[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez namiestnik 05 sty 2009, 11:24
Hej! Miałem dziś dzwonić do szpitala i naszły mnie wątpliwości. Do którego? Myślałem o Sobieskiego. W sumie to mój rejon.

Zdecydowałem się na szpital dzienny. Gdzie w Wawie najlepiej? Myślę o Sobieskiego - ale tam jest sporo oddziałów. Nie wiem który jest dobry? No i ten Drugi na Sobieskiego 112 czy na Dolnej 42?

I Klinika Psychiatryczna
Instytut Psychiatrii i Neurologii
02-957 Warszawa woj. mazowieckie, ul. Sobieskiego 9 , tel: 022-4582773
Szpital
--
III Klinika Psychiatryczna
02-957 Warszawa woj. mazowieckie, ul. Sobieskiego 9 , tel: 022-4582510
Szpital
--
Klinika Nerwic
02-957 Warszawa woj. mazowieckie, ul. Sobieskiego 9 , tel: 022-4582563
Szpital
--
Sobieskiego 112?
--
Dolna 42?

przez ESTER 06 sty 2009, 20:52
Proponuję Sobieskiego 9- IPiN :) Klinika nerwic of course jeśli zależy Ci na terapii :)

Zdecydowanie odradzam Dolną 42 !
ESTER

przez namiestnik 06 sty 2009, 21:00
Zależy :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ESTER 07 sty 2009, 00:02
psychologic a jaki Ty masz typ nerwicy ?

W obu tych placówkach jest terapia 3- miesięczna intensywna na dziennym oddziale nerwic,różnią się jedynie podejściem psychoterapeutycznym tzn. na Sobieskiego 9 w IPiN jest stosowana terapia integracyjna a na Dolnej 42 terapia psychodynamiczna.Wobec tego dziwi mnie to , że Ciebie przekierowano ze względu na rodzaj nerwicy na Dolną :shock: Nie ma czegoś takiego wogóle , że jakaś placówka przyjmuję cięższe przypadki nerwicy a inna lżejsze.Albo ktoś się nadaje na taką intensywną terapię grupową albo nie i o to tu chodzi.

Odradzam Dolną bo to największy syf jaki istnieje w Polsce!
ESTER

przez ESTER 08 sty 2009, 01:13
psychologic tak Ci powiedzieli na Sobieskiego , że masz lekkie schorzenie i dlatego na Dolną ? :shock:
Bardzo to dziwne...... :shock: A z kim Ty masz tą terapię jeśli można wiedzieć ?
Wiem , że na Dolnej w Centrum psychoterapii nawet są pacjenci którzy mają bardzo głębokie zaburzenia, ale tak samo jest w klinice nerwic w IPiN więc to naprawdę nie ma tu znaczenia.
Dolna to syf ze względu na personel tzn. lekarze, psychoterapeuci itd.w większości to stażyści którzy nie mają pojęcia o terapii,zresztą oni tam wszyscy mają mnóstwo swoich problemów nierozwiązanych oczywiście bo im się nie chciało własnej terapii odbywać albo nie mieli na to kasy i potem wychodzą różne tam.... uzależnienia itp.
Zdarza się pijany lekarz,agresywni psychoanalitycy którzy nie umieją zapanować nad emocjami....he,he.... itd.Wogóle to takie prostaki są he,he
Wiem to wszystko od swoich znajomych którzy tam robili badania i takie tam........he,he :lol:
Ludzie no naprawdę trzymajcie się z daleka od tej placówki jak nie chcecie mieć jeszcze więcej problemów :lol:
ESTER

przez goś 19 sty 2009, 03:30
Na pierwszej stronie tego wątku widziałam wpis mojej pani psycholog - Małgorzata Wudarczyk z Diady. Ogromnie polecam, aż nawet brakuje mi słów którymi mogłabym ją jeszcze bardziej polecić. Wychodzę od niej uleczona, odciążona i z nadzieją. Jest niezwykle miła, serdeczna, a jednocześnie silna i potrafiąca przekazać tę siłę pacjentowi. :smile: :smile: :smile:
Naprawdę leczy.

[*EDIT*]

zapisałam się teraz na terapię grupową do Synapsis.
ktoś kiedyś chodził?? ;)

miałam już pierwszą wstępną rozmowę kwalifikacyjną...zrobiło mi się okropnie gorąco i prawie znów płakałam tam na fotelu, ale to chyba znaczy, że wciąż trzeba mi jakiegoś leczenia :)
transtec

Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez my_cha2 09 lut 2009, 21:33
Witam !

Chcicałam się dowiedzieć czy ktos był tam ?
Czy ktos tam aktualnie z użytkowników lub Gości Forum jest ?

Lub może ktoś był w innym szpitalu podlegającym podobnym lub takim samym regułą szpitalu ??

Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi na pytania pozdrawiam :)

ps. za 2 tyg tam idę i nie wiem czy jest tam tak źle jak to sobie rysuję ... ;(((((

Grupa dla osób z lękiem i depresją w Warszawie

przez Edzia2 10 lut 2009, 11:28
W marcu rusza grupa terapeutyczna dla osób z lękiem i depresją. Ośrodek POLANA. tel 825 00 45. www.osrodekpolana.pl

Warszawa grupa terapeutyczna

przez Edzia2 10 lut 2009, 11:36
Dla wszystkich z Was - w POLANIE organizują grupę terapeutyczną (lęk, depresja). 825 00 45

Re: Instytut neurologii i psychiatrii ul.Sobieskiego 9 Warszawa

przez gosiavongosia 10 lut 2009, 20:14
Witaj.
Z tego co wiem jest to bardzo dobra placówka która świadczy usługi bardzo wysokiej jakości. Osobiście tam nie byłam ale jakiś czas temu chodził tam syn mojej kuzynki który, będąc wtedy małym dzieckiem, miał być skazany na wózek inwalidzki i już nigdy nie chodzić. Nikt mu nie dawał własciwie żadnych szans a własnie tam go uratowali. Chłopak obecnie jest 100% zdrowy.

przez my_cha2 10 lut 2009, 20:27
witam!

Dziękuję za informacjie , ale mnie bardziej interesuje klinik nerwic do której mam pujsc.

przez gosiavongosia 10 lut 2009, 20:42
Tak jak napisalam, slyszalam, ze to ogolnie jest bardzo dobry osrodek. Jezeli na oddziale neurologii pracuja ludzie ktorzy dokonuja cudow nie jest mozliwe zeby na oddziale psychiatrii, nerwic, nie pracowali swietni profesjonalisci.

przez my_cha2 10 lut 2009, 20:56
:) dziękuję

Warszawa grupa terapeutyczna!!

przez Edzia2 11 lut 2009, 20:02
Od marca w Polanie rusza grupa terapeutyczna dla osób z lękiem i depresją - 825 00 45. Polecam!!

Sortuj wg