[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez ESTER 31 paź 2009, 19:30
gavril princip, znowu się czepiasz ?

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat skuteczności TPB w przypadku zaburzeń lękowych a nie na Twój temat.
ESTER

przez polakita 01 lis 2009, 00:01
Ester, to może mogłabyś to jeszcze jakoś konkretnie uzasadnić (chyba że jest to twoje widzimisię) bo z tego co widzę większość osób na forum jak i psychiatrów właśnie poleca tę metodę. no i jeżeli znasz lepszą to może podziel się również z nami taką informacją.
polakita

przez namiestnik 01 lis 2009, 08:53
Ja myślę, że musimy poprostu pamiętać, że ESTER nie lubi Dolnej. Ja tak szczerze nie znam statystyk ilu pacjentów popełnia na Dolnej samobójstwa po terapii. Ani nawet ile gdzie indziej. Po prostu musimy chyba przyjąć, że ESTER tak ma, że Dolnej nie lubi. Ale jeżeli to nielubienie jest poparte jakimiś konkretami to prosimy o nie. Mówisz, że jest po leczeniu w niej więcej samobójstw?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gavril princip 01 lis 2009, 15:42
Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat skuteczności TPB w przypadku zaburzeń lękowych a nie na Twój temat.

A ja wyrazam na twoj temat. Nudzisz i na dodatek szkodzisz.Przejrzalem ten watek i widze ze znowu szermujesz bezmyslnie nieuzasadnionymi opiniami.Oczywiscie nie trudno wyjasnic dlaczego Ester nie lubi Dolnej; ta wybitna absolwentka psychologii -ktora pierdzi dopiero co na stazu swiezo po studiach a z dumą okresla siebie jako specjalista psychoogi klinicznej - jest zdania ze wszelkie jej spostrzezenia jako i wrazenia sa niezwyklymi odczuciami poniewaz popartymi wieloletnią profesjonalna nauka na studiach z zakresu "psychologii klinicznej" i kwestionujac jej opinie (czyt. wrazenia i odczucia) kwestonujecie wy maluczkie robaki i podludki nie znajace sie na psychologii jej fachowa wiedze, 5 letnie [jendolite!!] studia magisterskie, nauke u najwybitniejszych oraz same autorytety psychologii. Abstrahujac od przeceniania wlasnej wiedzy i samej siebie to warto wspomniec ze absolwentka Ester jest zaburzona emocjonalnie a jedno idrugie daja piekny wynik ktory mozecie obserwowac tutaj w tym watku.Oczywiscie pomijam fakt ze rownie genialne opinie dostarczaja jej towarzyszki psycholozki stazujace na Dolnej (tak?). Takze pomnozcie to co napisalem wielokrotnie a mamy piekna dogmatyczna opinie.Niczym gluchy telefon.Nie Ester, to tylko twoje chore przekonania na swoj temat a nie fachowa wiedzia.Do tego drugiego trzeba jeszcze chwile samokrytyki i refleksji. Nie przypadkowo sie rozpisuje poniewaz chce jeszcze raz zauwazyc ze swoja pewnoscia siebie szkodzisz; wchodza tu ludzie szukajacy pomocy, zalamani ,czesto przestraszenie a przedewszystkim podatni na opinie innych a twoje bezmyslne nieuzasadnione (rozumiem ze ty jestes autorytetem i uzasadnieniem w samym sobie) opinie moge nie jednemu zaszkodzic.
Jeszcze jedno; tak, to co nie moga wyjasnic nauki kongnitywne swietnie tlumaczy i wyjasnia freudyzm (dlatego religia jest zawsze o krok doprzodu od astrofizyki)

PS: Poczekajcie na te konkretne przyklady nienawisci do Dolnej, zaraz sie posypią oczywiscie pelne namietnych historyjek i emocjonalnej ekspresji oraz pogardy na nieukow forumowiczow ktorzy nie rozumieja Ester i sa glupi i naiwni etc etc

[Dodane po edycji:]

tam gdzie jest cenzuraz powinno byc "abstrahujac", admin masz zjebana cenzure na tym forum

[Dodane po edycji:]

buahaha /cenzura/ nie moge. jeszcze raz a.b.s.t.r.a.h.u.j.a.c. zamiast cenzura
gavril princip

przez polakita 01 lis 2009, 17:01
wlasnie nie wiem czemu nie lubie psychologow, mam jakas awersje, ale takie zachowanie jak Ester tu prezentuje mnie wlasnie w tym utwierdza... jakies rozchwianie emocjonalne, nadmierna pewnosc swoich pogladow ktore sa bardziej wlasciwe niz wszelkie inne, nieomylnosc, i nieumiejetnosc uzasadnienia swoich racji... mam tylko nadzieje ze nie wszyscy psychologowie sa tacy...
polakita

przez namiestnik 01 lis 2009, 17:09
A różnie jest. Ja mam swoją panią psycholog i jest dobrze. Ale poprzedni psycholog - choć bardzo mi pomógł to faktycznie miał czasem taką (nieuzasadnioną) pewność siebie, że przeczył nawet faktom.

