[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Psychiatra

przez pierm77 30 wrz 2006, 20:48
kukubara napisał(a):Mam prosbe...czy zna ktos zaufanego ..sprawdzonego lekarza,ktory specjalizuje sie w nerwicach lekowych?....w Warszawie oczywiscie i prywatnie..bo chyba czekac nie moge :cry:

jak chcesz napisz na pw przesle ci namiary
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez Tygryska 01 paź 2006, 10:56
bo sama tam chodzę i uważam, że jest naprawde ok, jestem bardzo zadowolona

przez pierm77 01 paź 2006, 15:54
Tygryska napisał(a):bo sama tam chodzę i uważam, że jest naprawde ok, jestem bardzo zadowolona

a jakie jest podejscie terapeltow - czy autentycznbie interesuja sie pacjetem i staraja sie mu pomoc wrocic do normalnego zycia ty tez poprzestaja na zwyklej psychoanalizie ?
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Baniak79 01 paź 2006, 16:24
Jak ktoś ma mozliwość dostac sie w Warszawie do kliniki nerwic na Sobieskiego to polecam, już wiele osób mi mówiło że po tej terapii zaczeli nowe życie,odzyskiwali pare lat życia, troche sie na to czeka, ale warto.Jak bym mieszkał w Warszawie to sam bym się tam starał dostać, a tak zapindalam do Lublina ;-),ale też jest spoko

przez Tygryska 04 paź 2006, 18:50
Moja terapeutka nie pracuje w podejściu tradycyjnie psychoanalitycznym, bliżej jej do innych nurtów. Ja bym jej podejscie nazwała "empatycznym towarzyszeniem" (takie mam skojarzenie 8) , nie wiem jak to inaczej określić). Nie wiem czy o to ci chodziło, nie wiem jak terapeuta może się nie interesować pacjentem...

Na Sobieskiego są napewno świetni specjaliści, tylko, że musiałabym tam być codziennie, zdaje się że przedpołudniami więc dla mnie odpada, ale jak ktoś może to też polecam, słyszałam wiele dobrych opinii.

przez qbusi 06 paź 2006, 10:42
Ja Ci mogę poledzić zespół psychologów, ten ze strony http://www.zespol-psycholodzy.pl a w szególności psycholog Anna Kubicka

Pozdr.
Q.

przez snaefridur 07 paź 2006, 15:19
Zdezaktualizowało się.
Ostatnio edytowano 17 paź 2006, 14:45 przez snaefridur, łącznie edytowano 1 raz
snaefridur

przez Perl 09 paź 2006, 17:59
A ja polecam p.Wudarczyk
www.diada.pl
adres wzięlam stąd wlasnie i skorzystalam z pomocy, nadal korzystam i jestem zadowolona

przez Luti 12 paź 2006, 15:20
Ja co prawda jestem pedagogiem,ale chętnie mogę pomóc. Bezpłatnie :) Jakby co. to pisz na GG.

przez pierm77 14 paź 2006, 15:23
Tygryska napisał(a):nie wiem jak terapeuta może się nie interesować pacjentem...

oj mozna mozna nawet duze pieniadze za to biora lecz to moje doswiadczenie

Tygryska napisał(a):Na Sobieskiego są napewno świetni specjaliści,

sa mnie wyciagneli z tzw. ciezkiej nerwicy i nauczyli mnie z nia zyc, dalej bylo juz znacznie gorzej bo ja chce newrice wyleczyc i tu zaczyna sie problem bo mam ogromne braki emocjonalne i wiele przezyc traumatycznych
zbanowany

przez MałaMi 15 paź 2006, 03:41
ale na Sobieskiego w szpitalu czy gdzies indziej na sobieskiego?

