna bardzo proszę o namiary.Z góry dziękuję
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Psychoterapia Warszawa

przez zdesperowany1 15 lut 2010, 18:30
Witam

Jest tu ktos kto korzysta z pomocy psychoterapii wlasnie pod katem nerwicy natrectw?.Chodzi mi o prywatnego psychoterapelte ,dodam ze z Warszawy

z gory dzieki:)

Oczywiscie celem mojego tematu jest znalezienie takiej osoby ktora ma dobre rekomendacje w tym co robi:)
zdesperowany1

Lekarz psychiatra, Warszawa i okolice

przez R90 15 lut 2010, 18:59
Witam! Potrzebuje pilnie wizyty u psychiatry. Opisze swoj problem. Otoz jestem studentem Politechniki Warszawskiej. W wyniku nałożenia sie na siebie bardzo niemiłych spraw( zakonczenie dlugiego zwiazku partnerskiego, śmiertelna choroba dziadka) totalnie zawaliłem sesje i grozi mi wyrzucenie ze studiow. Podejrzewam u siebie lekka depresje, czyli apatia, brak checi do zycia,brak wiary we własną osobe jednak bez mysli samobojczych. Poszukuje takiego lekarza ktory za opłatą wystawilby mi takie zaswiadczenie, poniewaz tylko takie cos da mi spore szanse ze przejde na 2 semestr. Jezeli znacie takich psychiatrow to piszcie na gg 9590694 lun na forum
R90

Re: Lekarz psychiatra, Warszawa i okolice

przez linka 15 lut 2010, 19:07
Już ci pisaliśmy na czacie KAŻDY lekarz psychiatra wypisze ci takie zaświadczenie jeśli faktycznie masz depresje, a prywatny wypisze nawet jeśli jej nie masz.
warszawa-t11716-462.html - poszukaj sobie, 34 strony o lekarzach psychiatrach w warszawie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: WARSZAWA

przez R90 15 lut 2010, 19:48
Czy aby na pewno jak zapłace nie beda robili problemów?
R90

Sortuj wg