przez ESTER 01 lis 2009, 23:06
gavril no widze ,że przyłączyłeś się do towarzystwa wzajemnej adoracji .Proponuje założyć nowy portal "anty-psycholog".Tam to dopiero Ty i Twoi znajomi z tego forum będziecie się mogli rozpisywać na temat tego jakie to "chore przekonania na swoj temat a nie fachowa wiedzia" mają wszyscy psycholodzy.Myśle , że Wasza pomoc przyszłym pacjentom będzie wtedy nieoceniona.W myśl zasady "psycholog-mój wróg" w pore ich ostrzeżecie reperując przy okazji nadszarpnięte poczucie wartości i brak pewności siebie.

gavril princip napisał(a):Oczywiscie nie trudno wyjasnic dlaczego Ester nie lubi Dolnej

Naprawdę ? No to może jak już wszystko wiesz to wyjaśnij wszystkim bo ja jakoś nie potrafię.

gavril princip napisał(a):Nie przypadkowo sie rozpisuje

Coś takiego.....No patrz...a wiesz , że mi to nawet do głowy nie przyszło......
ESTER

przez namiestnik 01 lis 2009, 23:49
Ej!

Nie jestem modem - ale bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję a nie obrzucanie się złośliwościami.

przez ESTER 02 lis 2009, 00:11
namiestnik napisał(a):Ej!

Nie jestem modem - ale bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję a nie obrzucanie się złośliwościami.

No jak na razie najbardziej złośliwy to jest gavril.....może i moglibyśmy porozmawiać,byłoby o czym, ale niestety szanownego Pana gavrila na to nie stać.On merytorycznie potrafi jedynie wieszać psy na psychologach wykorzystując do tego oczywiście moją osobę.A to nie moja wina namiestniku drogi , że go biedaka skrzywdzili kiedyś Ci "okrutni" psychoanalitycy.
ESTER

przez namiestnik 02 lis 2009, 00:19
ESTER - to do Ciebie się odnosi - niezależnie co myślisz o innych to zamiast ich oceniać i stosować złośliwości spróbuj mówić merytorycznie. Potraktuj to jako próbę przed pracą - bo zapewniam Cię, że niejeden pacjent będzie wyprowadzał z równowagi (lub tak może się Tobie wydawać) - a jak wtedy zaczniesz bawić się w docinanie i złośliwości to ... no sama pomyśl - czy to będzie jakakolwiek terapia? A może właśnie z kimś tak reagującym miał do czynienia Garvil i stąd ma takie sądy. Ja życzę trafienia na dobrego terapeutę. Ale z własnego doświadczenia wiem, że różnie z tym jest. Cóż jak w każdym zawodzie.

przez bunny_wrrr 02 lis 2009, 00:28
ESTER napisał(a):
namiestnik napisał(a):Ej!

No jak na razie najbardziej złośliwy to jest gavril.....może i moglibyśmy porozmawiać,byłoby o czym, ale niestety szanownego Pana gavrila na to nie stać.On merytorycznie potrafi jedynie wieszać psy na psychologach wykorzystując do tego oczywiście moją osobę.A to nie moja wina namiestniku drogi , że go biedaka skrzywdzili kiedyś Ci "okrutni" psychoanalitycy.
nie znam tej historii ale moze na podobnej zasadzie ty wieszasz psy na dolnej i ciebie skrzywdzili specjalisci z tej najgorszej w swiecie placowki?
pytam serio
cisnie sie na usta: przyganial kociol garnkowi...
moze zamiast dostrzeganiu zdzbla w oku gavril princip podejmiesz probe (po raz kolejny) solidnego rozwiniecia swoich pogladow nt dolnej w odpowiedzi na posty polakity i namiestnika?
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez ESTER 02 lis 2009, 00:48
namiestnik, a skad wogóle taki pomysł , że ja tutaj prowadze jakas terapie ? Bo tak to napisałes.Terapia to terapia czyli praca to praca a moje uczestnictwo na tym forum to juz życie prywatne a nie zawodowe.Psychologiem jestem do 19.00 a po tej godzinie np.ESTER :D A nie pomyślałeś , że może ja jestem już zmęczona tą merytoryką w robocie a tutaj chce np.pooceniać ? Ja nie jestem typem psychologa 24 na dobę.No sorry.....
ESTER

