[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez bunny_wrrr 24 cze 2009, 22:27
ester to ze to jest terapia na fs nie znaczy ze nie mam mowic o tym co mnie w danej chwili boli czy zaprzata zwlaszcza jesli inni pacjenci maja podobnie bo mozna sobie pomoc nawzajem i to jest normalne bo uczuc nie da sie przeciez oddzielic
po to sa ci ludzie zeby przepracowac pewne rzeczy w bezpiecznych warunkach ale jednoczesnie wymaga to wyjscia ze swojej strefy komfortu co nie jest latwe
gwoli scislosci - to ze ma sie fobie nie zawsze oznacza ze sie z domu nie wychodzi
ja mam wielu znajomych i to nie z nimi wiaze sie moja fobia i generalnie nie brak danych zachowan jest tu problemem ale trudnosci w nich
na terapii chcac czy nie chcac tworza sie jakies relacje i w moim przypadku sa to relacje z fajnymi ludzmi ktorych nie zamierzam sie wypierac po terapii
nie wspomnialam ze chce sie wybrac na kolejna grupe
odnosze wrazenie iz nadmiernie nadinterpretujesz ;)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

BEZPLATNA PSYCHOTERAPIA ZESPOLU STRESU POURAZOWEGO!!!!

przez maja11330 02 lip 2009, 20:55
W ramach badan nad psychoterapia, zachecamy do kontaktu osoby dorosle, ktore w ciagu ostatnich kilku miesiecy uczestniczyly w wypadku drogowym (www.wypadki-drogowe.pl); tel. 509-127-858; terapia@psych.uw.edu.pl.

Panstwa udzial moze pomoc Wam i wielu osobom, ktorym w przyszlosci bedzie potrzebna pomoc psychologiczna po wypadku.

Badania obejmuja zarowno okreslenie problemow wystepujacych po wypadku jak i poznanie czynnikow chroniacych ludzi przed konsekwencjami emocjonalnymi wypadku.

Osoby, ktore cierpia na zaburzenie stresowe pourazowe z powodu bycia uczestnikiem lub swiadkiem wypadku moga w ramach programu skorzystac z BEZPLATNEJ SPECJALISTYCZNEJ DIAGNOZY, PSYCHOTERAPII, I FARMAKOTERAPII.

Program badawczy i terapeutyczny "Trakt 2008-2010" prowadza specjalisci z Interdyscyplinarnego Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego we wspolpracy z SWPS i WIML.

ZAPRASZAMY !!!!!

Pomoc Ofiarom Wypadków

przez ewa_badania 08 lip 2009, 13:04
Jeśli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym lub wypadek zdarzył
się na Twoich oczach,
Jeśli ktoś z Twoich bliskich uczestniczył w wypadku drogowym,
Jeśli Ty, lub ktoś z Twoich bliskich spowodował wypadek,
Jeśli martwisz się o kogoś, kto po wypadku nie może dojść do siebie,
Jeśli masz problemy, z którymi zmagasz się po wypadku…
SKONTAKTUJ SIĘ : tel. 509 127 858, e-mail : terapia@psych.uw.edu.pl
Oferujemy BEZPŁATNE, specjalistyczne badania w kierunku zespołu
stresu pourazowego (PTSD). W leczeniu PTSD oferujemy leczenie
farmakologiczne, psychoterapię.
KOSZTY BADAŃ DIAGNOSTYCZNYCH, LEKÓW I PSYCHOTERAPII POKRYWANE SĄ Z
PROGRAMU UNII EUROPEJSKIEJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

terapia

przez norbert84 09 lip 2009, 18:18
witam Was wszystkich... czy mógłby ktoś podać namiar na jakaś dobrą psychoterapię nerwic? Najlepiej w centrum Warszawy i najchętniej w godz. porannych. Z góry bardzo dziękuję!

przez lwiapaszcza 09 lip 2009, 19:05
W szpitalu im. Orłowskiego jest przychodnia leczenia nerwic - psychoterapeuci w porządku, może to nie centrum, ale powiśle nie jest daleko
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez pajak 21 lip 2009, 16:25
Ja do dziś czekałem na telefon z kliniki, który by mnie "wezwał" na psychoterapie. Dziś rano rozgległ się dźwięk telefonu. Nie zdążyłem odebrać. Odrzwoniłem, odezwała się pani - "Klinika nerwic...coś tam coś tam..." i że zapraszają mnie na jutro. WRESZCIE, ale strach jest. Jutro zaczynam terapię, jak tylko uda mi się zjechać do domu napiszę coś więcej.
Obrazek

przez lekopawel 21 lip 2009, 19:36
Jak długo czeka się tam na przyjęcie?
Trzeba mieć skierowanie od psychiatry?

