[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

moglby ktos doradzic??

przez michas84 15 lut 2009, 14:19
witam, bardzo prosze o podanie jakichs naprawde dobrych psychologow z Warszawki.. milo by bylo jakby radzil sobie z nerwicami.. z thx i pozdrawiam

Re: moglby ktos doradzic??

przez scrat 15 lut 2009, 17:10
www.cbt.pl zobacz
Przyjaciel forum

Re: WARSZAWA

przez ESTER 15 lut 2009, 17:49
Co to jest Polana ?
ESTER

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez Robanix 24 lut 2009, 01:20
Chyba już za późno na odpowiedź, ale od października do grudnia zeszłego roku byłem w Klinice Nerwic na Sobieskiego. Pomóc specjalnie nie pomogło, ale nie żałuję, że tam trafiłem. Na pewno nie ma się czego bać, choć pewne rzeczy warto było by wiedzieć przed pójściem do kliniki i przygotować się na nie. Wychodząc z kliniki miałem nawet zamiar napisać poradnik pod roboczym tytułem "jak przetrwać w Klinice Nerwic i skorzystać z terapii" :mrgreen: , ale jakoś nie chce mi się do tego zabrać ;) . Przykładowo powiem, że ten sam lekarz pewnego razu przekonał mnie do pozostania w klinice (gdy miałem jej już dość i chciałem się wypisać), a innym razem zapomniał przepisać mi leku i biorę go dopiero teraz. Cóż, tam wszystko może się zdażyć 8) .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez my_cha2 24 lut 2009, 01:43
nie za późno bbo własnie się pakuje .. i jutro przyjęcie ..

Może zdążysz jeszcze odpisać .

A czego mogę się spodziewać ?????

przez Robanix 24 lut 2009, 04:18
Szkoda, że wcześniej tutaj nie zajrzałem, bo teraz mogę napisać tylko kilka zdań - może rano zdążysz je przeczytać... Po pierwsze i najważniejsze: nie licz na czarodziejską różdżkę i na to, że po 10 tygodniach wyjdziesz z kliniki zdrowa - tu niestety cudów nie ma. Nikt Ci nie powie co masz zrobić, żeby poczuć się lepiej. Do tego sama musisz dojść... Po drugie: obiecaj sobie, że gdy przyjdzie zwątpienie w sens terapii i będziesz chciała wypisać się z kliniki, nie zrobisz tego pod wpływem emocji, ale dasz sobie kilka dni na przemyślenie tego. Piszę o tym, bo prawie każdy pacjent miewa takie chwile zwątpienia i pewnie Ciebie one też nie ominą, więc lepiej, żebyś była na to przygotowana. A uwierz, że warto dotrwać do końca terapii :D ... Teraz kilka uwag praktycznych ;) ... Na przyjęcie jutro możesz czekać nawet z godzinę, więc uzbrój się w cierpliwość... Regulamin zabrania posiadania komórki, ale i tak prawie każdy ma ją schowaną :mrgreen: - w tym zakazie chodzi głównie o niefotografowanie i nienagrywanie... Jeżeli się przeziębisz (taka pora roku) i nie będzie to poważna grypa, to licz na siebie, a nie na lekarzy - nawet zwykłego paracetamolu na ból głowy nie dostaniesz... Jeżeli nie będziesz w "żywieniówce" (anoreksja i bulimia), to możesz kupować sobie jedzenie i picie, więc warto mieć na to pieniądze... Zajęcia zajmują tylko część dnia, więc weź sobie coś do czytania, żeby się nie nudzić... Jest już taka godzina, że nic więcej teraz na szybko nie wymyślę... Powodzenia 8) !!!
Stanisław Jerzy Lec

przez sophielle 27 lut 2009, 08:07
Witam,jestem nowa na forum,ale dużo Was czytalam. Ktoś pytal o terapeutę z Wawy.Ja mam dobre doświadczenia z ośrodkiem psychoterapii DOBRA4 w Wawie niedaleko UW, kiedyś tam byla "Drabina" a teraz ośrodek w którym są terapeuci z nurtu analitycznego. Ja mialam do czynienia z terapią indywidualną, ale jest tez grupa. Podaje adres: http://www.dobra4.waw.pl.
A mam pytanie o świeże informacje o Komorowie???Pozdrawiam.
8)