przez gavril princip 02 lis 2009, 01:17
Interesujacy jest sposob rozumowania Ester, rodem z PTP. Kazdy kto nawet okresowo sledzil moje posty orientuje sie ze problemow z psychiką nie mialem i nie mam (zadnych nerwic, depresji itd ..w przeciwienstwie do Ester) tymbardziej nie z problemami tutaj przyszedlem a z checia wymiany zdan, co jest wrecz oczywiste.Za to dosc latwo zauwazyc ze interesuje sie psychologia w sposob znaczny oraz nia sie posluguje podczas dyskusji.Zwiazku z tym ciekawi mnie rozumowanie Ester ; dlaczego znamionujesz mnie jako 'skrzywdzonego pacjenta' ktory nie moze przelknac traumy ( twoj staly schmeatyczny zwrot) a nie np. przyszlego psychologa ktory martwi sie o ta dziedzinie i jej jakosc a co najwazniejsze fachowosc w kontakcie z pacjentami ? Odpowiedz wrecz sama sie nasuwa; bo jak reszta calkiem specyficznej choloty jestes przekonana ze psychlog nie skrytykuje 'swojego' nawet jak bardzo do dupy by nie byl, ze poczucie 'stadnej tozsamosci' jest ponad to.Dla ciebie to jest zwykla klika i przez takich jak ty ta branza jest postrzegana jako mala smierdzaca klika z wodzami PTP na czele.(ty kojarzysz to z elitarnoscia, ponad malych i jeszcze mniejszych co nie pojma i nie zrozumieja dlatego winni milczaco przyjmowac to co mowisz a bledy wasze w imie wyzszych idealow ignorowac - wtedy to nawet nie dla mnie ale dla nich bedzie -jestescie?- smierdzaca kliką)
W dalekiej przyszlosci moze bede dzielic ta branze z toba i boli mnie to chyba bardziej niz 'skrzywdzonego pacjenta' bo juz widze ze bedzie trzeba sie wstydzic za takich jak ty,a niektorzy juz sie wstydza i proboja cos z tym robic.
Jestem zlosliwy i ciety - nie przecze - ale czy kogos tym krzywdze? taka to krzywda jak maly smieszny styl wypowiedzii porownywalny do klujacego dymu papierosowego w malych duskusyjnych knajpach.Szczypie w oczy? nie mozesz? to nie odpowiadaj, zostaw innym.No tak ale to tylko umyslny styl a nie bledna opinia, informacja ktora moze zawarzyc na przyszlosci, zyciu i zdrowiu przypadkowego neurotyka ktory wpadl tu po pomoc a pierwsze i ostatnie co ujrzal to niesmiertelny spam Ester i napis Dolna pod ktorym przeczytal histeryczne " nie nie !! to was zabije bla bla bla".Warte przemyslenia.
Pozatym smiem twierdzic ze mam w duzym stopniu racje w swoim ostatnim wpisie jesli za odpowiedz moge poczytywac paniczne i jawnie chamskie napady na mnie.Osoba pewna swojej racji a tymbardziej nieprawdziwych i jawnie oszczerczych informacji zachowuje cyniczny dystans ,nawet nie jest wstanie sie zdenerwowac co jedynie zniesmaczych i merytorycznie- a jesli trzeba i cynicznie- odpowiedziec.Takze demaskujesz sie dziewczyno.

PS: Ester ty nie jestes psychologiem ,tylko uwazasz sie za psychologa, niespelnozedukowana stazysko.
gavril princip

przez ESTER 02 lis 2009, 01:26
bunny_wrrr napisał(a):nie znam tej historii ale moze na podobnej zasadzie ty wieszasz psy na dolnej i ciebie skrzywdzili specjalisci z tej najgorszej w swiecie placowki?
pytam serio
cisnie sie na usta: przyganial kociol garnkowi...
moze zamiast dostrzeganiu zdzbla w oku gavril princip podejmiesz probe (po raz kolejny) solidnego rozwiniecia swoich pogladow nt dolnej w odpowiedzi na posty polakity i namiestnika?

No to tak bardzo w skrócie jeszcze raz i lightowo żeby nie było moja wypowiedz na ten temat.

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

Twój apel do gavrila na niewiele się zda.... :lol:Jakie On może mieć poglądy? Co On może wiedzieć wogóle o tej placówce ? :lol: Znalazł sobie poprostu kolejny pretekst do tego żeby się wyładować a, że akurat taka psycholog ESTER się znalazła i było się o co czepnąć to przyłączył się do sprzeczki , akurat tutaj mógł dać upust swoim emocjom.To się nazywa przemieszczenie.A tak poza tym gavril ma takie zrywy średnio co kilka miesięcy(taka jest jego zresztą częstotliwość wchodzenia na to forum) więc już się przyzwyczaiłam , że regularnie co jakiś czas się mnie czepia :D
ESTER

Sortuj wg