[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez bunny_wrrr 19 cze 2009, 16:20
ESTER, skoro ty masz takie niezbite dowody to idz zglos gdzie trzeba i po klopocie albo przynajmniej ostrzegaj przed konkretnymi osobami a nie wyzywasz sie po cichu na forum nie wiadomo za co
po takie recenzji ktos moze tam nie pojsc a wg mnie warto przynajmniej sprobowac
a jakby co to pijanego lekarza chyba kazdy bedzie umial rozpoznac wiec nie drzyj az tak o pacjentow :roll:

sadi31, jakie obskurne :P moja sala jest bardzo przyjemna :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez isj 19 cze 2009, 18:56
Bunny, ciało szkliste, co do meritum pełna zgoda, ale skuś się raz w życiu na jakiś przecinek ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez bunny_wrrr 19 cze 2009, 19:38
nie :P
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez citi 19 cze 2009, 19:50
a ja mam takie pytanko...
czy ktoś obecnie korzysta z jakiejs terapii (bezpłatnej na NFZ) w warszawie na sobieskiego lub innej tego typu placówce na oddziale dziennym?
zainteresowało mnie to bardzo ale zastanawiam sie jak sie za to zabrac, jestem na początku drogi pt "pomóc sobie" w śr dopiero pierwsza wizyta ui psychologa klinicznego (Poradnia Zdrowia Psychicznego)
mam lęki, fobie, depresję i nerwice (psycholog szkolna mojego dziecka po rozmowie ze mną powiedziala ze ja musze sie szybko zglosic i jakos leczyc bo jak dla niej to 100% nerwica) i jedną pseudo-próbę samobójczą na koncie, no i do tego byłam dzieckiem z ADHD (o czym teraz byli nauczyciele mi powiedzieli ... bo 15 lat temu na to papierka nie dawali)
Tak więc jak się "logistycznie" do tego zabrac.
Czy poczekac co powie psycholog, czy na tej pierwszej wizycie poprosic juz o jakies konkretne testy psychologiczne i powiedziec ze chcialabym uczesczac na terapie, że jestem zainteresowana tym szpitalem?
czy poprosic o namiary na jakiegos psychiatrę i z nim o tym rozmawiac? bo nie wiem czy psycholog mi doradzi w tej kwestii
czy trzymac jezyk za zebami i czekac co wyniknie z wizyt u psychologa?

czy tam wogole trzeba miec skierowanie? czy musi byc ono od psychiatry i czy to zazwyczaj bywa juz po jakichs próbach leczenia farmakologicznego czy innego?
czy tam moze przyjsc ktos "z ulicy" kto poprostu nie chce krążyc po lekarzach, truc sie niepotrzebnie lekami, tylko od razu chce "przejsc do rzeczy" od strony praktyznej?

Mam 2 dzieci wiec jestem srednio pozytywnie nastawiona na leki bo musze sie dzieciakami zając i nie bardzo mogę sobie pozwolic na długotrwałe poszukiwanie właściwego leku (czyt. te wszystkie skutki uboczne które uniemożliwiały by mi zajęcie się domem i dziecmi)

ja wiem że mało spójna ta wypowiedź. ale pisze pod wpływem chwili. bo wlasnie czytam cały ten temat od 1 strony.
ale za wszelkie odpowiedzi na moje pytania będe bardzo wdzięczna

przez bunny_wrrr 19 cze 2009, 20:18
ja przyszlam konkretnie z zamiarem terapii (o. dzienny na dolnej)
juz przy umawianiu sie na pierwsza wizyte przedstawilam sprawe
potrzebny byl tylko dowod ubezpieczenia
potem kilka sesji z psycholog i min testy
potem spotkania z kolejnym psycho i psychiatra ale to juz w ramach zapoznania z terapeutami
mysle ze mozesz sie po prostu podzielic tymi wszystkimi watpliwosciami z tym psycho
na pewno cos ci doradza
ja sie troche nachodzilam zanim trafilam na dolna
gdybym wiedziala co i jak to bym poszla tam od razu 8)
powodzenia
ExModerator

przez citi 19 cze 2009, 20:34
dzięki wielkie bunny za odpowiedź.
to juz wypytam psychologa o wszystko

a gdzie na dolnej jest taki oddział? co to za szpital., bo te Centrum psychoterapii jest na Sobieskiego 112 i to wlasnie w poblizu skrzyzowania z Dolną jest.