Do przedmówcy: gratuluje wyleczenia!! :)) jesli z tego sie podzwignales, to juz nic nie bedzie chyba bardziej strasznego! i patrz przed siebie, bedzie dobrze! :)

przez pierm77 15 paź 2006, 09:49
MałaMi napisał(a):ale na Sobieskiego w szpitalu czy gdzies indziej na sobieskiego?

odzial dzienny 3 m-czna terapia grupowa

MałaMi napisał(a):Do przedmówcy: gratuluje wyleczenia!! :)) jesli z tego sie podzwignales, to juz nic nie bedzie chyba bardziej strasznego! i patrz przed siebie, bedzie dobrze! :)

dziekuje lecz napisalem "ciezkiej" nerwicy czyli moge wychodzic z domu, funkcjonowac, jezdzic po calym swiecie, nawet poleciec samolotem a kiedys 1 przystanek metrem byl jak tortury sredniowiecza, zreszta czesc z was wie o czym pisze. Problem z tym ze niektorzy ludzie po terapii (ach) nawet majac 20 pare lat zauwazaja ze "istnieja" i tu niestety potrzebna jest rownie zangarzowana pomoc aby poradzic sobie z:

1. pogodzeniem ze strata, trauma dziecinstwa

2. odnalezieniem sie w swiecie (bo to troche tak jakbys kazal noworotkowi byc "doroslym" - niczego nie jestes pewny/a bo nie zyles dla siebie)
chocby takie rzeczy jak ulubione koleory, potrawy, tance, muzyka, miejsca ludzie (a wlasciwie brak bliskich) to zwykle odbywa sie w dziecinstwie (pozniej ulegajac weryfikacji lecz wtedy jest ten "bezpieczny czas" na to)

3. Poradzenie sobie w swiecie realnym czyli takie drobiazgi jak zaleglosci ktore powstaly w przeszlosci np. finasowe, zawodowe itp... a jednoczesnie pogodzenie sie z tym ze pewne rzeczy ktore inni dostali ty musisz "wyraywac" od zycia ciezka praca (i to duzo pozniej niz inni)

4. krotkie lecz b. wazne - nauczyc sie zyc dla Siebie i byc konsekwetny w realizacji ww. planu

5. reszta to juz zupelne "drobiazgi " asertywnosc, pokonanie (nabytych) nalogow itp.

Nie znam psychologa , osrodka w polsce w ktorym lekarz rozpisalby z pacjetem cos w rodzaju planu (nie teoretycznego) wyjscia z (JEGO - danego pacjeta) nerwicy. A pozniej troche tak jak w filmie buntownik z wyboru wspolnie z nim "szedl" ( pilnowal, wspieral, doradzal,konfrontowal) przez trudna droge jego realizacji. To chyba zbyt trudne dla naszych lekarzy z ich wiedza z lat 70 tych dla ktorych okazane wsparcie od czasu do czasu (srednio raz do roku jak im dobrze placisz) to szczyt ich mozliwosci...
zbanowany

przez Alicja Liddell 30 paź 2006, 23:59
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, wygląda na to że w końcu wyląduję na Sobieskiego 112. Mają tam dwie grupy: jedna rano tylko dla nerwic, a druga popołudniami dla ludzi z różnymi zaburzeniami. Ta poranna w moim wypadku niestety odpada :( więc zostają popołudnia. Na razie umówiłam się na wstępne spotkanie z prowadzącym, a potem zobaczymy... Trochę się boję, zwłaszcza, że spotkania są codziennie przez cały tydzień, jak dla mnie to strasznie często, kontakty z ludźmi mnie wykańczają... :cry: Ale chcę przynajmniej spróbować, za jakiś czas napiszę wam jak było.
"UNCERTAINTY CAN BE A GUIDING LIGHT"

przez pierm77 01 lis 2006, 19:55
Alicja Liddell napisał(a):Dzięki za wszystkie odpowiedzi, wygląda na to że w końcu wyląduję na Sobieskiego 112. Mają tam dwie grupy: jedna rano tylko dla nerwic, a druga popołudniami dla ludzi z różnymi zaburzeniami. Ta poranna w moim wypadku niestety odpada :( więc zostają popołudnia. Na razie umówiłam się na wstępne spotkanie z prowadzącym, a potem zobaczymy... Trochę się boję, zwłaszcza, że spotkania są codziennie przez cały tydzień, jak dla mnie to strasznie często, kontakty z ludźmi mnie wykańczają... :cry: Ale chcę przynajmniej spróbować, za jakiś czas napiszę wam jak było.

gratuluje, to jeden z najstarszych i najlepszych osrodkow, wielu wyciagnol juz z dna nerwicy.

powodzenia!
zbanowany

Sortuj wg