[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez namiestnik 16 gru 2009, 22:16
nooo - i to kurcze już długo.. a tak serio to może mam jakiś swoisty - chwilę dobrze, a chwilę źle

przez polakita 17 gru 2009, 12:51
ja jakoś nie mam zmiennych nastrojów, nawet jak mam okres... albo może tego nie zauważam? Mam raczej stale taki raczej obniżony nastrój, ale czasem się zmienia na plus ;)
polakita

przez namiestnik 17 gru 2009, 16:39
Choroba - jak sobie pomyślę, że gdybym był kobietą i miał okresy i związane z nimi wahania hormonów to byłaby pewno masakra. Skoro i tak już jest źle. Choć może przynajmniej jakaś regularność i przewidywalność by była.

A swoją drogą polakita to teraz każdy facet zacznie pytać czy Ty wolna jesteś :)
Po takiej reklamie! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polakita 17 gru 2009, 17:12
No i w dodatku - mam okres!! Czyli - nie ciężarna!!
Jak na razie nie jestem wolna, a mój "przyjaciel" był nawet w niedzielę w qfajce, ale go nie poznałeś więc żałuj :))
polakita

przez namiestnik 17 gru 2009, 17:42
Będzie okazja. :) No i kto wie co będzie po sylwestrze :) Czy ten stan się nie zmieni u Ciebie :) By akurat pasowało :)

Re: Warszawa, Gruzińska 6 - poradnia

przez Keisha 26 gru 2009, 18:41
Więc ja tam chodzę, na wizytę trzeba czekac nawet 3 iesiacę, od groma ludzi, często jest tak że pacjęt jet umówiony np na 15:00 a wchodzi dopiero na 16:30 bo lekarz sie spoznił i wswzsystko jest przesuniętę, nie wiem jak inni lekarze ale do tej co ja chodziłam była, taka nie uczuciowa, czyli weszłam do niej po roku przerwy a wczesniej chodziła do innego lekarza, a ona nie przeczytała nwet mojej karty, nicmi nie mowiła dała proszki i kazała przyjsc z miesiąc, wysdaje mi sie ze powinna inaczej mnie potraktować, przedewszystki porozmawiac czy cos a nie odwaliła swoje i następny pacjęt. Spróbuj może ty trafisz na lepsezego lekarza. nie kazdy musi taki być. ;)

przez gabinetasanti 27 gru 2009, 21:52
Gabinet Refleksoterapii Asanti

Pomoc w depresjach,lękach, nerwicach, bezsenności itd
Zapraszam na www.gabinet-refleksologiczny.pl
gabinetasanti@wp.pl

Karolina Lipska

Refleksologia twarzy - masaż terapeutyczny

przez gabinetasanti 27 gru 2009, 21:57
Gabinet Refleksoterapii Asanti

Terapia refleksologiczna pomaga w stanach depresyjnych, nerwicach, bezsenności itp
Do zapoznania się ze szczegółami zapraszam na www.gabinet-refleksologiczny.pl
email: gabinetasanti@wp.pl

Warszawa

przez monikamariola 30 gru 2009, 16:03
Na początku witam wszystkich serdecznie!

Mam problem, szukam pomocy ale szczerze mówiąc to sama nie wiem jakiej... Do tej pory byłam osobą pogodną, wesołą optymistką i pomoc psychologa była ostatnią rzeczą jakiej potrzebowałam. Ale w przeciągu ostatnich 3 miesięcy straciłam 2 bliskie mi osoby i nie potrafię sobie z tym poradzić. Szukam kogoś z kim mogłabym o tym porozmawiać. Rozmawiałam z przyjaciółką, przyjacielem ale to za mało, chyba potrzebuję specjalisty. Widziałam wcześniejsze posty, adresy itp, itd. ale problem jest taki, że pracuję na umowę zlecenie, nie mam ubezpieczenia więc chyba pozostaje mi tylko wizyta prywatna :( Kompletnie się w tym wszystkim nie orientuję, ludzie piszą o depresjach a ja nawet nie wiem jak nazywa się ten stan, w którym się znajduję. Czy na Sobieskiego 112 znajdę pomoc? Jeśli nie to gdzie mam jej szukać? Mieszkam na Woli ale jeżeli będę musiała to dojadę. Błagam, pomóżcie!

przez polakita 31 gru 2009, 02:23
monikamariola, tu zobacz jest post naszego kolegi scrata
nerwica-lekowa-jest-100-wyleczalna-t18640-154.html
szkoda że nie napisał w tym wątku ;)
ja chodzę państwowo a gdybyś chciała więcej wiedzieć to może jego bezpośrednio zapytaj ?
polakita

przez monikamariola 31 gru 2009, 11:44
Dziękuję.

Dr P. Kostrzyński lub mgr M. Bis opinie

przez dziwaczka 10 sty 2010, 20:51
Pewnie umieszczam to w niewłaściwym miejscu, ale błagam o nie kasowanie. Jeśli ktokolwiek cokolwiek słyszał o dr Piotrze Kostrzyńskim lub o mgr Małgorzacie Bis ( obydwoje przyjmują w Warszawie) to bardzo proszę o opinie. to dla mnie szalenie ważne i pilne!

Dobry psycholog praga południe

przez Keisha 13 sty 2010, 20:15
Witam, podajcie namiary na dobrego psychologa, najlepiej praga południe, musze z kimś pogadać, z kimś kto wkoncu nie bedzie na mnie krzyczał lub smiał się z moich lęków. W sumie mogą być psycholodzy ogólnie w wawy tylko dobry!!!

Re: Dobry psycholog praga południe

przez polakita 13 sty 2010, 23:44
Zajrzyj na forum jest dział oferty -> Warszawa.
Na Saskiej kępie jest laboratorium psychoedukacji - podobno renomowana placówka, lecz nie korzystałam. No i oni chyba stosują psychoterapię analityczną, nie jestem pewna http://www.lps.pl/pl/?page_id=51
Ktoś na forum polecał CBT (terapia behawioralno-poznawcza) http://www.cbtedu.pl/portal/?q=node/49&tab=0
PS. Urodziłam się na Saskiej Kępie :smile:
polakita

Sortuj wg