przez bunny_wrrr 23 lip 2009, 00:40
ehem i ta kolejna placowka ktora hejtuje ester
bleh szkoda ze nazwiska nie polecialy
tu to dopiero pasuje 'no comment' :mrgreen:

japonku napisz koniecznie jak tobie sie tam podobalo :smile:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Mitzi 07 sie 2009, 19:55
A czy ktoś z Was był tam na terapii na oddziale dziennym?
Od swojego lekarza dostałam skierowanie na dzienny, ale lekarz, z którym miałam rozmowę wstępną i kwalifikację na Sobieskiego, bardzo namawiał mnie do pójścia na całodobowy. Rzekomo w mojej sytuacji mogłoby to przynieść o wiele lepsze efekty. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Czy pobyt na całodobowym faktycznie może przynieść lepsze wyniki i różnica jest tak duża? (potencjalnie, wiem, że wszystko zależy od pacjenta :)

[Dodane po edycji:]

Halo halo, naprawdę nikt nic nie wie o Oddziale Dziennym?
:(

Dobry psychiatra w Warszawie poszukiwany

przez Michaal 10 sie 2009, 14:37
Witam,

Poszukuje dobrego psychiatry w Warszawie lub okolicach. Chodzi o ustawienie terapi farmakologicznej.
Bede wdzieczny za wszelkie namiary.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 10 sie 2009, 15:08 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Czy tak cieżko jest najpeirw poszukać odpowiedniego tematu zanim zacznie się zaśmiecać forum ??!!

CENTRUM POMOCY SPECJALISTYCZNEJ - ZAPRASZAMY!

przez agaw 18 sie 2009, 13:47
Centrum Pomocy Specjalistycznej Stowarzyszenia Niebieska Linia to nowoczesny ośrodek psychoterapii i psychoedukacji. Nasz zespół pracuje w oparciu o podejście skoncentrowane na rozwiązaniach (z ang. Solution Focused Brief Therapy - SFBT). Podejście to koncentruje się na budowaniu rozwiązań zamiast analizie problemu i patologii. Dlatego ważniejsze jest to, co nasi klienci chcą osiągnąć, niż to dlaczego doszło do problemu.

Terapia jest krótkoterminowa, co oznacza że staramy się osiągnąć cele wspólnie ustalone z klientami tak szybko jak to tylko jest możliwe, przy maksymalnym wykorzystaniu istniejących zasobów.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych wprowadzeniem zmian w swoim życiu, które poprawią ich sytuację, pozwolą lepiej radzić sobie z trudnościami - zarówno w obszarach związanych ze sferą osobistą, życiem rodzinnym jak i zawodowym, relacjami interpersonalnymi. Metoda, którą pracujemy kładzie szczególny nacisk na potrzeby i oczekiwania klienta związane z problemem który zgłasza.

Oferujemy:
- psychoterapię indywidualną, grupową, małżeńską, rodzinną
- konsultacje wychowawcze dla rodziców
- warsztaty, grupy, maratony terapeutyczne

Nasz zespół to specjaliści praktycy - psychologowie, terapeuci, trenerzy i pedagodzy.
Dbając o wysoki poziom świadczonych usług, poddajemy swoją pracę stałej superwizji, prowadzonej przez licencjonowanych superwizorów psychoterapii m.in. Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zapisy i informacje:
osobiście:
ul. Żurawia 16/20 (Warszawa Śródmieście)
00-515 Warszawa
(pon.-pt. godz. 9.00-15.00)
telefonicznie:
tel. 022 499-37-33
(pon.-pt. godz. 9.00-15.00)
fax 022 625-59-43
telefon komórkowy:
0 792 884-633
przez cały tydzień godz. 8.00-20.00

Informacje dodatkowe na naszej stronie:
http://www.cpsnl.org
e-mail: kontakt@cpsnl.org

InPlus - Gabinet Pomocy Psychologicznej (Warszawa)

przez joma 25 sie 2009, 18:11
InPlus - Gabinet Pomocy Psychologicznej
W naszej ofercie znajdują się konsultacje, pomoc psychologiczna oraz psychoterapia. Pomagamy w przypadku takich problemów jak: zaburzenia nerwicowe, depresja, lęki, natręctwa, problemy w związkach. W gabinecie pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Gwarantujemy anonimowość. Nasze gabinety znajdują się w dwóch lokalizacjach: na Ursynowie oraz w Centrum Warszawy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.psychoterapia-inplus.pl

przez sadi31 04 wrz 2009, 16:53
kochani
Warszawa CBT ul piekna
http://www.cbtedu.pl/portal/index.php?q ... /431&tab=1
dzisiaj zaczalem terapie
jestem pod wrazeniem , lekarz wspanialy i co najwazniejsze wytlumaczyl mi skad u mnie to sie bierze
wizyta 130 zł za godzine zalezy jaka przypadlosc terminy ustalane od razu , wiem ze nie jest to malo , ale za takie uczucie jakiego doswiadczylem bedac tam i za podejscie warto zaplacic
polecam

przez polakita 22 wrz 2009, 00:10
Witam,
a czy możecie mi powiedzieć czym się różnią różne rodzaje terapii - bo zdaje się jest poznawczo-behawioralna, analityczna, gestalt nie wiem co jeszcze. Jaka jest różnica w tym co się robi? Czy każda daje inny efekt? Wolałabym to wiedzieć zanim podejmę terapię. Dodam że miałam lęk napadowy a teraz chyba taką ogólną nerwicę lękową mam (ale nie boję się niczego w szczególności).
polakita

Sortuj wg