przez bunny_wrrr 19 cze 2009, 20:52
ja jestem wlasnie w centrum psychoterapii bo chyba zostalo przeniesione czy cos
teraz jest na dolnej 42
myslalam ze chodzi ci o innego sobieskiego;]
ExModerator

przez citi 19 cze 2009, 21:14
chodzilo mi o Centrum Psychoterapii które wszędzie znajduje pod adresem Sobieskiego 112
To dobrze wiedziec że przeniesiono ;-)
ile czekalas na te pierwsze konsultacje? bo ja na tego psychologa miesiąc musialam poczekac, niewiem jeszcze jak będzie z następnymi wizytami.

no i poszłaś tam tak z marszu i powiedzialaś, że szukasz jakiejś pomocy a oni cie pokierowali? czy miałaś już jakiś "plan" do kogo idziesz itp?

kurde daleko to ode mnie.... ale sie zaczynam zastanawiac

przez bunny_wrrr 19 cze 2009, 21:24
czekalam 1-2 tygodnie jakos
powiedzialam jeszcze przez telefon ze chce na taka i taka terapie i zapisali mnie na najblizszy wolny termin bo tak chcialam
a o terapii dowiedzialam sie od innej psycholog
wiec sumie spokojnie mozesz zaczekac co ci powie tamten psycho i ewentualnie sie go poradzic
ExModerator

przez citi 19 cze 2009, 21:32
szkoda ze nie ma tu opcji "pomógł" albo "Sog'ów" bo już bym ci kliknęła.
Bardzo mi pomogłaś, dzięki wielkie.

teraz tylko muszę poczytac o rodzajach terapii bo kompletnie sie wtym nie orientuje a tu sie okazuje że jest kilka różnych "technik" czy jak to określic.

jesszcze raz WIELKIE DZIĘKI za pomoc

przez ESTER 20 cze 2009, 00:00
citi nie masz co tam iść na tą Dolną ! ADHD NAPEWNO NIE PRZYJMUJE SIę NA TAKą TERAPIę !!!
ZAUFAJ MI BO SIę NA TYM ZNAM ! Poza tym jak przeczytałam Twojego posta to już Ci mogę powiedzieć , ze nie weżmiesz udziału w tej terapii,szkoda tylko Twojego czasu ,będą cię trzymać, badać na wszystkie możliwe sposoby bo to stażystom jest potrzebne durnymi testami psych.,mamić że to proces kwalifikacyjny ,doprowadzą do rozpadu psychicznego aż w końcu wypier.....lą w takim stanie , że znajdziesz się już w psychiatryku.Najczęściej stamtąd pacjenci trafiają do budynku naprzeciwko gdzie jest oddział bardzo zamknięty,ludzie tam leżą jak zwierzęta , na materacach poprostu. Jednak ja nie chcę Cię w żadnym razie zniechęcać , Twoja sprawa, Twoje życie i Twoja psycha.

[Dodane po edycji:]

