[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: WARSZAWA

przez cassis 20 wrz 2008, 19:27
ESTER napisał(a):Mam na mysli Centrum Psychoterapii na ul Dolnej 42 i ten dzienny oddział nerwic i zab. osobowosci który tam jest.
Naprawdę nie polecam tej placówki ! Wiem co piszę bo moja kolezanka po fachu odbywała tam staż.
A co jest na Mochnackiego ? Podaj dokładniejsze namiary. Tam jest jakiś oddział nerwic moze? Coś w ramach NFZ ?

zobacz mój post na poprzedniej stronie
tak, to jest NFZ, ponoć wyjatkowo dobra placówka
ide tam pierwszy raz w przyszłym tygodniu

przez nataszabr 22 wrz 2008, 20:47
co robić jeśli znów wrócił silny dołek,aż nie chce się żyć. Jak się ratować, co robić...

bezpłatna grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemoc

przez CENTRUMRODZINY 23 wrz 2008, 17:32
Centrum Rodziny i Praw Dziecka Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci świadczące pomoc dla rodzin z Warszawy i okolic zaprasza Panie do wzięcia udziału w długoterminowej grupie wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy domowej (lub doświadczyły jej w przeszłości). Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu w poniedziałki od godziny 17 do 19 na ul. Krakowskie Przedmieście 6/4. Pomoc świadczona jest bezpłatnie. Zajęcia prowadzone są przez dwóch psychologów.

Umów się telefonicznie na wstępną rozmowę z psychologiem prowadzącym grupę: 022-826-17-78 i 022-826-14-01 w godzinach 9.00-15.30 lub 0 693 407 003 .

Grupa wsparcia to bezpieczne miejsce, gdzie Klientki mają szansę:

- spotkać kobiety, które mają podobne doświadczenia i przez to przełamać poczucie wstydu, winy i odmienności;
- wzmocnić poczucie własnej wartości, przywrócić poczucie bezpieczeństwa i zyskać poczucie kontroli nad życiem;
- dotrzeć do własnych uczuć i na tej bazie rozbudzić energię konieczną do podjęcia skutecznych zachowań obronnych;
- nauczyć się strategii radzenia sobie z trudnymi emocjami i sytuacjami;
- dowiedzieć się, jakie zjawiska towarzyszą przemocy w rodzinie i jak tą wiedzę można wykorzystać w uwolnieniu się od zachowań przemocowych;
- zyskać świadomość praw osobistych;
- zaplanować zmiany, które umożliwią zapoczątkowanie samodzielnego życia.

Program realizowany jest w ramach środków przekazanych przez Fundację Wspólna Droga.

Przerwij milczenie i sięgnij po pomoc! Serdecznie zapraszamy!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lewar 24 wrz 2008, 08:32
nataszabr napisał(a):co robić jeśli znów wrócił silny dołek,aż nie chce się żyć. Jak się ratować, co robić...

WITAM CIĘ !
IDŹ DO LAKARZA ! WYŻEJ POLECAŁEM ŚWIETNEGO SPECJALISTĘ W WARSZAWIE , WIĘC NIE BĘDĘ SIĘ POWTARZAŁ ! LEKARZ POWIE CO CI JEST I CO MASZ DALEJ ROBIĆ ! BYĆ MOŻE KONIECZNE BĘDĄ LEKI, MOŻE PSYCHOTERAPIA - NIE WIEM .
NIE ZAŁAMUJ SIĘ ! GŁOWA DO GÓRY ! BĘDZIE OK ! :D

przez nariko19 24 wrz 2008, 20:09
czesc jesli mieszkam w siedlcach czy mam możliwość leczyc sie zadarmo w klinice na sobieskiego w warszawie, jestem w takim stanie destrukcyjnym ze juz chyba tylko zakład zamkniety mi moze pomoc

przez inez3 29 wrz 2008, 20:37
ja leczylam sie na dolnej 42 (wczesniej sobieskiego 112). mi tam bardzo pomogli i nadal chodze tam do psychiatry. ze 2 lata temu oprocz terapii dziennych byly tez popoludniowe od 16-17 codziennie przez 6 miesiecy, bardzo wiele sie nauczyłam o sobie i o nerwicy. mi pomogli.

przez ESTER 29 wrz 2008, 21:02
Moze trafiłas akurat na zdrowego terapeutę , he,he,he
A kto to był? Pamiętasz nazwisko ? A ten lekarz psychiatra to jak się nazywa ?
He,he ciekawe czy to ten chory ? :lol:
ESTER

przez inez3 30 wrz 2008, 13:30
na terapie chodzilam grupowa, tam bylo 3 terapeutow. do psychiatry chodze do dr owsiejczuka.

przez namiestnik 01 paź 2008, 21:19
Taaaa :o

przez inez3 03 paź 2008, 16:36
tak, jeszcze na sobieskiego, ale jesli dobrze pamietam to chyba kierownikiem byl bryła... to bylo jakies 3 lata temu, chyba.

przez lewar 06 paź 2008, 15:18
psycho-logic napisał(a):Witam, od dosyć dawna nie wiem co mi jest lecz po zdeklasowaniu "obecnych" tu przypadłości stwierdziłem że "dopadła mnie" fobia społeczna czy z taką przypadłością powinienem udać się do psychologa, psychoterapeuty czy też psychiatry ? Polećcie jakiegoś dobrego prywatnego lekarza, który umiałby mi pomóc ,z Warszawy najlepiej gdzieś z centrum.Pzdr.

Ps:Napiszcie jeszcze ile tak około kosztuje jedna wizyta

WYSŁAŁEM CI WIADOMOŚĆ NA PRIVA!!!
POZDRAWIAM!

przez nariko19 06 paź 2008, 21:02
ja tez mam fobie społeczną dforadzicie jakąś klinike z warszawy :mrgreen:

przez inez3 08 paź 2008, 23:50
namiestnik, na Chełmskiej? ale gdzie? ja swego czasu chodzilam do pani psycholog w normalnej przychodni i tam jest poradnia zdrowia psychicznego. bardzo mi odpowiadalo, rozmowy dawaly wiele do myslenia, sporo rzeczy sobie uswiadomilam...

przez namiestnik 09 paź 2008, 16:14
Na Chełmskiej - tam jest normalna przychodnia i PZP na piętrze. O tej mówisz Inez? A do kogo tam chodziłaś jeżeli można spytać?

PS. Sorry za oftop.

Sortuj wg