przez my_cha2 14 mar 2009, 13:06
jestem juz tam trzy tygodnie, jak narazie nie mialam ochoty wispisywac sie. jestem aktualnie na p[ierwszej przepustce . jaki dziwny jest ten swiat na zewnatrz.
ale jest mi dobrze w klinice, nawet sie tgo nie spodziwalam.
dziekuje za wszytskie rady :)

pozdrawiam :)

przez Robanix 20 mar 2009, 22:26
Czasami zdarza się, że niektórym osobom jest tak dobrze w Klinice, że te 10 tygodni to dla nich za krótko :mrgreen: . Ja przez pierwsze 8 tygodni nie mogłem się doczekać wyjścia, ale gdy przez ostatnie 2 tygodnie już tylko dojeżdżałem z domu (jak każda osoba z Warszawy), to żałowałem, że to już koniec ;) . Teraz też trochę tęsknię za Kliniką, bo to był jednak fajny okres w moim życiu 8) . Pozdrówki :D !
Stanisław Jerzy Lec

przez my_cha2 27 mar 2009, 18:21
mi teraz sie zaczal od wtorku 5 tydzien i czuje ze to malo , nawet bardzo malo ...

przez ESTER 27 mar 2009, 19:32
Pewnie wszystkich zaskocze,ale niestety prawda jest taka , że Oddział Nerwic w IPiN w Wawie (ten całodobowy jak i dzienny )sa do du....y :!: Powstały tylko po to żeby studenci AM jak i wszelkich wydziałów Psychologii mieli gdzie odbywać staże za dobrą kasę (płacą stażyści oczywiście a IPiN na tym dobrze zarabia-nie na odwrót ,to tak żeby nie było wątpliwości, he,he ).Lekarze oraz reszta personelu mają tam wszystkich pacjentów głęboko w du....e, z chęcią natomiast dbają o stażystów zapewniając im dobre warunki rozwoju intelektualnego w zakresie patologii....he,he.Pacjenci są tam więc niczym innym jak tylko materiałem naukowym stwarzającym dobry warsztat pracy dla studentów.Istnieją ponoć projekty badawcze które dowodzą , że najmniejszy procent w zakresie całkowitych wyleczeń z zaburzeń "nerwicowych" osiąga właśnie IPiN. No cóż, pozory mylą....he,he :lol:
ESTER

przez my_cha2 28 mar 2009, 16:16
pfffff
żałosne, akurat jestem już tam troche i wiem tyle i ile i nie potrzebuje czytać żadnych artykułów zeby wiedzieć że tam jest najlepsza klinika nerwic, Widać jak dokładnie czytasz swoje wspaniałe artykuliki jak piszesz ,że jest coś takiego jak oddział nerwic w ipin. ipin a klinika nerwic to dwa oddzielne szpitale moja droga.

i tak pisząc tu litanie nie przykonasz mnie do swojego zdania.

przez ESTER 29 mar 2009, 02:36
Totalne bzdury piszesz :) Jesteś na jednym z oddziałów zwyczajnego psychiatryka dziewczyno :)
Klinika Nerwic nie jest oddzielnym szpitalem tak jak piszesz a należy do IPiN.Oddział na którym aktualnie jesteś, zapewne ten całodobowy to oddział nerwic który to jest niczym innym jak tylko jednym z wielu oddziałów całego IPiN a z powodu pewnych bardzo opłacalnych kontraktów z NFZ nazwano go kliniką nerwic .....:) Wiem to bo dopiero co odbywałam tam staż :)

[*EDIT*]

Ja nie mam zamiaru tutaj a w szczególności Ciebie do niczego przekonywać !
Chciałam tylko zaznaczyć, że poprostu IPiN jest zwykłym, jednym z wielu w Polsce psychiatrykiem, naprawdę niczym szczególnym się nie wyróżniającym, nie ma więc co spodziewać się tam jakiś cudów.Zresztą porozmawiamy jak stamtąd wyjdziesz i minie pół roku......he,he.Zobaczymy czy z takim entuzjazmem bedziesz wtedy pisać o IPiN....he,he
ESTER

przez norm 29 mar 2009, 09:45
jak ja lubie te reklamy w których reklamujący podszywa się pod pacjenta ;) tak dużo ich tutaj
norm

Sortuj wg