sadi 31 a jaki to jest psychiatra ? Możesz podać nazwisko ?
ESTER

przez bunny_wrrr 20 cze 2009, 12:59
ESTER uwazniej czytaj posty w takim razie
citi napisala ze ma leki fobie depresje i nerwice DO TEGO byla dzieckiem z adhd
w ogole to :lol: az chyba bede musiala porozmawiac o tym na grupie ;)
tylko nie moge dojsc czy bralas udzial w tych niecnych czynach ktore opisujesz czy sama tez bylas pacjentka
to moze ja juz sobie kaftan przyszykuje :P
nie masz co tam iść na tą Dolną (...) Jednak ja nie chcę Cię w żadnym razie zniechęcać
miszcz!
o nazwiska pytasz ale sama nie podasz
ESTER napisał(a):*
to o tych panow chodzi?
owsiejczuk jest chyba kierownikiem czy czyms tam cp? a bryla bylym? ja ich nie znam wiec nic powiedziec nie moge nt ich jakosci pracy a tym bardziej o zyciu osobistym ale z czystym sumieniem polecam moich terapeutow
jednak jak napisalam lepiej sie najpierw skonsultowac z juz umowionym psycho skoro to pierwsza wizyta
Ostatnio edytowano 17 mar 2011, 16:38 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: * - wiadomość z uwagi na obraźliwy ton i nieregulaminowe słownictwo została usunięta
ExModerator

przez ESTER 21 cze 2009, 14:41
bunny, dobrze przeczytałam tego posta !
Ja jako specjalista nie przyjełabym takiej osoby na tą terapię więc pewnie personel placówki w której się leczysz też zapewne jej nie przyjmie. Dlatego też napisałam , że szkoda jej czasu.Ja chce naprawde dla Was dobrze.
Porozmawiaj na grupie,może to Ty bedziesz tą pierwszą osobą która coś tam w końcu zmieni.....znając ich to pewnie zabronią Ci wchodzić na takie fora itp.
Aha i rób to umiejętnie bo w Twojej karcie może się pojawić dodatkowe F.....wiesz takie F które moze mieć wpływ na Twoje przyszłe życie więc ostrożnie.
Nie brałam udziału w tych "niecnych czynach" bo nie jestem uzależniona to po pierwsze a po drugie nie mam pacjentów głęboko w du.....e tak jak niektóre bardzo wpływowe osoby tam pracujące.Poza tym nie leczyłam się tam nigdy -na szczęście!

"o nazwiska pytasz ale sama nie podasz"

Już je przecież podałam, sama je zacytowałaś .
Ten pan z którym masz teraz terapie też nie lepszy, he,he

Tak Owsiejczuk jest kierownikiem.....jeszcze..... :mrgreen:
A Bryła ordynatorem tego pierdolnika,ale coś się chyba zmieniło w tej kwesti ? czy tak ? bo napisałaś :"a bryła byłym" ?
ESTER

przez bunny_wrrr 21 cze 2009, 21:07
oprocz tego ze szkoda jej czasu straszysz psychiatrykiem...
ale spoko ja nie ciagne nikogo na dolna tylko odpowiadam na pytania
no i konkrety konkrety :roll:
skoro tak zalezy ci na pacjentach to moze mnie oswiecisz co do dr holasa? czemu nie wjechal na czarna liste?
nazwiska wypisalas w innym temacie nic nie wspominajac gdzie pracuja a tu mowisz na cp bez podania szczegolow
mysle ze nie kazdemu bedzie sie chcialo szukac twoich innych postow i kojarzyc kto jest skad
no i jesli nie jestes ani z tej ani z drugiej strony barykady to juz nie wiem w ogole skad czerpiesz te informacje
jeszcze niewiele dalej jak rok temu sama zastanawialas sie nad terapia w cp a nawet polecalas owsiejczuka nawet ze szczegolem wiec juz w ogole jestem teraz skolowana co tam robilas :?
i btw sama bronilas czlowieczenstwa psychologow
no ale rozumiem ze przez ten czas moglo sie cos zmienic w twoim postrzeganiu np po stazu
swoja droga specjalista swiezo po studiach (zaocznych?) to dla mnie marny autorytet
mam nadzieje ze ty w przeciwienstwie do pracownikow cp masz swoje problemy calkowicie za soba
a co sie dzieje w kierownictwie cp nie wiem i nie obchodzi mnie to :smile:

edit: yyy po przeczytaniu czesci (wszystkich nie zdzierzylabym chyba) twoich poprzednich postow chyba stracilam ochote na dyskusje :shock: zreszta to juz chyba offtop niepotrzebnie dalam sie wciagnac WHATEVER
ale radze powaznie zastanowic sie nad tym co pisze ester zanim sie jej uwierzy...
ExModerator

Sortuj wg