[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez LARISA FERFETTA 13 lis 2009, 06:25
"jedyne co moge w tej kwestii zrobic to przedstawic moja wlasna opinie terapii na dolnej troche na chybcika bo sie zbieralam i sie zebrac nie moglam bo to dla mnie wazna kwestia i ciezko mi to ogarnac tak na raz jak mi sie cos przypomni to napisze [...] "

bunny po co taki długi post walnełaś.? :shock: Trzeba było napisać poprostu: nareszcie miałam orgazm a aaaaaaaa :lol:

Drodzy forumowicze o kolejnych orgazmach bunny możecie się dowiedzieć z jej nowej strony "moja terapia".... Gorąco polecam.

przez bunny_wrrr 13 lis 2009, 13:01
LARISA FERFETTA, post dlugi bo mialam duzo do powiedzenia - to chyba jasne
choc generalnie slow brakuje by opisac moje wrazenia a juz na pewno nie oddaloby ich takie lakoniczne okreslenie zwlaszcza mijajace sie z prawda 8)
a za reklame dziekuje ale nie trzeba ;) mam link w profilu kto chce ten kliknie
no i aby co poniektorzy sie nie rozczarowali musze zdementowac ze o orgazmach tam niestety ani widu ani slychu :mrgreen:

btw LARISA postaraj sie nie zasmiecac forum takimi postami tzn nie wnoszacymi nic do tematu :roll:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez agusiaww 13 lis 2009, 14:04
Ja sie moze zjawie, ale nie wiem na pewno :P
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Gdzie najlepiej?

przez CharlieChristian 20 lis 2009, 04:50
no dobra nie jest chyba jednak ze mna az tak dobrze bo mam ciągi niewychodzenia z domu po kilka dni i spania przez większą część doby. nie zam konkretnej przyczyny mojej depresji, widze tylko skutki. Jestem po 3 latach terapii grupowej. jestem uzależniony od seksu, w sensie że jak inni np piją jak im źle to ja sobie robie "dobrze" gdy mi "źle"mieszkam w lublinie i studiuje tutaj ale zaczynam sie obawiać o studia (dzienne) bo opuszczam już masę zajęć. Mój terapeuta powiedział mi że muszę mieć przerwę w terapii z nim co najmniej pół roku i że jeśli będzie ze mną bardzo źle to żebym się zgłosił na leczenie stacjonarne do szpitala. Szczerze to się trochę tego boję. Jednak chcę w końcu przepracować do końca ten temat bo tu chodzi w koncu o moją przyszłość i normalne życie. czy polecacie jakieś dobre ośrodki? może być też ew. Warszawa, co myślicie o lublinie i gdzie się najlepiej zgłosić z moim stanem, bo krat w oknach np nie potrzebuje. Gdzie pójść żeby atmosfera i ludzie mnie jeszcze bardziej nie zdołowała. Gdzie ludzie rzeczywiście sie leczą a nie traktują pobytu jak "kolonii"?

Szukam dobrego psychologa od spraw sercowych Warszawa

przez travel 23 lis 2009, 01:52
Mam powracajaca nerwice po nieudanym zwiazku.Strasznie mnie to meczy i wraca co jakis czas.A ciagnie sie juz pare lat.

Moze ktos kogos poleci ?

pozdr

Re: Szukam dobrego psychologa od spraw sercowych Warszawa

przez agusiaww 23 lis 2009, 09:01
Sprobuj poszukac w poradniach psychologicznych.

Warszawa, Gruzińska 6 - poradnia

przez tlb 26 lis 2009, 21:32
Czy ktoś z was orientuje się czy można zadzwonić tam i zapisać się na wizytę u psychiatry (bo jak rozumiem do niego nie potrzebuje skierowania, w przeciwieństwie do skierowania do psychologa) czy tez muszę udać się tam osobiście?
Może ktoś z was leczy się tam i jest w stanie powiedzieć coś o placówce i lekarzach?
Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
tlb

Re: Szukam dobrego psychologa od spraw sercowych Warszawa

przez tomaszs 27 lis 2009, 11:40
Witaj,

Przesyłam Ci namiar na listę psychoterapeutów w Warszawie z portalu www.polskaterapia.pl
http://www.polskaterapia.pl/index.php?o ... id=9999999

Pozdrawiam
Tomasz

Re: Warszawa, Gruzińska 6 - poradnia

przez mp1 29 lis 2009, 02:23
a orientujesz się pod jaki szpital (jeśli w ogóle) to podlega?
mp1

Warszawa. Gdzie do psychiatry?

przez rucik1234 03 gru 2009, 03:53
Wiem, ze moze juz byl na tym forum taki temat i juz kiedys go omawiliscie ale nie odwiedzam tego forum czesto wiec nie wiem. Powiedzcie mi, dokad najlepiej radzicie wybrac sie do psychiatry w Warszawie, wlasnie z problemami nerwicowymi? Zalezy mi na jakims naprawde dobrym specjaliscie. Obojetnie czy prywatnie czy z NFZ. Chociaz wydaje mi sie ze prywatnie lepiej traktuja pacjenta ale moge sie mylic, dlatego pytam. I powiedzcie mi jeszcze co myslicie o slynnym w kregach zainteresowanych warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ulicy Sobieskiego? Ostatnio jak chcialem sie tam zapisac do doktora to powiedzieli mi ze najblizszy termin maja za ponad dwa miesiace ; ]. Ale czy to w ogole dobre miejsce do leczenia problemow nerwicowych/depresyjnych itp? Jakie znacie lepsze miejsca do leczenia swojego umyslu z tychze problemow w Warszawie?

Re: Warszawa. Gdzie do psychiatry?

przez Słowianka 03 gru 2009, 08:20
Zobacz w dziale Oferty
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez rucik1234 03 gru 2009, 09:22
Chyba sie nie zrozumielismy.... Wiem gdzie moge sprawdzic, gdzie mozna sie udac do psychiatry. Chociazby dzieki google moge sie tego dowiedziec ; ]. Mi chodzi o wasze subiektywne spostrzezenia na temat, 'ktory psychiatra jest najlepszy (jeden z lepszych) w warszawie'. Mysle ze sa tu ludzie z Warszawy, ktorzy korzystali z pomocy kilku psychiatrow i moga sie wypowiedziec, ktory ich zdaniem jest lepszy od ktorego. Niekoniecznie musi rozchodzic sie konkretnie, personalnie o danego psychiatre ( chociaz dobrze by bylo), moze to byc jakis konkretny osrodek albo klinika.

przez agusiaww 03 gru 2009, 09:25
ZObacz podforum miasta oferty

przez Słowianka 03 gru 2009, 10:22
Zobacz forum oferty,a tam wejdź na temat o Warszawie...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg